Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska i H2H liga SK-komentari,savjeti i primjedbe

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
    Mando, nije LeBron najbolji.
    Tako je majstore , nedostaje prsten , dao Bog da ga on nikad ne osvoji.

    Comment


    • Dobro nije najbolji,ali top 5,to govorim ili Mesi ili Ronaldo,a vamo Brajant ili Lebron.

      I Branislav je prokrenuo ova prepucavanja,kada su bili prvi svako kolo pili su mast,velicanstvene pobjede,a sada kada mi vodimo i podjebavamo,ovdje pise insinuacije i napada,malo dzentlmenskom ponasanj i zajebancije,ma jok samo podjebi.
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Originally posted by manda View Post
        I kada Lebron ode u penziju ponovo uzeti najboljeg iz NBA I navijati za njega,to je isto kao ova djecica za Mesija navijau,ko je najbolji taj je njihov xD
        Ne. Ja sam mnogo gotivio Kemp-a dok je igrao za Supersonics-e. Čovek uopšte nije bio najbolji i nije nikada osvojio titulu. Kada Lebron više ne bude igrao, sigurno će biti 1-2 igrača koje ću poštovati i navijati za timove za koje oni budu igrali.

        LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
        sigpic
        RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
        - 4xMVP -

        Comment


        • Glupost,pa ja sam za Mancester poceo navijati radi Kantone,pa kada je on otisao zavolio sam mnoge igrace,Solskera,Smajhela,Gigsa,i tako iz godinu,dolazili su i odlazili su igraci,i vazda sam navijao i pratio njihove rezultate.

          Ugalvnom ova tema i pdf nije o ovome,nego samo pogledajte tabelu i vidite gdje ste,to je ova tema.
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Ja sam svoje rekao, a ostatak u PO.

            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
            sigpic
            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
            - 4xMVP -

            Comment


            • Dobro mi sve radimo po pravilima,prvo zavrsimo jedan posao,pa onda PO,nikad ne odustajemo to ti je duboko usadjeno u italjansko-engleski mentalitet. ;)
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • A ja mislim da vi pojma nemate i da vas sere nenormalno i kad dodje vrijeme ja i trigger cemo da vam objasnimo sta znaci snaga pogadjanja.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Reise View Post
                  A ja mislim da vi pojma nemate i da vas sere nenormalno i kad dodje vrijeme ja i trigger cemo da vam objasnimo sta znaci snaga pogadjanja.
                  Prvo sredi da u PO idemo sa sto boljeg mesta,ko da ce oni primetiti da smo 2-3 mesta vise nego sto bi trebalo.

                  Comment


                  • Sustina cele price je da cemo mi biti prvi u h2h, retko je ekipa sa najboljim skorom u regularnom sampion, kako u NFL-u tako i u NBA i u vecini sportova gde je takav sistem. Mi radimo planski, mozda nam odgovara cetvrti ili treci da budemo, to cemo mi sami da izracunamo na kom cemo mestu zavrsiti

                    Sustina druge price je da sam ja izlomio tastaturu objasnjavajuci na NBA pdf-u zasto navijam za LeBrona a ne za tim, meni je kao klincu fudbal bio mnogo blizi sport i pored Partizana kojeg volim nekako ne znam zasto poceo sam da navijam za Inter i to je to ali imam stav da osim Partizana drugi tim ne mogu da volim zato biram da navijam za pojedince i da ih uzdizem i obozavam. Totti je moj idol celog zivota, i dok sam se bavio sportom a i danas, on je za mene(iako je realno daleko od toga) najjaci igrac koji se ikad rodio, volim i debelog Ronalda a miljenik kada Totti batali ce mi biti 99% Super Mario. Ja jednostavno ne mogu da volim neki tim koji nije Partizan jer je kolicina emocije koju gajim prema Partizanu prevelika da bih je uporedio sa bilo kojim drugim timom i to je to. Zato volim LeBrona, Tottija, Pejtona, Rej Rej-a, Kviska Vujovica. Ima ih jos izuzetnih koje sam obozavao ili obozavam ali naravno da mi je LBJ uz Franceska na prvom mestu sto je i ocigledno.

                    Eto toliko a sad uzivajte u regularnom delu jer cete kasnije biti pocisceni. Svi.

