Announcement

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tako jeeeeee

    Ibrahimovic & Thiago Silva '99.9 per cent' certain of AC Milan stay, insists Galliani

    Comment


    • Seedorf se oprostio od Milana

      Nakon deset godina Holandski internacionalac Clarence Seedorf je objavio da se i službeno rastaje sa svojim voljenim klubom.

      Čovjek koji je postao ikona kluba sa San Sira, odlučio se za nastavak karijere u Brazilu, baš kao što je i najavljivano već duži period.

      "Napuštam Milan nakon deset fantastičnih godina, došao sam ovdje u najbitnijem trenutku svoje karijere i kada dobro razmislim, uradio bih to ponovo. Mnogo sezona u Milanu prošlo je brzo, kao i sve dobre stvari u životu."

      "Zahvaljujem se predsjedniku Silviju Berlusconiju, Adrianu Gallianiju, svima u klubu i navijačima koje ću, nadam se, imati priliku pozdraviti."

      "U ovom gradu sam proveo pola života, tu sam 13 godina, ovdje mi je rođeno dvoje djece", kazao je Seedorf te dodao da će Milan vječno ostati zapisan u njegov DNK:
      "Milan je u mom DNK, uvijek ću biti blizu i u svakom trenutku spreman pomoći i pružiti podršku."

      Za kraj Seedorf je poručio da će njegov dres sa brojem deset naslijediti Zlatan Ibrahimović:

      "Sretan sam što mogu svoj dres dati Ibri, on će ga znati cijeniti", zaključio je legendarni veznjak.


      Majstore jedno veliko hvala za sve sto si ucinio za Milan i opcenito fudbal

      A evo i par klipova doktora

      Last edited by Rossonero; 23-06-12, 18:13.

      Comment


      • sedorfe majstore dovidjenja i hvala ti sto si igrao za najbolji klub na svijetunadam se cemo dovest nekog novog sedorfa koji ce nam isto pomoc kao sto je to clarence radio.

        Comment


        • Silva produljio ugovor s Milanom do 2017.

          Brazilski reprezentativni branič Thiago Silva je produljio ugovor s Milanom do ljeta 2017. godine i tako konačno prekinuo špekulacije oko svoje budućnosti koje traju već mjesecima.

          27-godišnji Brazilac je prije nekoliko tjedana bio jako blizu prelaska u redove Paris Saint-Germaina, ali od tog transfera na kraju nije bilo ništa, a rezultat svega je i produženje ugovora s Milanom.

          Njegov menadžer je nakon propalog transfera u redove bogatog francuskog kluba zatražio bolje uvjete u Milanu, a nakon pregovora to je i dobio.

          Silva je u Milan stigao 2009. godine iz Fluminensea i od tada se razvio u jednog od najboljih obrambenih nogometaša u Europi, a za Milan je odigrao preko 100 službenih utakmica.



          Comment


          • Berlusconi potvrdio: Prodali smo Ibrahimovića i Silvu

            Predsjednik AC Milana, Silvio Berlusconi potvrdio je medijima da su Thiago Silva i Zlatan Ibrahimović prodati ekipi Paris Saint-Germaina.

            Sve je sada u rukama dvojca koji samo treba da dogovori uslove ugovora sa PSG-om, a očekuje se da će sve biti gotovo u narednih par dana.

            Ponuda od 65 miliona eura bila je dovoljno primamljiva Rossonerima, a Berlusconi je također istakao kako će ovaj potez pomoći da se uštede velika sredstva..

            "Istina je da smo ih prodali Paris Saint-Germainu", kazao je Berlusconi za Ansa-u dodavši na kraju ove kratke izjave:

            "Njihovim odlaskom ćemo uštediti oko 150 miliona eura u samo dvije godine".

            Ranije ovog ljeta, Silva je bio blizu prelaska u PSG, ali je Berlusconi u zadnjem trenutku prekinuo pregovore te poboljšao uslove ugovora sa brazilskim defanzivcem. Ipak izgleda da su Milanovi finansijski problemi natjerali klub na prodaju dvojice ponajboljih igrača.

            Talijanski gigant je do sada potrošio samo nešto više od 4 miliona eura na pojačanja, a dovedeni su Acerbi, Gabriel, Traore, Montolivo i Constant. Pitanje je koliko će Milan moći u narednoj sezoni protiv možda i najvećeg konkurenta, aktuelnog prvaka Italije, Juventusa.


