Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska i H2H liga SK-komentari,savjeti i primjedbe

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by prskaj View Post
    nije mi jasno zasto non stop stavljate u prednost igraca kome se dupliraju bodovi
    Pa evo ti jedan od razloga: recimo da tipujemo MVP i ja. On ostvari 9 poena, a ja 5. To je ukupno 14. Ako bi tipovao sam bez mene, onda bi zbog dupliranja bodova on ostvario 18 poena. Znači za 4 više.

    Znači, da se više ne ponavljam. VDOP će igrati uvek 2 na 2, ali ako igra protiv tima u kome je tipovao samo jedan od članova tima, igraćemo 1 na 1.

    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
    sigpic
    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
    - 4xMVP -

    Comment


    • Originally posted by Branislav View Post
      Pa evo ti jedan od razloga: recimo da tipujemo MVP i ja. On ostvari 9 poena, a ja 5. To je ukupno 14. Ako bi tipovao sam bez mene, onda bi zbog dupliranja bodova on ostvario 18 poena. Znači za 4 više.

      Znači, da se više ne ponavljam. VDOP će igrati uvek 2 na 2, ali ako igra protiv tima u kome je tipovao samo jedan od članova tima, igraćemo 1 na 1.
      poslednji put cu da odg vezano za ovu raspravu:
      nije mi jasno zasto svi forsirate tog sto pogodi vise - a sta da si ti tipovao a on nije - op 4 poena manje
      morate shvatiti da je to cista sreca , sem naravno ako se dupliraju bodovi nekog uber kladionicara koji redovno kida i ubada rezultate a nesto cisto sumnjam da takav postoji...to sto se tice 1v1 nije losa ideja ali mora da se prethodno odredi ko ce biti taj jedan a onda bice ima veci posao i ne verujem da ce tako nesto da zazivi
      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

      Comment


      • A mnogo je teško da svaki tim ima 2 člana i da svako tipuje jednom nedeljno???

        2 vs 2, nikako 1 vs 1

        U slučaju da neko ne tipuje, ovom drugom se ne dupliraju bodovi, jer je to odgovornost čitave ekipe.. Svi za jednog, jedan za sve...
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Originally posted by Krle View Post
          A mnogo je teško da svaki tim ima 2 člana i da svako tipuje jednom nedeljno???

          2 vs 2, nikako 1 vs 1

          U slučaju da neko ne tipuje, ovom drugom se ne dupliraju bodovi, jer je to odgovornost čitave ekipe.. Svi za jednog, jedan za sve...
          'Ladno ne shvatam kako je nekima mrsko jednom sedmicno tipovati jbt. OK, moze se stvarno desiti da neko ne moze, ali stalno da se ne tipuje je malo bezveze. Pa ovo je zajebancija ljudi, malo da se opustimo...
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Ja pretproslo kolo tipovao i pojebao se forum i izbrisao mi tip,ja nisam provalio i duplirali se Duletu bodovi i mi pobedili..
            Eto,dokaz koliko je u prednosti onaj koji igra sam ;)

            Ne mozes coveka da nateras da izdvoji 2 minuta da tipuje...
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Originally posted by prskaj View Post
              poslednji put cu da odg vezano za ovu raspravu:
              nije mi jasno zasto svi forsirate tog sto pogodi vise - a sta da si ti tipovao a on nije - op 4 poena manje
              morate shvatiti da je to cista sreca , sem naravno ako se dupliraju bodovi nekog uber kladionicara koji redovno kida i ubada rezultate a nesto cisto sumnjam da takav postoji...to sto se tice 1v1 nije losa ideja ali mora da se prethodno odredi ko ce biti taj jedan a onda bice ima veci posao i ne verujem da ce tako nesto da zazivi
              Kad igramo ozbiljno Bane i ja nema teorije da odemo ispod 15, ima kad odigramo iz zezanja pa imamo malo poena ali kad se cujemo preko pm pa se dogovorimo sta igramo nismo izgubili nijednu.

              Comment


              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                Kad igramo ozbiljno Bane i ja nema teorije da odemo ispod 15, ima kad odigramo iz zezanja pa imamo malo poena ali kad se cujemo preko pm pa se dogovorimo sta igramo nismo izgubili nijednu.
                A ja i Krle igramo stalno tako iz zajebancije.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Originally posted by tata Mumi View Post
                  A ja i Krle igramo stalno tako iz zajebancije.
                  Ne lazi bre poklapa vam se gomila rezultata i igrate uvek jedan iza drugog, mene si nas'o

                  Comment


                  • Pravi kladionicari su manda i Rossonero
                    U minut tipuju
                    Svaki put ali svaki... bas sam gledao ,eventualno nekoliko minuta kasnije Rosso tipuje ali uvek za svako kolo
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                      Ne lazi bre poklapa vam se gomila rezultata i igrate uvek jedan iza drugog, mene si nas'o
                      Majke mi moje! Nikad se nismo preko privatnih ili bilo kako dogovarali oko tipovanja. Ne bih te oko toga lagao, pa ovo je zajebancija, da ubijem dosadu.
                      Znas kako nam se mozda poklapaju... Ako on tipuje prvi, ja onda vidim sta je on odigrao i odigram priblizno i malo izmjenim, ili obrnuto, ako ja prvi tipujem. Nismo se nikako dogovarali sad za tipovanje bas detaljno.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Originally posted by bice View Post
                        Pravi kladionicari su manda i Rossonero
                        U minut tipuju
                        Svaki put ali svaki... bas sam gledao ,eventualno nekoliko minuta kasnije Rosso tipuje ali uvek za svako kolo
                        Samo sto su im rezultati losi :S

                        Comment


                        • Evo rezultata...tabela malo kasnije moram da ucim sad


                          Dos Chiquitos-F1 Experti 10-14
                          Mean Team-hiv pozitiva 9-10
                          Seoski Djikosi-Tobdzije sa Enfilda 13-11
                          Black&White-M&R 15-9
                          VDOP-BEKRIJE 14-12
                          United Alliance- Awon wada worshipers 11-16
                          Wade-Old School 8-11
                          LFC Bros-Bosna Force 16-10
                          Ironicni sokolovi-A&D 6-6
                          El Pistolero-Partizan Ohrid 7-12
                          Last edited by bice; 07-11-11, 19:34.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Lebroni biceto donji.

                            Ovdje prvi osam ide u PO,i tada tek krece igra na ispadanje,a ovo je samo ligaski dio,i na kraju ce te biti iza nas.

                            Nasao sam zamjenu danijelkr ce da igra sa Ljubom,trazim jos za prskaj igraca,pa ce biti rjeseno ovo.
                            I nije red da mjenjamo pravila u sred lige,stacemo sa onim pobjedama koje su se mnozile puta dva,ako sada to ukinemo,izbacicemo neaktivne i naci aktivne.
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Originally posted by manda View Post
                              Ovdje prvi osam ide u PO,i tada tek krece igra na ispadanje,a ovo je samo ligaski dio,i na kraju ce te biti iza nas.

                              Nasao sam zamjenu danijelkr ce da igra sa Ljubom,trazim jos za prskaj igraca,pa ce biti rjeseno ovo.
                              I nije red da mjenjamo pravila u sred lige,stacemo sa onim pobjedama koje su se mnozile puta dva,ako sada to ukinemo,izbacicemo neaktivne i naci aktivne.
                              Mi se tek zagrevamo Bane radi po ceo dan pa nema vremena da analizira, u PO cemo ruzno da silujemo :S

                              Comment


                              • Bice, racunaj te bodove malo bolje.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X