Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska i H2H liga SK-komentari,savjeti i primjedbe

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Krle View Post
    Reise nezadovoljan sam zbog jedne stvari, stavio si 6 Engleza a 4 Italijana...
    De ko da je to bitno, samo se ti fokusiraj na nasu, nadam se novu pobjedu.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Originally posted by Krle View Post
      Reise nezadovoljan sam zbog jedne stvari, stavio si 6 Engleza a 4 Italijana...
      hhh
      Nasumice sam sve uradio, trazio sto jace meceve.

      EDIT: Krle, ajde sledeci put cu te pitat koga da postavim, sta te doticu talijani majke ti.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Krle View Post
        Reise nezadovoljan sam zbog jedne stvari, stavio si 6 Engleza a 4 Italijana...
        Pa zna se koja je lepsa i jaca liga

        Sanderlend-Norič je zanimljivije od Kaljari-Roma?
        Naravno
        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

        Comment


        • Dobro znam da svršavate na Engleze ali moglo je da bude po 5 mečeva iz obe lige...

          Ok, ti (Reise) odlučuješ za parove. Šta je tu je ali morao sam da iznesem moju zamerku...
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Sledeci put cu gledat da bude sto ujednacenije i isti broj meceva iz svake lige.
            Zamjerke i komentari su uvijek dobrodosli.
            sigpic

            Comment


            • Smirite se ne dizite prasinu bezze

              Comment


              • O kvalitetu lige govori broj ucesnika u zavrsnoj fazi lige sampiona. We love u Basel, oh we do.

                Comment


                • Ali Roma je veci tim od oba engleksa kluba zajedno.
                  Kaljari je oduvek bio nezgodno gostovanje, a i Roma trazi revans u tom mecu.

                  Comment


                  • Jebo me konj da me jebo ako ste vi normalni!

                    De posvadjajte se sada... Taman da padne koji ban. Meni ne smeta...

                    Smijesni ste.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Reise,izbacuj Italijane od sada iz inata,ubaci poljake.
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Zar je bitno sto je 6 Engleza , a 4 Italijana jbm mu

                        Comment


                        • Originally posted by Rossonero View Post
                          Zar je bitno sto je 6 Engleza , a 4 Italijana jbm mu
                          Ja to nikad nisam gledao. Bitno da se tipuje na vrijeme, da igramo i da se sve odradjuje u roku.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Ko se buni, ja samo provociram fensere sa Old Traforda

                            Comment


                            • Ili najbolje napravite samo za PL i uživancija...

                              A i šta se uzrujavate toliko (manda i ostali)? Rekao sam svoju zamerku, reise se nije mnogo naljutio (ne verujem), to je što je. Bilo bi lepo da svakog vikenda budu po 2 najbolja meča iz svake od TOP 5 liga (pošto vidim da te lige ubacuje čovek)...
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Kada je trabalo da se preuzme vodjenje ove lige,LBJ je odustao kada sam mu dao sansu da vodi,a ostali su sutili,i onda je iz mase izasao Reise i rekao ja cu,i ako neko nesto kaze o ovoj temi,bice sankcionsan,imali ste sansu da preuzmete i vodite i stavljate svoja pravila,pustite covjeka da radi sta hoce.
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X