Announcement

Collapse
No announcement yet.

"Večiti derbi"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Igramo duge lopte na Bena.

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Hahahah neka nisam sklon suicidu.

      Svuda u svetu je najnormalnije da rivalu želiš sve najgore samo se mi nešto pravimo fini, kao navijamo jedni za druge u Evropi. To ko radi taj i nije navijač

      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Ben je ubedljivo najlošiji igrač na terenu danas.

        Comment


        • Da ali kad se bunari ovako sramota. Kako bih ja odrao Partizan od noge sa Jirkom na krilu i Benom u špicu, Vulić umesto Bakule.

          Comment


          • 21 862

            Malo

            Comment


            • Sa Žuletom se treba rastati na kraju sezone.

              Comment


              • Koji je ovo fudbal,ajde Partizan i da razumem,nemaju pojma,krpio ih Vucelic ko zna odakle da izvuce procente za svoj dzep ali Zvezda koja je jedno 100 puta igracki jaca ne moze akciju da organizuje na utakmici,kao da gledam seoski derbi,sve rade samo fudbal ne igraju.

                Comment


                • Partizan danas igra taktiku ala FK Županjac najopasniji su kada su u poziciji izvođenja auta u visini 16 metara . Tako i Županjac ima jednog što baca daleko loptu.

                  Comment


                  • Ja bih od bruke izašao sa terena. Evo penala. Sad su gotovi.

                    Comment


                    • Jebem ti život da ti jebem da ti jebem da ti jebem da ti jebem

                      Comment


                      • Go, go? Penal!

                        Comment


                        • Dajjj goool

                          Comment


                          • Odličan meč
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Jeste penal.

                              Ivanić je pravi fudbaler.

                              Comment


                              • Ne volim da damo gol iz penala. Da Bog da promašili.

                                Comment

                                Working...
                                X