Announcement

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Verovatno gol?

    Comment


    • jao pa kud thiago da nam se povredi ccc pa kud bas najbolji igrac u odbrani jao jao.to znaci da moramo igrat za gol vise.a to itekako mozemo.dobra stvar sto su se robinjo i boateng vratili tako ce alegri postavit vrlo ofanzivnu formaciju i da ce probat odigrat mec ko u grupnoj fazi kad je milan extra odigrao.ibra je u vrhunskoj formi a protiv barce ce bit dodatno motivisan tako da imamo mi itekako dobrih sansi.nadam se da ce odbrana dat sve od sebe i da nece pravit puno gresaka.forzaaaaaaaaaaa milannnnnnnnnn

      Comment


      • Thiago Silva propušta obje utakmice s Barcelonom

        Brazilski reprezentativac Thiago Silva neće nastupiti u susretima četvrtfinala Lige prvaka između njegovog Milana i Barcelone.

        Silva se povrijedio nakon 10 minuta igre u utakmici Milana i Rome (2:1), kada ga je zamijenio Daniele Bonera.

        Nakon dodatnih pretraga u nedjelju, ustanovljeno je da je Silva povrijedio bedreni mišić, te neće biti na raspolaganju treneru Massimilianu Allegriju u naredne tri ili četiri sedmice.

        Između ostalih, propustit će utakmice četvrtfinala Lige prvaka protiv Barcelone, a neće ga biti ni u prvenstvenima ogledima s Catanijom, Fiorentinom, Chievom, Genovom i Bolognom.

        Comment


        • Catania-Milan 1-1

          2:13

          Last edited by Rossonero; 31-03-12, 20:56.

          Comment


          • Mislim da je na liniji bila,mada je mozda jednim delom presla liniju,sad nisam siguran... Ne vidi se lepo od stative.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Originally posted by bice View Post
              Mislim da je na liniji bila,mada je mozda jednim delom presla liniju,sad nisam siguran... Ne vidi se lepo od stative.
              I ja mislim da je na liniji bila al isto tako zajebano je ovako vidit radi stative , mogao sam samo kopirat tvoj post sve si napisao

              Comment


              • Barcelona-Milan 3-1

                Comment


                • Ko je ta Barselona?

                  Ja znam za Uefalonu, za ove prvi put cujem. Da im nije to rezervni tim?
                  sigpic

                  Comment


                  • Zadovoljan sam igrom,pre svega u odbrani buduci da nam nije igrao Tiago Silva,nas najbolji stoper i mozda i najbolji igrac uz Zlatana naravno.Pokazali smo u obe utakmice da se od Uefalone moze odbraniti,pokazali jednu hrabru igru,igru sampiona.To sto nismo prosli nema veze sa nama,mi bolje nismo mogli u ove 2 utakmice.Cestitke igracima a sad lepo oporavak od ovog sranja i fokus na seriju a i odbrani skudeta
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                    Comment


                    • Doista dobra igra Rossonera sinoc, ali nazalost ne dovoljna za prolaz u polufinale, ali morate se suočiti sa tim. Kako god mislim da vam i dalje ostaje borba za titulu Serie A jer ste na jako dobrom putu

                      Comment


                      • Originally posted by Gómez View Post
                        Doista dobra igra Rossonera sinoc, ali nazalost ne dovoljna za prolaz u polufinale, ali morate se suočiti sa tim. Kako god mislim da vam i dalje ostaje borba za titulu Serie A jer ste na jako dobrom putu
                        Noge polomili na tom putu

                        Comment


                        • Ako nista pametno nemas da kazes molio bih te da se ne oglasavas
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                          Comment


                          • Ja vise stvarno nemam rijeci na ove njegove ozljede

                            Pato izgubljen za sezonu?

                            Brazilski nogometaš Alexandre Pato, član talijanskog Milana, ponovno se ozlijedio i za njega je ova sezona možda završena...

                            Mladi 22-godišni napadač "rossonera" vratio se u momčad neposredno prije uzvratne utakmice četvrtine finala Lige prvaka protiv Barcelone (poraz 3-1), a u njemu je zaigrao svega 14 minuta prije nego li je šepajući napustio travnjak zbog novih-starih bolova u bedrenom mišiću.

                            Još uvijek nije poznat koliko će ovoga puta Pato izostati zbog iste ozljede koju je liječio u Sjedinjenim Američkim Državama, a trener Massimiliano Allegri boji se da bi za njega ovo mogao biti kraj sezone.

                            - Ponovno je osjetio bol u bedrenom mišiću. Medicinsko osoblje tek treba napraviti detaljne pretrage, a prema prvim informacijama nije dobro. Već se dvije godine muči s istom ozljedom – rekao je Allegri.

                            Pato je ove sezone upisao svega 16 nastupa za Milan u svim natjecanjima zbog spomenutih problema s bedrenim mišićem.

                            Comment


                            • Stvarno steta, mnogo mocan igrac, meni jedan od najomiljenijih napadaca. Nadam se da ce uspeti napokon da se u potpunosti oporavi i da pokaze sta moze.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Ali verovatno u drugom timu... Mislim da sad ni Barbara ne može da ga spasi šut karte.
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X