Announcement

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Milan-Viktoria Plzen 2-0

    Comment


    • Nevjeratno je ponasanje Ibre na terenu kao da je Bog,proslava gola,kao da su ovi pored njega igraci djecica,on u centru,covjek je legenda
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Talijanski nogometni velikan Milan postigao je čak 2000. pogodak u eri Silvia Berlusconija. Jubilarni gol za talijanske prvake postigao je sinoć napadač Antonio Cassano na utakmici Lige prvaka protiv Viktorije iz Plzna.
        Talijanski premijer Berlusconi je na čelu Milana od 20. veljače 1986. godine. U proteklih 25 godina crveno-crni su osvojili 28 naslova, prenose mediji.
        Od značajnijih titula osam puta su bili prvaci talijanske lige ''serie A'', šest puta osvajači talijanskog kupa, dok su trofej prvaka Europe podigli pet puta.





        Comment


        • Juventus-Milan 2-0

          Comment


          • http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski...igram-u-Milanu

            Najvise mi se dopao deo kada uporedjuje sebe sa klincem koji je zeljan lopte i igre. Legenda.

            Comment


            • Milan-Palermo 3-0




              Ozljedio se Silva , samo da nije nista ozbiljno
              Last edited by Rossonero; 15-10-11, 22:37.

              Comment


              • Milan-Bate Borisov 2-0





                Kakav gol Boatenga

                Comment


                • Nameravamo da dovedemo Del Piera na kraju sezone, a za Anelku smo ponudili 4 miliona

                  Comment


                  • To za Del Piera nema sanse,a iskreno se nadam da nema ni za Anelku,mada bi nam on posluzio u Seriji A,ali to verovatno znaci da jedan od ove cetvorice ide iz kluba
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                    Comment


                    • Lecce-Milan 3:4




                      Boateng

                      Comment


                      • Kakav fenomenalan preokret! Naravno s obzirom da je u pitanju Italija svi se pitamo da mozda nije namestaljka...
                        Jedno vreme sam bio neaktivan na ovoj temi, pre svega jer nemam gde da gledam Seriju A, pa onda i nemam sta da komentarisem, ali drago mi je da Milan polako ulazi u formu. U Ligi Sampiona prolaze grupu, kakav bi bio bonus kad bi prosli kao prvi, ali moraju da pobede Barsu. Od Boatenga ni u snu nisam ocekivao ovakve partije, mnogo znaci ekipi i samo neka nastavi ovako, Aquilani kolko vidim se dobro uklopio, Nocerino takodje. Konacno je osvezena ta sredina terena, i mozemo da se nadamo kasnoj fazi u Ligi Sampiona, i naravno tituli u Italiji...
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Tony_G View Post
                          Kakav fenomenalan preokret! Naravno s obzirom da je u pitanju Italija svi se pitamo da mozda nije namestaljka...
                          Jedno vreme sam bio neaktivan na ovoj temi, pre svega jer nemam gde da gledam Seriju A, pa onda i nemam sta da komentarisem, ali drago mi je da Milan polako ulazi u formu. U Ligi Sampiona prolaze grupu, kakav bi bio bonus kad bi prosli kao prvi, ali moraju da pobede Barsu. Od Boatenga ni u snu nisam ocekivao ovakve partije, mnogo znaci ekipi i samo neka nastavi ovako, Aquilani kolko vidim se dobro uklopio, Nocerino takodje. Konacno je osvezena ta sredina terena, i mozemo da se nadamo kasnoj fazi u Ligi Sampiona, i naravno tituli u Italiji...
                          svi kazu da je bilo namestaljka.. ali ja ne verujem u tome ..
                          FORZA MILAN!!
                          FORZA MILAN!!

                          Comment


                          • Ma kakva namestaljska, da je namestaljka sudili bi 2 penala za nas, a ne da KPB da onakve golcine.

                            Comment


                            • kakva crna namjestaljka kakvi bakaraci pa ko god je gledao mec mogao je vidjet dva evrogola boatenga koji se ne mogu namjestit.boateng je prvim golom probudio ekipu ,vidilo se kako je najraspolozeniji igrac tima.

                              Comment


                              • Milan-Parma 4-1




                                Ovo kolo objasnio Nocerino

                                Comment

                                Working...
                                X