Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska i H2H liga SK-komentari,savjeti i primjedbe

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Reise View Post
    Da meljes kafu mozes, a nas tesko.
    Zbog ovog ces biti pokraden u Eurobasket ligi.
    sigpic

    Comment


    • Poceo sam da se uzdizem na Fudbalskoj ligi.

      Ali zato je H2H ocaj za ovo kolo...bolje da bice ne pokazuje rezultate.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
        Zbog ovog ces biti pokraden u Eurobasket ligi.
        Moracu ss-ove da vatam.
        sigpic

        Comment


        • Opet izgubismo Dule jbg,ja sam zasro 4 poena samo
          Najbolje odigrao Vlatko 11 poena svaka cast,tkaodje dobro odigrao i Rossonero imao 10 kao i mandanda sa 9
          Najslabiji Flash 2 i Djikosi sa 3 kao i phenom i vule takodje sa 3.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Druga pobjeda prvih favorita za titulu M&R tima,fantasticno su rapodjelili poene,Rossoenro je ima 10.poena,a iskusni manda cak 4.poena ,ali dovoljeno za pobjedi od 14-13
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Originally posted by manda View Post
              Druga pobjeda prvih favorita za titulu M&R tima,fantasticno su rapodjelili poene,Rossoenro je ima 10.poena,a iskusni manda cak 4.poena ,ali dovoljeno za pobjedi od 14-13

              Tvoje iskustvo je prevladalo

              Comment


              • Zamalo ste pobedili,mandusic me potplatio da mu uracunam jedan bod da bi pobedili
                Izasla tabela,mi medju zadnjima
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Uh dobro je. Bekrije su 8.

                  Dobro smo prosli...
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Bice, da nije mozda nereseno u nasem mecu

                    Comment


                    • Bice,sta imas iz matematike?

                      Comment


                      • Ipak nije, promasio si Vigan Kako si uspeo samo 4 poena

                        Comment


                        • Originally posted by Vule_89 View Post
                          Bice,sta imas iz matematike?
                          Imam 4 ali cele godine sa mvukao 3 i nakraju me jednacine izvukle za 4
                          Nisma nista pogresio mislio sam sinoc da je 11-11 ali danas ispade 12-11...
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Ti u pripremama rasturas, a u sezoni katastrofa

                            Comment


                            • Ja igram bolje fudbalsku ligu,tu se mnogo trosim
                              Ali valjda ce nas zreb posluziti
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Vidim koliko se trosis za fudbalsku ligu, tamo si sedmi... Mora to mnogo bolje u H2H ligi inace nema nista od plejofa

                                Comment

                                Working...
                                X