Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska i H2H liga SK-komentari,savjeti i primjedbe

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dusan View Post
    Tipuje se do 12h ;)
    Evo proslo je 12,i oni nisu tipovali.
    Sta sad?

    Comment


    • Originally posted by D-Wade View Post
      Ko je tebi rekao da me mozes zvati Wada?
      Wada, a za to treba dozvola,a?

      Comment


      • Au,ovo su vec teske reci...
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

        Comment


        • Dule, ne igraj se sa vatrom. Pitaj JC-a, sta je sinoc bilo.....

          Nema zajebancije kada je Wade u pitanju.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Odsad ga moram zvati gospodin D-Wade.

            A ne bih da pricam sta je sinoc bilo,ali nije nista lijepo.
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • ili batica
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                ili batica
                Tako je brate, a sada cu morati da razmisljam o kazni za Duleta....

                Samo jos da dodam, otpade Primera, jer ljudi strajkuju, a Bice se napokon setio da stavi Real. Budimo realni, Bice je kriv za sve. Inace veoma retko stavlja Real, i sada ga je stavio kada zna da je strajk.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Batice je l' si smislio kaznu

                  Comment


                  • Tipovalo 30 od 40 ljudi,dobro za pripremno kolo niej toliko lose,nemam vremena sad da vidim ko sve nije tipovao svkako cu ga opomenuti,ali ipak dobro je za pripremno kolo..
                    Inace igramo 1. kolo H2H lige vec u sredu tj. cetvrtak kvalifikacije za LE,a drugo kolo ce biti vec u subotu
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Postaj domah parove bice,da se stigne do srijede ;)
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Originally posted by Dusan View Post
                        Batice je l' si smislio kaznu
                        Jesam, Manda ce ti staviti avatar, koji ces nositi sedam dana. Ako skines, bivaces banovan.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Dule samo ga ja smem zvati Wada i niko vise...da,da i Manda jos i to je to.
                          sigpic

                          Comment


                          • Naravno,znaci treba avatar Duletu,pa Dule mene Wada zove Madarinica,a ja njega Wada,da li si vidio da neko mene jos zove Mandarinica,osim Wade,to je interna sala,i volio bi da vidim da me neko nazove Mandarinica osim Wade,sta bi bilo sa tim pojedincom.
                            Da biram avatar,nece biti strog,za kada treba?
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Evo postovao sam parove ;)
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Originally posted by bice View Post
                                Evo postovao sam parove ;)
                                Dobro,pametno je sto nisi za fudbalsku ligu,i samo postavi tamo gdje je tablea H2H lige,parove provog,kola da zna se ko ide na koga
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X