Announcement

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne sumnjam ja u ćelu.

    Spoiler

    Comment


    • Welcome home Kaka!

      http://www.acmilan.com/en/news/show/148815

      MILAN - Adriano Galliani sealed the deal to bring Kakà back to Milan between 2.30 and 3.00 this morning. The player has been given an 18 contract ending on 30 June 2015.

      Comment


      • sigpic

        Comment


        • Milan ponov staje na cvrste noge, ovim potezom ce cuda vratiti, kaki je mjesto kod zabara, da se povrati i krene da dominira, treba ce mali, ali docekacemo to.
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • ....

            "Ponovo se vraćam kući. Sretan sam jako što sam opet u Milanu. Imamo sjajnu momčad i jedva čekam da ponovo zaigram na San Siru i osjetim emocije kao prije", rekao je Kaka za Sky Sport Italia, dodavši još kako će nositi dres s brojem 22.
            Last edited by Rossonero; 02-09-13, 16:35.

            Comment


            • Andrea Petagna mladi napadac Milana posudjen Sampdoriji.

              AC Milan wishes to communicate that Andrea Petagna has been sent to UC Sampdoria on loan.
              Last edited by Rossonero; 02-09-13, 17:18.

              Comment


              • Ne mogu da opišem koliko mi je drago sto se Kaka vratio tamo gdje mu je i mjesto.
                "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                Comment


                • El Šaravi: "Ostajem u Milanu"

                  Stefan El Šaravi, napadač Milana, izjavio je da ne želi da ode iz kluba, uprkos nekim najavima da bi do kraja prelaznog roka mogao da napusti Italiju.

                  El Šaravi se ovog leta povezivao sa velikim evropskim klubovima, ali je on posle jučerašnjeg meča sa Kaljarijem demantovao takvu mogućnost.

                  "Ostajem u Milanu. Moj izbor je jasan i bez obzira na ponude želim da ostanem u klubu", rekao je El Šaravi.
                  El Šaravi je meč sa Kaljarijem počeo na klupi, ali kaže da je sada odlučniji da se izbori za svoje mesto u timu.

                  "Ne želim da komentarišem Alegrijevu odluku, ali moram da je prihvatim. Adaptiraću se igri, čak i kao drugi napadač. U timu je velika konkurencija, ali mislim da ima prostora za sve", izjavio je mladi Italijan.
                  "Dolazak Kake u klub predstavlja ostvarenje mog sna, jer je on moj idol", dodao je on.
                  Il Faraone

                  Comment


                  • Polako se vraca majstor , kapiten na ovoj utakmici.

                    Valja ga vidit u ovom dresu.

                    Last edited by Rossonero; 08-09-13, 22:13.

                    Comment


                    • Igraci na koje Allegri racuna na utakmici protiv Torina:



                      Abbiati, Amelia, Coppola, Constant, Mexes, Vergara, Zaccardo, Zapata, Birsa, Cristante, Emanuelson, De Jong, Kakà, Montolivo, Muntari, Nocerino, Poli, Balotelli, El Shaarawy, Matri, Robinho.

                      Comment


                      • Lose da losije od ovoga ne moze.

                        "Četiri minuta pre kraja smo gubili sa dva razlike ali igrači su verovali u sebe", rekao je Alegri.

                        "Torino je igrao odlično, a nakon njihovih golova mi smo morali da napadamo, što su oni mudro koristili iz kontra-napada", dodaje Alegri.

                        Milan nije dobro počeo novu sezonu pošto se posle tri odigrana kola ima samo 4 boda, ali loš start ne zabrinjava Alegrija.

                        "Nisam pesimista niti sam zabrinut. Moramo da popravimo neke stvari, i da naučimo kako da pobedimo ekipe kao Torino, koji se većim delom utakmice branio", dodaje Algri.
                        Torino-Milan 2-2

                        Comment


                        • Milan desetkovan povredama dočekuje Seltik

                          Glavobolje za ekipu Milana se nastavljaju, pošto se na meču protiv Torina povredio Rikardo Montolivo i Andrea Poli.

                          Ovaj meč "Rossoneri" spasili u poslednjim trenutcima susreta, pošto su nakon 87. minta gubili sa 2:0, ali su golovima Muntarija i Balotelija uspeli da osvoje bod.

                          Međutim ono što je još gore zbog gubitka dva boda, je i povreda dva veoma važna igrača.

                          Montolivo je zaradio povredu butnog mišića, dok je Poli nakon sudara sa Paskvaleom zadobio ogromnu modricu na desnoj nozi.

                          Nakon sutrašnjih detaljnih pregleda znaće se koliko će ova dva igrača odsustvovati sa terena.

                          Ono što je još gore po ekipu Milana, je da ih u sredu očekuje duel protiv ekipe Seltika u okviru prvog kola Lige šampiona, a sledeći vikend igraju protiv nikad jačeg Napolija.

                          Comment


                          • http://sportsport.ba/ino_fudbal/kaka...ijedjen/113814

                            Ovakvi igraci se mogu na prste jedne ruke nabrojati.



                            "Od Milana ne želim ništa drugo osim ljubavi i potpore. Zbog toga sam odlučio ukinuti svoja primanja od kluba, sve dok se u potpunosti ne oporavim", kazao je Kaka.

                            Comment


                            • Evo i snimka.



                              LJUDINA!

                              Comment


                              • Igraci koje je Allegri pozvao za utakmicu LS protiv Celtica:

                                Abbiati, Amelia, Coppola, Constant, Mexes, Iotti (36), Zaccardo, Zapata, Benedicic (31), Birsa, Cristante, de Jong, Emanuelson, Modic (37), Muntari, Nocerino, Pedone (39), Poli, Balotelli, Matri, Robinho.

                                Comment

                                Working...
                                X