Announcement

Collapse
No announcement yet.

"Večiti derbi"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
    Polupao si lončiće.
    Obratno.

    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
    Nisi gledao tekmu, igra mačke i miša. Pri čemu je Zvezda bila mačka a Partizan unezvereni mišić.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Da ja krenem da pratim drugi sport, posto dekkard sada prati i fuzbal. Stvarno bih zeleo da budem lisen njegovih komentara.

      Comment


      • Teško ćeš to postići.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by Mihajlo10 View Post
          Jebem ti fudbal ako mi u mladjim kategorijama nemamo bolje igrace od Sadika,Sume,Asana,pa onaj mali Lazar Pavlovic je Ronaldinjo za Sumu,ovaj je obican cirkuzant,igrac za mali fudbal,ne moze nijedan duel da dobije,kao dete neko,ova druga roda samo ume da padne a treca da trci ko muva bez glave.
          Tako fudbal ne funkcionise, a pod pritiskom rezultata u Evropi najcesce se mladi igraci ubacuju u drugoj polusezoni, ako neko bas vredi bude tu je od pocetka sezone. Ti zbog nekog klinca neces da rizikujes pocetak sezone i da se oprostis ranije od Evrope sto bi bilo neminovno da nije bilo ove trojice stranaca koje si napomenuo.

          Najvise 2-3 igraca iz generacije dodje do A tima, ostali se razbeze na vise strana.

          @dekkard

          Ne zracis svuda, srecom po sve nas.

          Comment


          • Ovaj derbi sam pogledao iskljucivo zbog Save i Dekija, tako da ce mi sledecih par vrvt biti neinteresantni. Poslednji derbi koji sam pogledao pre danasnjeg je kada se Miloje usrao od Djukica. Dok se ne ukrste neka nova dva takticka mastermajnda, ne bi trebalo da pogledam vise od lajvskora i hajlajtsa. Ostavljam tu prostora za neku vanrednu situaciju.

            Comment


            • Ne mislim da smo uopste slabiji sa Lazarom Pavlovicem,Stevanovicem nego kad igra tandem Suma,Asano,nista vise,nista manje ne bi postigli u Evropi i da igraju nasi igraci,ne moze ih biti 11,ali 7-8 nasih igraca moraju biti na terenu,stranac mora da pravi razliku u Evropi a ne u ovoj nasoj ligi,ne pamtim kad smo izasli iz grupe u Evropi,jednom nas slucajno usralo za 30 godina. Jedini stranci koji su u Evropi pravili razliku su Taribo Vest i Ben, Marina ne racunam,nas je covek. Kleo je imao njuh za gol,ali i s njim smo se brukali po Evropi,udjemo u grupu pa ne vidimo gola. Zvezda kad je 90-ih igrala sa Barselonom,Kelnom,pa to su bili sve nasi igraci,jako je tesko ovde dovesti stranca da pravi razliku u Evropi,mora se raditi s mladima,da dobiju sansu u prvom timu,pa neka ih prodaju posle sa 22-23 godine,a ne da decu od 17-18 godina prodaju za 3,4,5 miliona a kroz par godina bar duplo vise bi vredela,igrali bi i mnogo bolji fudbal kad su od 18-22 godine u Partizanu i Zvezdi.

              Comment


              • Originally posted by Ricma View Post
                Da ja krenem da pratim drugi sport, posto dekkard sada prati i fuzbal. Stvarno bih zeleo da budem lisen njegovih komentara.
                Predlog: Karling....Glumac, pantomimičar Stojanović je bio član naše repke u Karlingu. To ga ne zanima (verujem) .
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Kvalitet derbija katastrofa koda igramo englesku konferenciju boze sacuvaj nasta nam fudbal lici.

                  Comment


                  • Originally posted by Ganac View Post
                    Predlog: Karling....Glumac, pantomimičar Stojanović je bio član naše repke u Karlingu. To ga ne zanima (verujem) .
                    Sport u kom Zvezda nema tv pokrivenost, taj ne prati.

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Nisi gledao tekmu, igra mačke i miša. Pri čemu je Zvezda bila mačka a Partizan unezvereni mišić.
                      Kako si ti ostrašćen. Pokupio si izgleda Misterov i Borjanov pelcer. Al dobro još tri tekme pa ćete možda i dati neki. A da nije sa "bele točke".

                      Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока

                      Comment


                      • Originally posted by Ricma View Post
                        Da ja krenem da pratim drugi sport, posto dekkard sada prati i fuzbal. Stvarno bih zeleo da budem lisen njegovih komentara.
                        Dekkard prati samo Zvezdu. Al tamo gde je najbolja. Do juče je košarku pratio samo putem NBA prenosa sada je ekspert za istu. Od sledeće godine opet menja profesiju i sport. Prešaltaće se na pljuvanje u dalj.

                        Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока

                        Comment


                        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                          Dekkard prati samo Zvezdu. Al tamo gde je najbolja. Do juče je košarku pratio samo putem NBA prenosa sada je ekspert za istu. Od sledeće godine opet menja profesiju i sport. Prešaltaće se na pljuvanje u dalj.

                          Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока
                          Bole me kurac za Dekarda, nego kako drugacije mozes da pratis NBA?
                          Skoknes do Denvera da pogledas Jokica?
                          Kazem samo...
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Je l' moguce da se uvek pecate na Dekijeve postove?
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Spoiler


                              Reakcija Sume.

                              Comment


                              • Trebalo je u glavu da ga zavali. Idiot jebeni.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X