Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska i H2H liga SK-komentari,savjeti i primjedbe

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta ima veze da li ima vise ovih ili onih
    Nije bitno to u opste za mene,jeste da volim vise Italijane ali sta ima veze,mozda ima zanimljivijih meceva u Engleskoj ligi
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Ma i mene zabole mi cemo da osvojimo pa cemo da osvojimo makar Singapurcane stavljao, samo kazem da engleska liga nije najbolja sto se i videlo kada najbolji tim u engleskoj direktno izbaci ekipa koja je SEDMA u Italiji. Pametnome dovoljno.

      Comment


      • Razlog zasto stavljam parove iz samo 5 najjacih lige jeste da nastavim ono sto je bice radio.
        Sto se mene tice, ja bi volio da stavljam Zvezda-Partizan, Sporting-Porto i ostale derbije iz svih liga.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Reise View Post
          Razlog zasto stavljam parove iz samo 5 najjacih lige jeste da nastavim ono sto je bice radio.
          Sto se mene tice, ja bi volio da stavljam Zvezda-Partizan, Sporting-Porto i ostale derbije iz svih liga.
          Ma ti radi kako si radio i dosad. Ako se nekome ne svidja, slobodno neka preuzme i radi.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Originally posted by tata Mumi View Post
            Ma ti radi kako si radio i dosad. Ako se nekome ne svidja, slobodno neka preuzme i radi.
            Tako je!

            Comment


            • Pa realno 5 najjacih liga i treba da se tipuje,po meni,kakav srpski fudbal to je propalo sve.. ;)
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Radimo ovako 5-6godina,i radicemo i dalje ovako,tradicija se ne mjenja.

                I dosta o ovome,mlacenje prazne slame.
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Originally posted by manda View Post
                  Radimo ovako 5-6godina,i radicemo i dalje ovako,tradicija se ne mjenja.

                  I dosta o ovome,mlacenje prazne slame.
                  Ti si registrovan 2008. novembra meseca, kako bre 5-6 godina? <3

                  Comment


                  • Planirao sam da ne pišem ništa ali moram... xD

                    5,6 godina? Auuuuu, pa ovaj forum ne postoji toliko, a i tek možda od 2010. je ovo postalo aktivno...

                    Evo neću više, ali 5,6 godina
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Opet je popio ne zamerite mu.
                      sigpic

                      Comment


                      • Pocelo je 2006/2007 godine,kada se forum napravio DexDexter je vodio,pa sam ja preuzeo sva pravila i ligu,i onda kasnije su mnogi vodili i ista pravila su bila,ako bas moram da objasnjavam.
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Dobro ajde mir, nemoj da krene mandusic da wOrnuje. Samo Englezi i dovdjenja.

                          Comment


                          • Forum traje od 2006 ako se ne varam,mandusic je bio medju prvima na forumu,ako se ne varam,pa je nesto bilo sjebano pa su radili da bude jos bolji,i evo dokle smo dosli,tako da je i 5-6 godina tradicija,a vi sto ne znate da cutite. ;)
                            Last edited by bice; 30-01-12, 14:12.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Čekaj Mando...

                              Kao prvo ne govori se uopšte o pravilima. kao drugo ti to pričaš za fudbalsku ligu (ne H2H), kao treće završavam sa ovom diskusijom... xD

                              Pravila nemaju veze ovde...
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Pocelo je 2007 i evo do sada 2012,malo brojite pa izracunajte.
                                Evo ti pravo prvog kola i ko je igrao:
                                http://www.sportklub.info/forum/thre...l=1#post246400
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X