Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska i H2H liga SK-komentari,savjeti i primjedbe

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • M&R prvi na tabeli nakon dugo vremena konacno vrh.
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Originally posted by manda View Post
      M&R prvi na tabeli nakon dugo vremena konacno vrh.
      *drugi

      Comment


      • Bice, tim Wade je posle duzeg vremena dobio drugog aktivnog clana, Powerslave.
        Ako bude zabusavao smenicu ga odmah sa tog mesta.

        I ovo kolo nikad tezi parovi.

        Comment


        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
          *drugi
          Mi smo vas rastavili u medjusobnom,pa vas smatram drugim.
          VDOP-M&R 8-13
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Originally posted by manda View Post
            Mi smo vas rastavili u medjusobnom,pa vas smatram drugim.
            VDOP-M&R 8-13
            Pogledaj nam poen razliku, mi kad izgubimo to je slucajnost cista, obecavam da cemo da vas mlatimo sledeci put :-D

            Comment


            • Ma mi smo italijani,tek sada smo usli u formu,mi pobjedjujemo sa 1-2razlike,a vi nabijate razliku,a dzaba vam to,kada znate i sami,da ce te pasti kad tad i biti donji. ;)
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Originally posted by manda View Post
                Ma mi smo italijani,tek sada smo usli u formu,mi pobjedjujemo sa 1-2razlike,a vi nabijate razliku,a dzaba vam to,kada znate i sami,da ce te pasti kad tad i biti donji. ;)
                Mi smo sigurica prvi, 1.2 kvota na nas

                Comment


                • Originally posted by manda View Post
                  Ma mi smo italijani,tek sada smo usli u formu,mi pobjedjujemo sa 1-2razlike,a vi nabijate razliku,a dzaba vam to,kada znate i sami,da ce te pasti kad tad i biti donji. ;)
                  Hm?! Vrlo optimistično, a vidim i da te Mamba podržava!
                  Mojne se zajebavamo više ovde kada se zna da je VDOP neprikosnoveni vladar. A to što ste nas dobili u međusobnom susretu možete da zahvalite tome što ja nisam tipovao to kolo. Sledeći put ćemo vas demolirati, a u PO zapečatiti!

                  @Mamba
                  Bolje se usresredi na svoj tim koji je u kanalu i spremaj pehare za mene i MVP-a!

                  LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                  sigpic
                  RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                  - 4xMVP -

                  Comment


                  • Originally posted by Branislav View Post
                    Hm?! Vrlo optimistično, a vidim i da te Mamba podržava!
                    Mojne se zajebavamo više ovde kada se zna da je VDOP neprikosnoveni vladar. A to što ste nas dobili u međusobnom susretu možete da zahvalite tome što ja nisam tipovao to kolo. Sledeći put ćemo vas demolirati, a u PO zapečatiti!

                    @Mamba
                    Bolje se usresredi na svoj tim koji je u kanalu i spremaj pehare za mene i MVP-a!
                    Pogledaj kako smo odigralo poslednje kolo...mi tek sada krecemo u bitku!
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                      Pogledaj kako smo odigralo poslednje kolo...mi tek sada krecemo u bitku!
                      Bezi bre hteo sam Banetu lajk ne tebi vi nam niste ni konkurencija, nije ni manda da se ne lazemo ali kao.

                      Comment


                      • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                        Pogledaj kako smo odigralo poslednje kolo...mi tek sada krecemo u bitku!
                        U koju bitku?

                        LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                        sigpic
                        RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                        - 4xMVP -

                        Comment


                        • Originally posted by Branislav View Post
                          U koju bitku?
                          Ulazimo sa sedme pozicije u PO...hteli smo sa poslednjeg, 8. mesta,ali posto vi najverovatnije zavrsavate kao prvi,hocemo vas u finalu pa moramo sedmi zavrsiti.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                            Ulazimo sa sedme pozicije u PO...hteli smo sa poslednjeg, 8. mesta,ali posto vi najverovatnije zavrsavate kao prvi,hocemo vas u finalu pa moramo sedmi zavrsiti.
                            MVP molim te da regulišeš ovo. Ja ovakve postove ne mogu da čitam. Imaću noćne more!

                            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                            sigpic
                            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                            - 4xMVP -

                            Comment


                            • Pa zamisli vasu agoniju kad dodjete sa 8. do finala i tamo puknete 19-7 npr :S

                              Comment


                              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                                Pa zamisli vasu agoniju kad dodjete sa 8. do finala i tamo puknete 19-7 npr :S
                                Sa 7.
                                Vazno je da smo uvek u vrhu i da vec na kraju ove sezone osiguramo titulu najboljih svih vremena SK H2H lige.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X