Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska i H2H liga SK-komentari,savjeti i primjedbe

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma to Mumi unajmio male crnce da prognoziraju za njega garantujem
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Originally posted by Gangrena View Post
      Ma to Mumi unajmio male crnce da prognoziraju za njega garantujem
      Tebe prvog.

      Vidi... Nisam ni skontao da si opet vratio crnca na avatar, daj malo i bjeline, pretjerujes stvarno.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Originally posted by tata Mumi View Post
        Tebe prvog.

        Vidi... Nisam ni skontao da si opet vratio crnca na avatar, daj malo i bjeline, pretjerujes stvarno.
        Say no to racism
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Mumi nemoj da me teras da ti skidam neke poene tamo.

          Comment


          • Originally posted by Dusan View Post
            Mumi nemoj da me teras da ti skidam neke poene tamo.
            Nemoj se druziti sa Wadom, iskvari te nacisto...
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • MVP kola,uz Mumija naravno.
              Kidam!
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                MVP kola,uz Mumija naravno.
                Kidam!
                Prepisao si sve od Mumija, jedina razlika je bila sto je on igrao na Juve, a ti si to igrao 2-3.

                Comment


                • Originally posted by Dusan View Post
                  Prepisao si sve od Mumija, jedina razlika je bila sto je on igrao na Juve, a ti si to igrao 2-3.
                  Nek' si ga raskrinkao Dule, svaka ti dala. Ti si moj co'ek.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • A Chelsea - Liverpool?
                    Sta cu prepisivati od Mumija koji je prethodno kolo odigrao najlosije...druga stvar je to sto su nam se poklopila misljenja.
                    sigpic

                    Comment


                    • Bice daj mu ga malo po tabeli ovo ono

                      Comment


                      • Sutra ide,bio na slavi pa sam morao da ucim nesto.. ;)
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Лаже !













                          Arise, Serbia!
                          You fell asleep long ago,
                          And have lain in the dark.
                          Now wake up
                          And rouse the Serbs!


                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                            A Chelsea - Liverpool?
                            Sta cu prepisivati od Mumija koji je prethodno kolo odigrao najlosije...druga stvar je to sto su nam se poklopila misljenja.
                            Ta 2 tipa si samo promenio da se ne bi videlo da prepisujes, ali ipak nisi mog'o da se izvuces. Kapa dole tebi, ali ipak Mumi je iskidao ovo kolo.

                            Comment


                            • Mene i Kalua niko ne pominje a mi 3 i 4
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Ej, dobro prođete jedno kolo i odmah se napravi opšta uzbuna.

                                @bice
                                Daj tu tabelu i postavi parove za novo kolo pa da pričamo o tome ko je najbolji. Nemoj se zajebavamo ovde.

                                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                                sigpic
                                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                                - 4xMVP -

                                Comment

                                Working...
                                X