Announcement

Collapse
No announcement yet.

"Večiti derbi"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jbte, kontranapad u našoj ligi. Otkad to nisam video.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Ako je ovo fudbal
      Al dobro to kazem svaki put
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Pa Zvezda i igra neki fudbal a Savo kockar moli boga da bude 0-0

        Comment


        • Ovo stvarno liči na igru. Prijatno sam iznenađen.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Tri sanse, tri promasene lopte. Meni najjaci lik Sadiku, ja kontam da on ne veruje da mu neko placa da juri za loptom.U Zvezdi ovaj mali Gavric opasan dok ne opali po lopti..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Fudbalski viđeno u prvom poluvremenu bilo je od Nikolića, Gavrića i Bena.

              Mnogo straha i kod jednih i kod drugih.

              Stojković čuva loptu kao da mu odgovara nerešeno.

              Ben je uz Gavrića jedini pokušavao da stvori višak. Mora i da se rizikuje.

              Borbeno prvo poluvreme ali mršavo što se fudbala tiče.

              Comment


              • Partizan pokušao pritiskom na poslednju liniju, ali je Zvezda to hladnokrvno rešavala kratkim pasovima, i uopšte tačnost pasova mi je glavni utisak u prvom poluvremenu. To i brzina Zvezdinih fudbalera.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Šta rade Velja i Gavra. Gavru čuvaju trojica. Jebe Miletića celu utakmicu. Ćelavi ne zna gde je levo.

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Partizan pokušao pritiskom na poslednju liniju, ali je Zvezda to hladnokrvno rešavala kratkim pasovima, i uopšte tačnost pasova mi je glavni utisak u prvom poluvremenu. To i brzina Zvezdinih fudbalera.
                    Partizan ništa nije pokušao a još manje pritisak na zadnju liniju.

                    Comment


                    • Velja kada baci spoljnom pas kao Modrić života mi. Šta rade deca. A Terzine i Milojeve prevare na tribinama, iz Grčke i iz pizde materine. Jebite deco, bravo Deki.

                      Ne pamtim da sam nekada bio srećniji u poslednjih 10 godina nego kada gledam kako igraju Gavra i Velja.

                      Comment


                      • Jeste, samo je to jalovo izgledalo, Zvezda je posle 3,4 pasa prelazila centar.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by Ricma View Post


                          Mnogo skupa slika.

                          Pratio se EURO i nakon toga svi reprezentativni neuspesi do dolaska Ilije Petkovica.
                          Da li si nekad vodio ljubav na podijumu?
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Partizan sa 3 igrača stoji ispred zadnje linije i tera je da forsira loptu na bekove. Čuvaju sredinu i ne pritišću štopere, samo stoje visoko.

                            Comment


                            • Nesigurni su pasovi Degeneka i Milunovića.

                              Partizan im je prepustio da oni organizuju napad, čekajući kiks.

                              Milun je kritičan, tri greške od kojih je jedna mogla skupo da nas košta.

                              Srećom je Partizan loš bio u završnici.

                              Jedino posle takvih kikseva su nam pretili.

                              Comment


                              • Milun je majmunčina iskreno. Podseća na Psiholjuba Djordjevića iz najboljih dana

                                Comment

                                Working...
                                X