Announcement

Collapse
No announcement yet.

Aston Villa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Haidara u Villi ?

    Francuski fudbaler, Senegalskog porekla, igra na poziciji levog beka i centralnog beka, trzisna vrednost se procenjuje oko 2 miliona eura, pored nas zainteresovan je i Totenhem za talentovanog defanzivca !
    haidara0_w900_h464_r3_q75-9.jpg

    Comment


    • #62
      Vestvud i Benteke najbolji igraci Aston Ville za mesec novembar;

      Dva poletarca, debitanta u Premier Ligi, po izboru navijaca Ville, najbolji u mesecu za nama ! 0,,10265~11463227,00.jpg

      Comment


      • #63
        N'Zogbia poceo da trenira !

        Francuz, Charles N'Zogbia vratio se treninzima posle povrede kolena u oktobru ! Mozda ce vec biti u protoklu protiv Liverpoola 15. decembra !

        Comment


        • #64
          Imperativ 3 boda !!!

          Posle dve kataklizme, 8-0 i 4-0 od Londonskih plavaca, onosno Pevaca, stavlja se prst na celo, vidimo gde smo, konkurencije u timu nema, pojedini igraci slabi za ovaj nivo fudbala, bezidejnost u napadu, odbrana losa, sredina ne postoji, jedina svetla tacka Bredli Bred Guzan - golman Lambert polako ispusta konce svoje cudne politike , danas je dan 'D' mada ukoliko se nista ne promeni svaka utakmica ce nam znaciti za goli premijerligaski zivot, po mom misljenju da bi se krenulo napred, mora znatno da se pojaca ekipa u januaru, 4-5 iskusnih i vrlo dobrih igraca tzv. 'Rudara' , u suprotnom strepecemo do zadnjeg minuta 38.kola. Danas, prioritet pobeda koja vredi '6 bodova' da bi se koliko toliko izaslo iz ove rezultatske krize ! COME ON YOU VILLA

          Comment


          • #65
            Cisto da se napomene da su klinci osvojili NextGen ili ti Ligu Sampiona za igrace ispod 19 godina

            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • #66
              ASTON VILLA 13-14 HOME KIT

              Spoiler


              ASTON VILLA 13-14 AWAY KIT

              Spoiler


              ASTON VILLA 13-14 GOALKEEPER HOME KIT

              Spoiler


              ASTON VILLA 13-14 GOALKEEPER AWAY KIT (GREY)

              Spoiler


              ASTON VILLA 13-14 GOALKEEPER AWAY KIT (PINK)

              Spoiler

              Comment


              • #67
                BREAKING NEWS: Benteke out for up to six weeks!

                Баш штета јбт..

                Comment


                • #68



                  Great family fun in store before kick-off at @AVFCOfficial v @MCFC.
                  Last edited by ognjen; 27-09-13, 10:59.

                  Comment


                  • #69

                    Comment


                    • #70
                      Pozdrav društvo. Navijač sam Ville i na fejsu imam svoju stranicu koju vodim sam, na ovaj forum me je preporučio jedan fan stranic, koji je član i piše o Barnliju. Tako da ću i ja pisati ovdjei pobliže vas upoznavati sa Villom.

                      Comment


                      • #71
                        super,baci se na pisanje,nema vremena za gubljenje
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • #72
                          Aston Villa će najvjerovatnije biti prodata Kineskoj investicionoj grupi za 100 miliona funti. Engleski tabloidi pišu da su prisustvovali utakmici sa Njukaslom.

                          Comment


                          • #73
                            Taj sam glavom i bradom

                            Raspiši se jer ovom forumu iliti ovom pdf treba orginalnosti. A mislim da mi kao navijači Aston Vile, Njukasla i Barnlija možemo tome doprinjeti. Sve što trebamo da radimo jeste da ne odustajemo i kada potonemo to jeste kada nam potone klub.

                            Dobrodošao

                            Comment


                            • #74
                              Možda je tako i najbolje,smejao sam se kad je vlasnik AV šta je već komentarisao kako nije zadovoljan radom nekih ljudi u klubu,kako nije dovoljno samo da otera menadzera i na kraju posle par otkaza on zadrži čoveka koji je zadužen za dovodjenje igrača "head of recruitment" ili kakvu je već titulu na papiru imao.


                              A piše se da će Pirson biti postavljen za novog menadzera dok će čovek koji je radio za Liverpul,njihov bivši direktor fudbala imati ključnu ulogu u klubu ako prodje ta ponuda Kineza

                              Ovo meni inače nije iznenadjenje,klub je truo iznutra već neko vreme
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • #75
                                U klubu odavno nešto ne štima, jer sramotno je da klub takvog renomea i historije u posljednje 4 sezone samo jednom osvoji više od 40 bodova, što je žalosno.

                                Inače sutra U21 Villina ekipa na Emiratesu igra finale play offa za ulazak u PL Division One!

                                Comment

                                Working...
                                X