            E hajde da vidimo sad te igrace koji ce moci da zamjene Ibru i Silvu , da vidim taj sljedeci potez...

            Comment


            • berluskoni je izgleda skroz pukao pa mjesto da dovodimo igrace mi prodajemo i to glavne igracepa skoro citav tim je otisao ove sezone jao jao.pa kud bar ih nije prodao za vecu lovudvije klase za 65 miliona eura ccc pa to je sića za ovakva dva klasna igraca.a i onaj anceloti se ufatio milanovih navijaca cc isto ko da on nije u milanu bio.ne znam sta ce se desit sa klubom i kakva je ovo nova politka uglavnom sa sadasnjim sastavom mozemo se jedino borit za kup italijestalno neki finansijski problemi a klub vec odavno nije dovodio neke velike igrace za vecu lovu ,nego je prodavao.ccc prosle sezone ode pirlo a ove ibra i silva.ko je sljedeci?mora da je sljedeci pato na prodajue moj berluskoni de mici se iz kluba i prodaj arapima kad ti ne mozes vise finansijski podnjet.

              Comment


              • uzas pa godinama nam odlaze najbolji igraci,sve je prvo pocelo kad je sevcenko prodat,pa kaka,pa pirlo,pa ibra i silva ccc a niko nije dosao za veliku lovu ma ovo je definitvno berluskoni kriv koji je sva svoja sudjenja morao da placa.lik je totalno izgubio kompas izgleda i bas ga boli ona stvar za klub.jedino galijani nesto pokusava al uzalud mu trud kad on sam ne raspolaze lovom.

                Comment


                • a ko zna mozda su ovo i pametni potezi berluskonija,bar se nadam da je tako jer mnogi klubovi grcaju u dugovima i pitanje je kad ce pod stecaj ko glazgov rangers.mozda su ovo lukavi potezi silvija.ma uefa treba da se postavi i da limitira transfere i da kaznjava klubove koji su u vecim dugovima a koji opet trose ogromnu lovu na kupovinu kao sto je to real radio a i city.mislim da je jedini klub na svijetu koji nije u dugovima bajern ,oni godinama posluju odlicno te vode zdravu politku vodjenja kluba.

                  Comment


                  • Majstore hvala ti na svemu sto si pokazao i sto si dao za Milan. Dokazao si kakva si klasa sto se tice tvoje pozicije

                    Jos jednom hvala na svemu i sretno u novom klubu.



                    Spoiler
                    Last edited by Rossonero; 17-07-12, 18:12.

                    Comment


                    • Evo izgleda da je i Ibra potpisao za PSG

                      A sta tek reci za Ibru , majstore hvala ti za sve sto si uradio za Milan i opcenito fudbal.

                      Koliko samo vaznih golova za Milan , necu pretjerati kad kazem da si donijeo sam 18-ti "Scudetto" Milanu , jos jednom Ibra

                      Sretno u novom klubu.

                      Svedski genije...

                      Njega kao CR7 mozete da volite ili mrzite , ali znanje mu nitko ne moze oduzeti , majstor ostaje majstor !!!



                      Spoiler
                      Last edited by Rossonero; 17-07-12, 22:36.

                      Comment


                      • Izgleda da jeste još da sutra obavi medicinske preglede i potpiše trogodišnji ugovor. Odugovlačilo se sa ovim zato što je Ibra tražio veću platu, a na kraju je i dobio to što je želio jer će godišnje zarađivati 13 miliona €, dok će Milan dobiti 25 miliona €.
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • Ljudi sta je ovo svi odose iz Milana.
                          "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                          "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                          Comment


                          • Cassano želi otići iz Milana

                            Nakon što su ostali bez Zlatana Ibrahimovića i Thiaga Silve, ekipa Milana bi mogla ostati i bez Antonija Cassana koji je javno izrazio želju da ode iz Milana i pridruži se Genovi.
                            On je u izjavi za italijanske medije rekao da bi volio obući dres Genove, a rukovodstvo Rossonera nema ništa protiv njegovog napuštanja kluba, dok je i Genova pokazala interes za Cassana. Interesantno je da je Cassano u klub sa San Sira stigao iz Genovinog najvećeg rivala Sampdorije.

                            Pored Cassana na izlaznim vratima iz Milana je i Brazilac Robinho koji pregovara sa ekipom Santosa.

                            Comment


                            • Ocigledno je da se pravi potpuni remont ekipe.

                              Comment


                              • Treba popuniti ove rupe.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X