Announcement

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Abate nije ni za sta u jakim mecevima, dok Zambrota iako nije na nivou 2x vise pokaze u istim, sinoc se uostalom i videlo. Svakako da treba u naredna 2 prelazna roka da uzmu sve navedeno ali desni bek im je prioritet. Abiati je dobar golman, Zambrota i Nesta su stari lisci, mogu da izguraju to.
    Ma de mogu Nesta i Zambrota, pitanje je kad ce se povuci obojica, Nesta se stalno povredjuje, evo i sinoc se povredio... Abate je mlad i ne treba ga menjati... Slazem se sa Ljubom, treba im golman prvenstveno i stoper prvenstveno... Bekovi su nepotrebni sada...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Pa ne moze Zambrota da igra celu godinu na vrhunskom nivou,zato je levi bek potreban,iako su tu Antonini i Tajvo uz njega,da se ta dvojica prodaju i dovede krsten levi bek koji ima kvalitet za LS.Abate je dobar igrac,jes da nema damu ali ne moze sve savrseno.Milanu treba stoper koji ce naslediti Nestu i jedan igrac tipa Gansa ili Eriksena,ja verujem u dolazak jednog od te dvojice,jer treba neko da nasledi Sedorfa
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • Daj boze da to bude Ganso.

        Comment


        • Ja sam jos cuo da Robinjo odlazi na pozajmicu u Santos, na kraju sezone, a to moze da znaci da Ganso dolazi u Milan, vrlo je moguce...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Uh, od kad nije bilo ovoliko ljudi na ACM temi...
            Abate - solidan za Seriju A, ali potreban je neko bolji ako zele da se vrate na staze stare slave...
            Na levom beku Taiwo moze da bude dobar, jel povredjen trenutno?
            Zaboravljate da na stoperu imaju i Mexesa koji je povredjen, mada ni on nije na nivou T. Silve, potreban im je jos jedan.
            I naravno, ono najvaznije je da nadju nekog veznjaka da nosi ekipu, kao sto su to cinili Seedorf i Kaka, zapravo Seedorf i dalje zna da odigra velike meceve kao niko drugi, covek je zver!
            Ganso deluje kao najbolje resenje...
            Abbiatti je uvek bio dobar golman, pre svega odlicni refleski sto je dokazao nekoliko puta i sinoc, ali ipak im treba novi od sledece sezone...
            I nadam se da nece uzeti Teveza...
            sigpic

            Comment


            • Mexesa ne mogu ocima da vidim. Kada njegov tim gubi,ili kada igra slabije-60% ce dobiti crveni. Milan je veliki klub da bi trpeo takvog soma.

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Mexesa ne mogu ocima da vidim. Kada njegov tim gubi,ili kada igra slabije-60% ce dobiti crveni. Milan je veliki klub da bi trpeo takvog soma.
                Ne znam ni sto su ga dovodili na prvom mestu... Nije nesto preterano dobar igrac, a na svakom mecu ce crveni dobiti, plus previse sklon povredama..
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                  Ne znam ni sto su ga dovodili na prvom mestu... Nije nesto preterano dobar igrac, a na svakom mecu ce crveni dobiti, plus previse sklon povredama..
                  Pazi,dobar je on stoper. Ali ima toliko mana da je Milan morao da ga izbegne. Takvi igraci su otrov za celu ekipu.

                  Comment


                  • Ja ne znam sto ste toliko zapeli za Gansa pored jeftinijeg a po mom misljenju trenutno podjednako dobrog Eriksena. Majstori su obojica, Ganso glavu dajem pravi 5x vecu karijeru od Nejmara ali pogledajte Ajaks pa obratite paznju koliko je momak skolovan i koliko je sve sto radi tehnicki savrseno. Uz to, lucidnost mu je neverovatna, brz, ima poteze za publiku, dosta dobar sut, malo mirniji jos mora da bude u zavrsnici ali to ce se verovatno ispraviti vremenom. Ne davi loptu nikada, par puta sam samo video da je potez vise napravio. Igra za tim, ne za sebe. Ganso je manje-vise isti takav ali skuplji je i jos je Eriksen 3 godine mladji. Gledao sam Gansa i pratim ga kad mogu pa vas razumem ali Eriksen kad bi dosao napravio bi razliku i trebali biste da budete prezadovoljni.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      Ja ne znam sto ste toliko zapeli za Gansa pored jeftinijeg a po mom misljenju trenutno podjednako dobrog Eriksena. Majstori su obojica, Ganso glavu dajem pravi 5x vecu karijeru od Nejmara ali pogledajte Ajaks pa obratite paznju koliko je momak skolovan i koliko je sve sto radi tehnicki savrseno. Uz to, lucidnost mu je neverovatna, brz, ima poteze za publiku, dosta dobar sut, malo mirniji jos mora da bude u zavrsnici ali to ce se verovatno ispraviti vremenom. Ne davi loptu nikada, par puta sam samo video da je potez vise napravio. Igra za tim, ne za sebe. Ganso je manje-vise isti takav ali skuplji je i jos je Eriksen 3 godine mladji. Gledao sam Gansa i pratim ga kad mogu pa vas razumem ali Eriksen kad bi dosao napravio bi razliku i trebali biste da budete prezadovoljni.
                      Kog god veznjaka da dovedu napravice razliku, a verovatno smo svi zapeli za Gansa jer je Brazilac. Bilo bi najbolje obojicu, pa da budu kao Seedorf i Kaka nekada...
                      sigpic

                      Comment


                      • Ne zajebavaj Nash. Ganso je cool A i logicno mi je da on bude "zamena" za Kaku.

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Ne zajebavaj Nash. Ganso je cool A i logicno mi je da on bude "zamena" za Kaku.
                          Pa sta sam ja rekao za Gansa osim da je skuplji od Eriksena i malo stariji?
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Pa sta sam ja rekao za Gansa osim da je skuplji od Eriksena i malo stariji?
                            Nisi rekao da je vise cool

                            Ma neka dodje bilo koji od njih dvojice i ja cu biti prezadovoljan.

                            Comment


                            • Svejedno neka dodje ili Ganso ili Erisken, ali ipak vise sam za Gansa.

                              Comment


                              • Milan-Chievo 4:0

                                2:0 Ibra

                                Comment

                                Working...
                                X