Announcement

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U svakom slucaju obecavajuce vesti, Hamsik je tacno tip igraca koji treba Milanu. Cak i ako ne dovedu konkretno njega vazno je da gledaju takve igrace...
    A Van der Vaart mozda i nije toliko potreban, ipak Robinho i Cassano igraju na slicnoj poziciji, otprilike iza napadaca. Sto se tice Flamini za Sandra to pozdravljam, Flaminija ne podnosim.
    sigpic

    Comment


    • Pipo produzio ugovor do 30. juna 2012. i kaze da ce mu Pirlo nedostajati

      Comment


      • Galliani: Od sada starijima od 30 nećemo nuditi višegodišnje ugovore

        U klubu talijanskih nogometnih prvaka, Milanu, uveli su pravilo za budućnost prema kojem će igračima starijima od 30 godina biti nuđeno produljenje suradnje od samo godine dana...

        Potvrdio je to potpredsjednik kluba Adriano Galliani.

        Andrea Pirlo (32) zaslužan je za novu odluku nakon što je ostanak u klubu sa San Sira uvjetovao višegodišnjim ugovorom.

        - Mislim da je previše za očekivati da se igraču starom 30 ili 32 godine nudi trogodišnje produljenje ugovora. Da je prihvatio kraći, vjerojatno bi ostao u klubu. Od sada pa nadalje igračima starijima od 30 godina nudit će se jednogodišnji ugovori - jasan je bio Galliani kojem predstoji pokušati nagovoriti Clarencea Seedorfa da prihvati novi klupski plan.

        - Učinit ćemo sve što možemo da ga zadržimo - tvrdi.

        Nizozemca (35) traži veći broj brazilskih klubova.

        Comment




        • Milan: 82 boda, 65 datih, i 24 primljenih golova... neverovatrna slučajnost ! (još i razlika u broju utakmica, jer je ranije bilo 18 klubova u Serie A, čini slučaj još neverovatnijim)
          Takođe: Protiv drugoga na tabeli, igrač sa brojem 7 je dao dva gola u odlučujućoj utakmici: protiv Rome Ševčenko, a protiv Intera Pato.
          Još i ovo: u obe sezone 2 pobede u derbiju...

          Comment


          • Slika govori vise od rijeci...





            Hvala ti majstore za sve ove provedene godine u Milanu i sretno u novom klubu ( Juventusu )


            Last edited by Rossonero; 24-05-11, 18:16.

            Comment


            • Da..., slika govori sve... Ja sam ih (Pirla i Gatuza) često (kao trener) pominjao i nastaviću da ih smatram nezaboravnim tandemom igrača sredine terena: "kvariša (igre)" Gatuzo" i "praviša" Pirlo... Njih dvojica su školski primer 'kvariša-praviša' i dragocenost ekipe... Pomeneš njihova imena i svi odmah razumeju taj važan segment fudbalske igre...

              "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

              Comment


              • e jebiga bas sam mislio da ce Pirlo ostattuzna vijest za sve milaneze.kud nije pristao na produzenje ugovora na jednu godinu,pa i sljedece godine bi mu produzil.jebiga bas sam mislio da ce ostat ,ipak je legenda kluba.tesko ce ga bit vidjet u juventus nedostajace nam pravo.mjesto da cuvamo svoje dragulje i nabavljamo nove mi ih dajemo cccc,pa prvaci smo pas ih ebo pa mogli su Pirla zadrzat.

                Comment


                • pirlo vrati seeeeeeeeeeeeeeeeeeee

                  Comment


                  • Originally posted by goodboy View Post
                    pirlo vrati seeeeeeeeeeeeeeeeeeee
                    I meni je bas krivo, ja ga ne mogu zamisliti u dresu Juventusa

                    Comment


                    • ma ni ja ga ne mogu zamislit ni u kakvom drugom dresu sem milanovom.ovo se nikako nije trebalo desiti kud onaj masimo odo nije otisao a ne pirlo ccc

                      Comment


                      • http://www.youtube.com/watch?v=f9x270r8CpU
                        falices nam maestro

                        Comment


                        • Comment


                          • Kupljen je KP za 7 miliona

                            Genoa president Enrico Preziosi has announced that AC Milan have signed Kevin-Prince Boateng permanently

                            Comment


                            • Originally posted by dusan1610 View Post
                              Kupljen je KP za 7 miliona
                              E jel oce neko da mi pojasni tu situaciju sa Boatengom?

                              Znaci on je ispao sa Portsmutom, odigrao SP, onda ga Djenova kupila i prosledila Milanu na pozajmicu?

                              Ako je tako, jedno pitanje - ZASTO?!
                              sigpic

                              Comment


                              • suti i ne pitaj dobili smo ga djaba,to je fin odradjen posao a genoa ocito fali para pa daj sta das

                                Comment

                                Working...
                                X