Announcement

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://sportsport.ba/ino_fudbal/luca...-startu/112124

    Verona-Milan 2-1



    Jednostavno smo igrali loš nogomet. Morali smo bolje kontrolisati loptu. Nakon što smo postigli gol, prestali smo da igramo. Slabo smo igrali, Verona je zaslužila pobjedu", rekao je Allegri nakon utakmice.
    Komplimenti za igrače Verone. Preuzimam krivnju za poraz", napisao je Balotelli na svom službenom Twitter profilu.

    Comment


    • http://sportsport.ba/ino_fudbal/ne-i...e-bivsi/112164

      Idemo po pobjedu Massimo!!!

      Comment


      • Daleko od toga da je Alegri idealan trener, ali covek izvlaci apsolutni maksimum iz onoga cime raspolaze. Problem je u Berluskoniju, covek ocekuje da se osvajaju trofeji jednako kao kada je trosio po 50 miliona i vise za jedan prelazni rok... ne ide to tako... Kupis skupocen automobil i onda ga neredovno i lose odrzavas, nece funkcionisati kako zelis... novi trener moze da bude sok terapija ali je i to kratkog daha, problem je daleko kompleksniji
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • Boateng i Balotelli za grupnu fazu Milana

          Nogometaši AC Milana plasirali su se u grupnu fazu Lige prvaka.

          Milan je u uzvratnom susretu play-offa savldao PSV s 3:0, te tako izborio nastup u grupnoj fazi, što je svakako bio prioritet za Rossonere. Nakon što su u Eindhovenu odigrali 1:1, nogometaši Milana puno lakše su odradili posao pred svojim navijačima.

          Poveli su domaći već nakon devet minuta igre lijepom golom Kevina-Princea Boatenga, koji je pogodio udarcem sa oko 22 metra. U 55. minuti sigurnih 2:0 postavio je Mario Balotelli, pogodivši nakon centaršuta Philippea Mexesa s desne strane. Konačan rezultat 3-0 postavio je Boateng na asistenciju Andree Polija svojim drugim golom u 77. minuti.

          Imao je i PSV svoje šanse, posebno dobru imao je kapiten gostiju Wijnaldum, ali je Abbiati bio na mjestu. U 68. minuti fantastičan pokušaj Mahera, ali ponovo je Abbiati odbranio.

          Evo kako je utakmicu ispratio legendarni Crudelli

          Spoiler


          Milan-Psv 3-0

          Comment


          • Da li je normalan ovaj lik?Dere se kao konj,nije bas najcistiji a ovi ljudi u studiju ne mogu da ga slusaju ovaj jedan masira glavu ahhaha strasan lik
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Kako legenda Tiziano izgovara Balotelija Koja radost
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Ovdje je ludnica bila

                Comment


                • Champions League:

                  GROUP H: Barcelona, Milan, Ajax, Celtic

                  MILAN - Here are Milan's dates for the Champions League Group fixtures:

                  Wednesday, September 18th 2013: Milan-Celtic

                  Tuesday, October 1st: Ajax-Milan

                  Tuesday, October 22nd: Milan-Barcelona

                  Wednesday, November 6th: Barcelona-Milan

                  Tuesday, November 24th: Celtic-Milan

                  Wednesday, December 11th: Milan-Ajax
                  Last edited by Rossonero; 29-08-13, 22:13.

                  Comment


                  • Neki zakon treba da se donese da razdvoji malo Milan i Barsu...
                    in another life
                    I will love you again, RF.

                    Comment


                    • Rossonero, de se izjasni jesi zadovoljan grupom?

                      Comment


                      • Zadovoljan sam , kako je moglo da bude.

                        Valjda cemo da uhvatimo to drugo mjesto ispred Celtica i Ajaxa , zabrinjavaju me neka smjesna pojacanja tipa Matri , dok u obrani duva na sve strane.

                        Da se igrati i sa vama

                        Na vas se posebno pali Boa.





                        Valjda cemo proci bolje ove sezone.

                        Last edited by Rossonero; 29-08-13, 22:30.

                        Comment


                        • biće to odlične utakmice, itekako da znate igrati sa Barsom

                          mene brine i gostovanje kod Seltika ali otom potom....

                          Comment


                          • Originally posted by DelBoy View Post
                            biće to odlične utakmice, itekako da znate igrati sa Barsom

                            mene brine i gostovanje kod Seltika ali otom potom....
                            Ne mislis valjda da mogu da ponove ovo

                            Spoiler


                            Nema sta da brines prosetat cete se grupom , ja od Milana ocekujem to drugo mjesto, ali da budem iskren nece biti nimalo lagano.
                            Last edited by Rossonero; 29-08-13, 22:47.

                            Comment


                            • Potvrđeno: Matri iz Juventusa u Milan

                              Iz Milana su potvrdili uspješno realiziran transfer 29-godišnjeg napadača Alessandra Matrija iz Juventusa uz odštetu koja se procjenjuje na 11 milijuna eura...

                              Pregovori na relaciji dvaju velikana traju već neko vrijeme, a uznapredovali su ubrzano sinoć nakon što je Milan uspio kvalificirati se u natjecanje po skupinama nogometne Lige prvaka.

                              Milan je transfer potvrdio putem svojeg tv-kanala na kojem je stajala poruka: "Matri. Dobrodošao natrag Alessandro!"

                              Matri je ponikao u Milanovom omladinskom pogonu, ali u crveno-crnom dresu nije dobio pravu priliku i u nekoliko je navrata slan na posudbe u Prato, Lumezzane i Rimini prije transfera u Cagliari 2007. godine. U Juventus je Matri stigao 2011. godine, a prošle je sezone unatoč limitiranoj minutaži zabio 8 golova u 22 ligaška nastupa.

                              Matri će se liječničkom pregledu u Milanellu podvrgnuti u petak, nakon čega će biti potpisan i službeni ugovor.

                              Evo da objavim ovaj veliki transfer.

                              Comment


                              • Originally posted by Rossonero View Post
                                Ne mislis valjda da mogu da ponove ovo

                                Spoiler


                                Nema sta da brines prosetat cete se grupom , ja od Milana ocekujem to drugo mjesto, ali da budem iskren nece biti nimalo lagano.
                                kontam da neće ponoviti to, ali opet treba njih uzeti u gostima, tvrdi su oni....no ipak kao što kažeš, prolazimo i mi i vi grupu rutinski

                                ne brinem se ja, to ja više onako

                                Comment

                                Working...
                                X