Announcement

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hamšik: Želim iz Napolija otići u Milan

    U razgovoru za slovački dnevnik Pravda 23-godišnji je napadač Napolija i slovačke nogometne reprezentacije, Marek Hamšik, objelodanio da mu se ide u AC Milan...

    - Mlad sam ali dosad nisam ništa osvojio i rekao bih da je sazrelo vrijeme da počnem. Ne znam za koga ću igrati sljedeće sezone, ali znam da želim promijeniti sredinu – rekao je prilično rezolutno strijelac 11 prvenstvenih pogodaka prošle sezone.

    - Milan bio bio prijelomna točka moje karijere. Znam da me dopredsjednik Galliani i trener Allegri žele i da im se sviđam.

    Hamšika, nezaobilaznu kariku napolitanskoga napadačkog terceta, predsjednik kluba Aurelio de Laurentiis dosad nije, kao i njegove suigrače Ezequiela Lavezzija i Edinsona Cavanija, niti pomišljao prodavati.

    Comment


    • hm ne znam dal je bas hamsik taj kalibar za milan,volio bi da se varam al cisto sumnjam da je on potreban milanu

      Comment


      • Kako nije kalibar,potreban nam je takav igrac posle odlaska Pirla.Nadam se da ce se ovo ostvariti
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

        Comment


        • Gdje nije kalibar za Milan,misim da Milan nije kalibar za njega,bolje da dodje u Mancester
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Mojne da se vredjamo
            Sledece godine osvajamo LS,a vi kako hocete
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • Originally posted by Dacha View Post
              Mojne da se vredjamo
              Sledece godine osvajamo LS,a vi kako hocete
              Pa vidim nije za vas,pojedini kazu,pa reko neka dodje u pravi klub.
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Sadasnji trener Brazila kaze da Pato moze da postane novi Ronaldo, a Pato izjavio da nikada nece napustiti Milan

                A sto se Hamsika tice nadam se da ce da dodje kod nas, ali vise klubova ga zeli, bice dosta borbe

                Comment


                • Originally posted by Dacha View Post
                  Mojne da se vredjamo
                  Sledece godine osvajamo LS,a vi kako hocete
                  Hahha lepo si me nasmejao...
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Originally posted by bice View Post
                    Hahha lepo si me nasmejao...
                    Izvini,osvaja Juve... ;)
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                    Comment


                    • Naravno,to se znalo pre pocetka
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Hamsik je kvalitet za bilo koji tim,fenomenalan igrac.

                        Jedini problem oko transfera je taj sto Milan nece da da vise od 25 a Napoli trazi 40 miliona.
                        sigpic

                        Comment


                        • Onaj ludi predsednik Napolija,za Kavanija trazi 100 miliona,strasno..
                          CZ-JK-Elton John-Diva

                          Comment


                          • Bice, nemoj da nam kvaris temu

                            Dosta trazi Napoli, ali dacemo na kraju 40 miliona, nadam se

                            Comment


                            • Sad je svim igracima cena skocila nenormalno.

                              Najbolja opcija je da timovi uvode igrace iz omladinskog pogona u prvi tim, ili da jednostavno nadju neke izvore nafte pa da se obezbede finansijski i da nastave sa kupovinom.
                              sigpic

                              Comment


                              • Oguchi Onyewu zvanicno otisao u Sporting

                                Comment

                                Working...
                                X