Announcement

Collapse
No announcement yet.

"Večiti derbi"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma gde je Sasa Ilic vise,sad vise nije za zajebanciju,covek ce i sa 60 godina biti najbolji fudbaler partizana.

    Comment


    • Savo naredjuje igračima Partizana da prime još 2 da mu Aca i Andrej daju plus u svesku.

      Comment


      • Normalno istera Bena napolje.

        Samo ne kapiram ovo sa Vukanovićem, meni npr. Jevtović bolji.

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Savo naredjuje igračima Partizana da prime još 2 da mu Aca i Andrej daju plus u svesku.

          Comment


          • Džaba čuvaš loptu Borjane, niko ne prilazi, zadovoljni i oni rezultatom.

            Comment


            • Jirka bolji od obojice i još njegova lična želja. Ali eto. Moramo prodati i Marina i Bena i Boaćija, Ebecilia, Kafua, ako mislimo da se zna časnog krsta.

              I svi će oni biti prodati. Neko na početku neko na kraju kvalifikacija. Sem napadača nikoga ne treba dovoditi.

              Evo ga Čaušić

              Comment


              • Evo i Čauša.

                Comment


                • I Žuleta bih ja prodao. Bih života mi

                  Comment


                  • Naš drugi tim da se takmićio nezavisno Meleg Jevta Ebecilio, Joveljić, Jirka, Babić, Eraković, Hajdin, Gajić, Popović, bio bi drugi u ligi. Vulić, Vukanović itd... Simić. Sve je to drugi tim.

                    Comment


                    • Ne znam da li MIloje strepi zbog moranja ubacivanja nekih igraca ili o cemu se radi. Strasne su te reklamne akcije u fudbalu.

                      Comment


                      • Najtužnije od svega je to što ćemo mi i sledeću sezonu krenuti sa govnarom na klupi. Baš me muka hvata na pomisao o FK Partizan trenutno.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Žule

                          Comment


                          • Ubaci Milijaša

                            Comment


                            • Da damo jos jedan gol pa da s eizljubimo i stikliramo ovu tekmu.

                              Comment


                              • Ja ne znam kako je Vucicu ovo zanimljivo da gleda,gde je ovde derbi,ovaj Partizan bez sudija ispao bi i iz lige.

                                Comment

                                Working...
                                X