                    Comment


                    • Ajde bjezi,da te ne gledam,smaracu
                      Pola strane napises i na kraju nista xD
                      Cekacemo vas onda PO,predlazem da gubite sve meceve do kraja da namjestite da budete 8.,pa da nas odmah izbacite xD
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Originally posted by manda View Post
                        Ajde bjezi,da te ne gledam,smaracu
                        Pola strane napises i na kraju nista xD
                        Cekacemo vas onda PO,predlazem da gubite sve meceve do kraja da namjestite da budete 8.,pa da nas odmah izbacite xD
                        Kako su krenuli u ovaj drugi dio mozda i zavrse 8.
                        sigpic

                        Comment


                        • Osvojice BEKRIJE, samo se nemojte svadjati.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Originally posted by manda View Post
                            Ajde bjezi,da te ne gledam,smaracu
                            Pola strane napises i na kraju nista xD
                            Cekacemo vas onda PO,predlazem da gubite sve meceve do kraja da namjestite da budete 8.,pa da nas odmah izbacite xD
                            Odgovara nam da pocistite nekoga u prvom kolu da se zaneste pa da vas izubijamo u sledecem

                            Comment


                            • Originally posted by Branislav View Post
                              Naravno da nisi rođen u Milanu i da nisi tamo odrastao. Zato i jeste paradoks što si emotivno vezan za taj klub. A ja bih navijao za Detroit ili bilo koji drugi tim u kome bi igrao Lebron. Ljudi se "vezuju" za ljude, a ne za neke imaginarne timove iz gradova i država koje nikada nisu ni videli osim na slikama. Koga bre sa ovih prostora zabole za neki Miami ili Boston, Lakers-e... pa nisam ja odande da bih bio vezan za te timove. Mogu da navijam za tim iz svog rodnog mesta, eventualno države. Ali zato mogu da poštujem nekoga kao sportistu i čoveka ma gde se on nalazio. Razmisli malo o tome pre nego što bilo šta napišeš.
                              Svaka cast na postu. Tako bi trebao svako da razmislja. Iako gotivim Oklahomu, zbog sve te atmosfere oko njih, i igraca, nekako bi mi bilo zao da LBJ, koji je toliko dao NBA, se ne okiti vise prstenom. Covjek je tim za sebe. Onakav Klivlend je gurao do finala.Skace, brani, pogadja, asistira.Nikad nije postojao onako mocan igrac.

                              Comment


                              • Originally posted by Branislav View Post
                                Ne. Ja sam mnogo gotivio Kemp-a dok je igrao za Supersonics-e. Čovek uopšte nije bio najbolji i nije nikada osvojio titulu. Kada Lebron više ne bude igrao, sigurno će biti 1-2 igrača koje ću poštovati i navijati za timove za koje oni budu igrali.
                                Ima smisla to sto ti govoris i ja to razumijem,logicno da se ljudi vezuju za nekog igraca(nema veze o kom sportu je rijec).Vidi sad ovo,recimo da godinama pratis Barcelonu zbog Figa(covjek je trebao biti najveca legenda kluba i vjerovatno/sigurno bi bio da nije uradio to sto jeste),a logicno da ako pratis njega i Barcelonu da uz to ide i antipatisanje odredjenih rivala.Tvoj ljubimac igra godinama utakmice protiv Reala,(cija ga publika ne podnosi,mrzi ga,zvizde mu i sta sve ne)a onda potpise za taj isti Real Madrid koji si ti mrzio zbog njega .Za koga bi navijao u tom slucaju?Da mi tata rodjeni igra za Barcelonu ja ih ne volim,iz vise razloga,ne bih zbog njega mijenjao a ne zbog nekog igraca...u kosarci(bolje reci NBA jer ipak ne vazi za Evropu) nema takvih rivaliteta kao u fudbalu i vrlo je tesko koliko god da si samo simpatizer prvo simpatisati jedan tim,a onda njegovog rivala,nije to jednostavno

                                Ja gotivim neke igrace i klubove,nisam ostracen u tolikoj mjeri(jesam u pojedinim situacijama,ali ipak govorim generalno),iz Sarajeva sam,zivim pored Zeljinog stadiona i sve u poredjenju s njima mi je smijesno,gotivim ja Real i Chelsea ali da igraju protiv Zeljeznicara ne bi bilo nikakve price,sve ostalo se svodi na pojedinacne slucajeve
                                Last edited by AK47; 08-02-12, 18:17.
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X