Announcement

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pogledaj malo bolje, i to bas na ovoj stranici je postavljeno.

    Nije da ga slavim, ali sam okacio.

    Comment


    • Vid' stvarno. Nisam video
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Hahhaha godine pijanstva ovaj iskustva

        Comment


        • Milan ubija!
          Last edited by MarcelloLippi; 21-08-17, 00:32.

          Comment


          • Jeste brate, Pablo Eacobar danas dao prelep gol za Milan

            Comment


            • Hahahahha smejem se brate sam sebi otvorim temu ovu od Milana i filmovi i serije, i
              mahinalno napisem ovde ono sto sam hteo u drugoj temi

              Comment


              • Nikola Kalinic has arrived for his Milan medical ahead of a reported €25m transfer from Fiorentina.

                Kalinic was spotted at La Madonnina clinic on Monday morning, where he will take all his medical tests.

                “I’m happy to be here,” he told MilanNews shortly before checking in.

                The striker will then head to Casa Milan to meet members of the club, before signing his contract.

                Previous reports suggest the 29-year-old will initially join the Rossoneri on a season-long loan for €5m, prior to a €20m permanent switch next summer.

                Kalinic was not in Fiorentina’s squad for their 3-0 defeat to Inter on Sunday evening and had been absent from training.


                Comment


                • The first part of Kalinic's medical is over. The player will now go to Milanello to undergo fitness tests. [@DiMarzio]

                  Comment


                  • Kutrone starter, Kalinić i Silva klupa



                    sigpic

                    Comment


                    • Rijeka 7.12.

                      Comment


                      • Rosso verujem da ces ici i bodriti svoje pulene.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Probao sam da dogovorim za Makedoniju, ali nije islo (nisu se neke stvari poklopile).

                          U Rijeci sam 7.12.

                          Comment


                          • Super, ja nema sanse ovde da naletim na Juventus, tako da mi ostaje samo da odem jedan vikend za Torino kad skupim pare.
                            Imate relativno laganu grupu tako da ocekujem prolaz dalje sa 1. mesta. Mali Cutrone je bas osvezenje.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Ti imas priliku da u Beogradu gledas tripletare.

                              A sta da ti kazem za Torino, zelim ti sto prije da dozivis tako nesto.

                              Cutrone je ubica. Ne cudi me sto Milan nije isao po WC napadaca, siguran sam da moze da se izbije top4 sa trenutim rosterom, sve iznad toga je bonus.

                              Comment


                              • Hahaha idem sigurno da gledam Vengerove pulene.
                                Imam nesto u planu za sledecu godinu na jesen pa cemo videti
                                Veruj mi ovaj mali mora igrati pre Borinija sigurno a gurao bih ga u LE pre Kalinica.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X