Announcement

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koje su to muke za Alegrija, samo dva napadaca... Valjda ce operacija proci kako treba, i da se Cassano oporavi na vreme... Nema sumnje da ce Milan biti jako aktivan u januaru...

    Planiramo da u zimskom prelaznom roku prodamo Pata za 45 miliona, kako bi skupili para za dovodjenje kvalitetnog veznjaka.
    Dule, da li stvarno mislis da ce neko da plati te pare za Pata ??? Jedina sansa je mozda Celzi, ali to samo ako Abramovic poludi pa uradi ono sto je uradio sa Torresom...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Nadam se da ce sve biti ok,i da ce se vratiti na teren,da ponovo pokaze svoj raskosni talenat.
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Kakav peh

        Taman je poceo da igra ko lud , da asistira fenomenalno ,a nerijetko i postize golove i evo sad ga nece biti do kraja sezone ..

        Daj Bože da se oporavi ovako , kao covjek , da sve bude uredu , a vracanje na teren je manje bitno , mada nadajmo se da ce se vratiti .

        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Originally posted by Dale View Post
          Kakav peh

          Taman je poceo da igra ko lud , da asistira fenomenalno ,a nerijetko i postize golove i evo sad ga nece biti do kraja sezone ..

          Daj Bože da se oporavi ovako , kao covjek , da sve bude uredu , a vracanje na teren je manje bitno , mada nadajmo se da ce se vratiti .


          Svaka cast majstore za ovaj tekst

          Slazem se u potpunosti !!! ;)

          Comment


          • Ne znam sta bi rekao, Milan je pun pehova ove sezone, neka se dobro oporavi i da bude odlican u narednoj sezoni

            Comment


            • Originally posted by FresHMaN91 View Post
              Koje su to muke za Alegrija, samo dva napadaca... Valjda ce operacija proci kako treba, i da se Cassano oporavi na vreme... Nema sumnje da ce Milan biti jako aktivan u januaru... Dule, da li stvarno mislis da ce neko da plati te pare za Pata ??? Jedina sansa je mozda Celzi, ali to samo ako Abramovic poludi pa uradi ono sto je uradio sa Torresom...
              Pato ce se uskoro vratiti tako da nece biti samo 2 napadaca. Ne znam da li ce neko platiti Pata za te pare, samo kazem to su planovi, ja ga ne bi dao ni za 60m.

              Izdrzi Kasano!

              Comment


              • Originally posted by Dusan View Post
                Pato ce se uskoro vratiti tako da nece biti samo 2 napadaca. Ne znam da li ce neko platiti Pata za te pare, samo kazem to su planovi, ja ga ne bi dao ni za 60m.

                Izdrzi Kasano!
                Ne bi ni ja Suareza za 50m, ali mora realno da se gleda. Mada ne znam ni koja je poenta prodavati najboljeg napadaca, plus je mlad i fantastican. Ibrahimovic nije onaj stari, a Robinjo je po meni ocajan, tako da bi bila veelika greska ako bi Brazilac napustio klub.
                Sve najbolje Kasanu, neverovatan fudbaler, uopste ovo nije zasluzio, ali c'est la vié... Nadam se da ce sve dobro proci i kako treba, i da cemo ga uskoro videti na terenu...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Pato jeste odlican igrac , ali da se ja pitam prodao bih ga .. Covjek prosjecno od 50 utakmica odigra 10 , a 40 propusti zbog povreda , tako da to vise stvarno nema svrhe . Trebaju sacekati da se oporavi , i ako opet bude povrijedjen nakon toga , onda prodaja .
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Originally posted by Dale View Post
                    Pato jeste odlican igrac , ali da se ja pitam prodao bih ga .. Covjek prosjecno od 50 utakmica odigra 10 , a 40 propusti zbog povreda , tako da to vise stvarno nema svrhe . Trebaju sacekati da se oporavi , i ako opet bude povrijedjen nakon toga , onda prodaja .
                    To je tacno, ali to znaju i svi ostali klubovi, zato je malo verovatno da ce neko dati velike pare za Pata. A bice sad potreban Milanu zbog Cassanovog odsustva...
                    Sve najbolje, Antonio...
                    sigpic

                    Comment


                    • Bez Neste igramo protiv Katanije u nedelju. Kao zamena za Kasana, mozda ce doci Kvaljarela ili Podolski. Vece su sanse da Kvaljarela dodje.

