Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska i H2H liga SK-komentari,savjeti i primjedbe

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dosta sa vredjanjem,od sada dosta.
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Originally posted by Branislav View Post
      Nemoj nas nazivati paćenicima, jer još ne znaš ni nos da obrišeš.
      No comment!

      Comment


      • Ajde bre dosta vise, oko kakvih se gluposti raspravljate, halabuku napraviste. Nemojte se ponasati kao derista jbt...smirite malo dozivljaj, covek dao primedbu a svi odmah skociste na njega. Ne moze mu niko zabraniti da kritikuje, i nema potrebe da se svadjate oko toga. Ko nastavi dalje, ja cu da ga banujem. Zaebaste temu totalno...
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Od muve je napravljen slon!
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Taman prestali i vas dvojica jos ulja na vatru dodajete.
            sigpic

            Comment


            • Nije malo kritika bila,nemoj neistinu da govoris Wada.
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Originally posted by manda View Post
                Nije malo kritika bila,nemoj neistinu da govoris Wada.
                Manda brate, ima covek pravo da kaze sta mu se ne svidja, i ne mora Bice sve toliko licno shvatati. Ovo dobronamerno kazem, preterao je MVP, ali preteraste i vi sto ga napadoste. Moze Bice da izbaci parove i pre ako vec zna ko sa kim igra. Nema potrebe za tajnama, i na to je ukazao MVP. Meni je licno svejedno kako ce da radi, ali mora da racuna da ce neko da prigovori jbt...niko nije bez greske i nema potrebe da svi napadate nekoga ko da kritiku. Nakon MVP-evog posta ste svi napali kao da ga je smrtno uvredio. Moglo se ovo sve u miru dogovoriti, bez dizanja halabuke i otkazivanja lige...kao deca od 5. godina.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Tog MVP ne znam,ali LBJ je rekao kada se razvilo,i podrzao ga je drugar(zajednicko misljenje je to bilo),da bice namjerno ne postavlja parove jer ceka da vidi rezultate,i onda namjesti ko sa kim da igra,da njegov tim pobjedi,i da moj tim pobjedi(jer sam mu advokat),i sada reci da je to normalan kritika,ok dobro,ja sam u krivu,vi ste u pravu.
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Manda brate, ja necu da se prepirem sa tobom, jer me ova situacija iskreno i ne interesuje. Shvatio sam ovo kao igru, a sa jedne strane se i ja slazem sa LBJ-em. Moze da izbacuje odmah parove, ne sumnjam ja u njegovo postenje, ali ako vec nekima smeta, on to moze promeniti. Sam kaze da zna parove vec, pa moze slobodno da ih postavi...
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Ja sma parove radio jos negde tamo oko 3-4 kola i svih 20 zavrsio,cak nisam ni znao sa kim moj tim igra.Kada kopiram pogledam i izbacim ovde,nikada nisam nikog ostetio(uvek sam ispravljao svoje greske) a koliko znam pre je bilo primedbi da su neki ispravljali svoje tipove kada su videli sa kim igraju(izbacivao sam u pocetku oko srede-cetvrtka parove) i video sam kuda to vodi i zbog regularnosti sam i resio da parove izbacujem posle pocetka utakmica.Sad to sto nisam mogao bas u minut posle pocetka da postavim niije do mene.Ne mogu ja na sve strane da stignem,imam ja i svoj zivot. ;)

                      Nisam shvatio licno vec sam se iznervirao mnogo nepravdom koja mi je nametnuta ovde kao nekom neradniku koji izbacuje tabelu posle 2-3 dana.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • prosto je jace od mene moram i ja da se prikljucim.
                        Prvo nisam verovao mislio sam da se zezate ali sad mi nije nista jasno. Ruku na srce LBJ ima pravo da zna parove pre pocetka da bi mogao da prati zato je i zanimljivo ali brate ne moze covek zbog tebe da ceka pocetak utakmice da bi postavio parove.Subota je,malo je glupo da bleji gajbi jbga nekad se desi da postavi nekad ne ,ali po meni bice radi sasvim ok posao i ima moju podrsku za trud. Mislio sam ranijih nedelja da se ti LBJ i Branislav zajebavate i da je to sve trash talk ali matori mnogo se palite.
                        Zajedno postavljate parove ,jedan za drugim,pa onda potezete neku pricu oko duplih bodova ako neko ne boduje i onda izjavljujete kako ce onda neko od vas dvojice da postavi a ovaj drugi nece..ma nemam pojma ni sta pricate. Sad neka prica kako se parovi izbacuju kasnije radi namestanja?! omg?! momci ovo je imaginarna igra na jednom sportskom forumu. Koliko vi godina imate? ne stvarno,iskreno bas me zanima koliko godina imate pogotovo LBJ? Evo ja sam '90 godiste . nije mi namera da prozivam ili potpaljujem bilo koga ali nemojte kvariti igru i atmosferu na forumu
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • Mene je zanimalo to zašto bice ne izbaci odmah parove, bilo kad u toku nedelje pre početka utakmica, nema potrebe da se brine ko će kako da odigra, da li će neko da taktizira ili da prepisuje jer je ovo zajebancija sve... I to me je zanimalo jer on već kaže da je napravio već raspored do kraja sezone... Pa me je čudilo zašto u toku nedelje (tokom radnih dana što da ne) ne izbaci parove... Jednom u toku nedelje će sigurno biti kući da kopira parove i da postuje ovde za manje od 30 sekundi...

                          I napali ste MVP-ja bez razloga. Šta ako čovek voli da prati kako su odigrali njegovi rivali u aktuelnom kolu... To ne mora da znači da je on poludeo za ovom igrom. I mene je ove nedelje zanimalo da pratim kako su odigrali moji rivali...
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Ne znam sta da vam kazem, bice je rekao da nece izbacati parove dok ne pocnu utakmice zbog prepisivanja, da vam odma kazem i ja cu to da uradim. Bice je vodio ovu ligu i on je mogao da radi sta oce. Naravno kritika je moralo biti i ne bi trebalo zamjeriti nista MVP-ju.
                            Situacija izmakla kontroli samo zbog sitnice..
                            sigpic

                            Comment


                            • Mvp ima pravo na kritiku,iako nije morao jer je ovo tako nebitna stvar (ali zanimljiva i svaka cast Bice). Nema potrebe da skacete tako organizovano na vrat bilo kome.

                              Ako jos jednom vidim da su reci poput "pacenik" upucene nekome,bice odma banovan. Ne zanima me ko je,koliko je na forumu i da li je inace fin decko.

                              Batalite sa ovim. Dogovorite se ko vodi. Izbacujte parove na vreme i sve ce biti u redu.

                              Comment


                              • Preliminarno i sa ponosom, bez obzira na ishod tekmi Osasune i Liona, mogu da objavim da je VDOP zabeležio još jednu pobedu u nizu i da je time zadržao prvu poziciju na tabeli!

                                Dođi ćaći!

                                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                                sigpic
                                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                                - 4xMVP -

                                Comment

                                Working...
                                X