Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska i H2H liga SK-komentari,savjeti i primjedbe

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bice View Post
    Sad ce i tabela to da potrvdi
    Nismo mi bez razloga stavili ime velikim slovima, da se vidi jasno ko je prvi.

    Ovi Dos Chiquitosi se povlace... Pa ja, najlakse je pobjeci, ne mogu prihvatiti poraz.
    Evo im i adekvatna pjesma:
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Eto vec sada mozemo da ih zovemo "bivsi" sampioni h2h lige
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Mamba nije bas imao vremena za igrati,ali znam da je Wada mogao tipovati.Pokazuje samo koliko je neozbiljan i da ne zna podnijeti muski poraz.Ne znam ni zasto Mamba uopste igra sa njim.
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
          Mamba nije bas imao vremena za igrati,ali znam da je Wada mogao tipovati.Pokazuje samo koliko je neozbiljan i da ne zna podnijeti muski poraz.Ne znam ni zasto Mamba uopste igra sa njim.
          Tako je, trebaju igrati jedan za drugoga, timski i sa duhom. Ali ta Wadina raskalasenost i neprofesionalnost ih je kostala ovog blama...
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Zvanično saopštenje iz stručnog štaba VDOP-a:
            VDOP je poražen u 10. kolu ali je i tom prilikom demonstrirao još neviđenu silu. A što se tiče Bekrija.......nemate samo vi ime napisano sa velikim slovima! I nemoj mnogo da se nadate.

            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
            sigpic
            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
            - 4xMVP -

            Comment


            • Vec su krenula opravdanja.
              Koji je sledeci alibi za neuspeh?

              Comment


              • Aca95 izbacen iz lige zato sto nije tipovao 5 kola,Uros 94 igra sa Dejan Juve-om ;)
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Поз, пооооз. Ш'а има ?
                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • Izbaci ko s kim igra bice. Nikad na vrijeme nista uradit.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ne,namerno ne izbacim,da ne bi prepisivali od ovih drugih i gledali sta ko igra :P

                      Parovi 11. kolo:

                      El Pistolero-Black&White
                      VDOP-LFC Bros
                      Old School-F1 Experti
                      Awon wada worshipers-Dos Chiquitos
                      BEKRIJE-Wade
                      United Alliance-Seoski Djikosi
                      Bosna Force-hiv pozitiva
                      Ironicni sokolovi-Mean Team
                      Tobdzije sa Enfilda-A&D
                      M&R-Partizan Ohrid
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Znam to. Ali zavrsila jedna utakmica, na forumu si i jos neces da izbacis.
                        sigpic

                        Comment


                        • E tad sam zaboravio
                          Setio bih se do veceras sigurno
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Originally posted by Maric91 View Post
                            Vec su krenula opravdanja.
                            Koji je sledeci alibi za neuspeh?
                            Pa recimo...........boli nas patka do PO!

                            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                            sigpic
                            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                            - 4xMVP -

                            Comment


                            • Hehe, Majami stajl...samo pazite se velikog finala.

                              Comment


                              • Originally posted by Maric91 View Post
                                Hehe, Majami stajl...samo pazite se velikog finala.
                                Veliko finale su nam pokrali ali ovoga puta neće da može!

                                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                                sigpic
                                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                                - 4xMVP -

                                Comment

                                Working...
                                X