Announcement

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ма и мени је нереалан, само сам написао која би комбинација најбоља била.

    Ма Милан мора да покупи доброг голмана и два јака штопера, Мексес тек да буде трећи. Напад имају добар, веза мало да се нашминка и озбиљни постају што се мечева у Италији тичу.

    Мада вероватно је кључ у смени трнера и да се постави неки човек са скроз другом филзофијом од Алегрија. Ок, тактичар је Алегри, али једноставно мени некако није човек за Милан и то је било јасно у својој другој сезони у клубу, када је са најјачом екипом у лиги изгубио Скудето, плус имао +7 у односу на Јуве. Поента је да је то тренер за неки Лацио нпр. да улази у мечеве са 4 коња на неку тактику и фактор изненађења као што је от радио са Каљаријем. Не можеш ти са клубом величине какве је Милан калкулисати, смешно је то мало.

    Comment


    • Ja se nadao Ramiju u Romi, ali oni se okrenili Miki Ričardsu.
      Vidljivo je da Milanu treba rekonstrukcija tima, ali koliko ja znam i kako se pisalo, finansijski su slabi.

      Comment


      • Ма ископаће Берлускони ту паре само ако буде хтео, тако је и за Балотелија урадио. Мада пази, Хонда ако дође, доћи ће џабе, Касиљас може џабе исто, сад једино Реми треба да се плати ако задовољи 7м и Астори једно 12-15, декле 20-22м укупно. Наравно Касиљас ми је исто нереална опција, али ето постоји причица.

        Comment


        • Samo su trebali Faraona prodati kad ga vec ne mirisu vise,mogli su kao Roma lijepo se pojacati i da im ostanu novci
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Mislim da će tako i biti. Sledeću dobru ponudu za Šaravija će da prihvate. I onda dodaju nešto na tu svotu i naprave finu ekipicu.

            Comment


            • Видећемо шта ће се десити кад се Шарави опорави напокон, уколико му Матри буде узимао минуте то је дефинитивно знак да нешто смрди, јер је апсурд да ти Шарави љуби фосну због Матрија. Но читао сам неке изјаве његове, мсм Шаравијеве, као може да игра и иза нападача, тражи човек себи место, каква смејурија. Кака-Шарави-Балотели је озбиљан напад, и ставиш Пацинија и Матрија да буду ту чисто за ротацију, песма. Много ће се изглупирати Алегри ако буде нешто другачије.

              Comment


              • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                A Rami? Ja nešto ranije pročitah da je veoma blizu Milana.
                Rami je vec u Milanu, obavio medicinske preglede i trenira sa ekipom da bi se sto pre uklopio i upoznao sa timom ali nema pravo da nastupa za Milan, tek nakon januarskog prelaznog roka ce moci... postoji opcija otkupa ugovora na kraju sezone za 6 miliona evra

                mislim da stize golman Bazela jer je za Ter Stegena ozbiljno zainteresovana Barcelona a Kasiljas, nekako mi je tesko da poverujem u njegov dolazak... ko god dodje bolji je od Abijatija, to je danas dokazao i mladi Gabrijel koji je i pored primljena 3 gola bio fantastican i spasao Milan ubedljivijeg poraza u ovoj prijateljskoj utakmici. Za zadnju liniju jos Astori pored Ramija, Zakardo pravi mesto jednom od njih a onda ce i Bonera verovatno propasti kroz rotaciju i biti tek neka 5. opcija na toj poziciji. Dolazak Honde je od gotove stvari postao vrlo neizvestan jer je navodno Totenhem ponudio Japancu platu od 5 miliona evra godisnje sto Milan ne moze da plati, Xabi je nerealna meta, Pastore nepotreban tako da najverovatnije dolazi Kucka, to je i finansijski najrealnije a i zbog dobrih odnosa sa Djenovom

                http://video.sky.it/sport/calciomerc...mi/v174175.vid
                Last edited by Miletić; 13-10-13, 23:43.
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
                  Rami je vec u Milanu, obavio medicinske preglede i trenira sa ekipom da bi se sto pre uklopio i upoznao sa timom ali nema pravo da nastupa za Milan, tek nakon januarskog prelaznog roka ce moci... postoji opcija otkupa ugovora na kraju sezone za 6 miliona evra
                  7м ваљда ?

                  Comment


                  • Eto. Odlično pojačanje za 6 miliona.

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      7м ваљда ?
                      jeste 7 brzo sam kucao pa prevideo
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
                        mislim da stize golman Bazela jer je za Ter Stegena ozbiljno zainteresovana Barcelona a Kasiljas, nekako mi je tesko da poverujem u njegov dolazak... ko god dodje bolji je od Abijatija, to je danas dokazao i mladi Gabrijel koji je i pored primljena 3 gola bio fantastican i spasao Milan ubedljivijeg poraza u ovoj prijateljskoj utakmici. Za zadnju liniju jos Astori pored Ramija, Zakardo pravi mesto jednom od njih a onda ce i Bonera verovatno propasti kroz rotaciju i biti tek neka 5. opcija na toj poziciji. Dolazak Honde je od gotove stvari postao vrlo neizvestan jer je navodno Totenhem ponudio Japancu platu od 5 miliona evra godisnje sto Milan ne moze da plati, Xabi je nerealna meta, Pastore nepotreban tako da najverovatnije dolazi Kucka, to je i finansijski najrealnije a i zbog dobrih odnosa sa Djenovom
                        Oк разумем да сви воле џабану, али реално шта ће Тотенхему Хонда када имају Ериксена Мада и Милан има Каку на тој позицији, иста ситуација некако.

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Oк разумем да сви воле џабану, али реално шта ће Тотенхему Хонда када имају Ериксена Мада и Милан има Каку на тој позицији, иста ситуација некако.
                          ma da imaju Ozila licno opet bi se otimali, razlog je ogromno azijsko trziste i proboj na isto, cist marketing i profit a + i kvalitetan i zahvalan igrac....
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • FORCA MILAN !

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Oк разумем да сви воле џабану, али реално шта ће Тотенхему Хонда када имају Ериксена Мада и Милан има Каку на тој позицији, иста ситуација некако.
                              Pa moze Honda i na centralnog pored Mousse/Paulinha, a AVB voli raznovrsne veznjake, ako si primetio, ima samo razbijace na toj poziciji, zato je i pre pokusao dovesti Moutinha, pa nije uspeo. A tu je i ovaj drugi razlog sto je naveo Rossifumi, sto je takodje poprilicno jak razlog za njegovu kupovinu.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • To sam i ja potencirao, nije Honda bas zakucan za tu poziciju iza napadaca, nije mu strano da odigra i u vezi, on se po meni nekako savrseno uklapa tu negde na mesto Muntarija, dakle u vezi po levoj strani, po toj strani bi haos pravili recimo De Siljo-Honda-El Saravi... a posto je iznad Kake i njegove sezone i dalje znak pitanja, verovatno bi se naigrao i na toj svojoj "prirodnoj" poziciji ispred Birse
                                VALENTINO ROSSI #46

                                Comment

                                Working...
                                X