                      Comment


                      • Cassano uspješno operiran

                        Nogometaš AC Milana Antonio Cassano (29) u petak je ujutro uspješno operiran u milanskoj bolnici Maggiore…

                        Rutinska je operacija trajala pola sata, a izvedena je pod lokalnom anestezijom. Njome je popunjen prazan prostor između dviju srčanih pretkomora. Radi se o svojevrsnoj rupi koja se uobičajeno prirodno zatvara nakon rođenja, što kod Cassana nije bio slučaj.

                        Operaciju je izveo dr. Mario Carminati, šef klinike za urođene srčane mane i jedan od vodećih autoriteta na tom području.

                        Zasad nije poznato koliko će Casasano izbivati s nogometnih travnjaka, ali dopredsjednik Milana Adriano Galliani je prije nekoliko dana najavio da će stanka trajati između četiri i šest mjeseci.


                        Sad majstore ostaje da se oporavis i da te opet gledamo na terenu

                        Comment


                        • Kvaljarela najverovatnije na pozajmici u Milanu,Juve zeli da se oduzi Milanu ;)






                          Juve uzvraća uslugu Milanu?
                          Milan je svojevremeno posudio Abiattija Juventusu, u trenucima kada je Buffon bio povrijeđen, a ovoga puta, Stara dama želi uzvratiti uslugu Rossonerima i na posudbu poslati napadača Fabia Quagliarellu, jer će Antonio Cassano propustiti veći dio sezone.
                          Medicinski nalazi i potpredsjednik Milana, Adriano Galliani, potvrdili su da će Antonio Cassano morati propustiti dobar dio sezone, zbog moždanog udara, koji je pretrpio nakon meča sa Romom.

                          Zbog toga, Rossoneri će morati potražiti zamjenu za Cassana, a navodno je Juventus spreman pomoći, tako što će na posudbu poslati Fabia Quagliarellu, fudbalera koji je ove sezone u drugom planu kod trenera Contea, nakon što se oporavio od teške povrede koju je doživio prošle sezone.

                          Milan je svojevremeno učinio sličnu stvar, poslavši Christiana Abbiatija put Torina, nakon što se Buffon teže povrijedio na prijateljskoj utakmici sa Milanom.

                          Ovo bi odgovaralo objema ekipama, jer Quagliarella želi igrati i vratiti staru formu, a obzirom da ne dobiva previše prostora za igru u Juventusu i da se pominjala moguća prodaja u januaru, Juve bi tako dobio priliku da eventualno sačuva Quagliarelu. Milanu je potrebna kvalitetna zamjena za Cassana, što Quaglarella svakako jeste, a pri tome ne bi plaćali veliku odštetu i obje strane bi na neki način profitirale.

                          Samo, postavlja se pitanje; da li je Juve spreman pojačati direktnog rivala za titulu i kako bi na to reagovali navijači, ali obzirom na sve navedeno, uzvraćanje usluge Rossonerima, čini se korisnom za obje strane.

                          sportsport.ba
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Kvaljarela je dugo bio odsutan, i pod velikim pitanjem je koliko bi on doprineo Milanu.;) Odlican je igrac, ali mozda bi Milan trebao ici za nekim drugim...
                            Drago mi je zbog Cassana sto je sve proslo kako treba.. Nek se odmara sada, i nek se vrati na teren bolji nego pre...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Pato najverovatnije igra protiv Fiorentine.
                              Van Bomel i Antonini se vratili treninzima. Protiv Katanije nece igrati povredjeni Nesta i suspendovani Boateng i Nocerino.

                              Comment


                              • Hmmmmm spominje se i Tevez za zamjenu za Cassana

                                Comment

                                Working...
                                X