Announcement

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Danas procitao za Falcaa,Costa mislim da nema sanse,Kalinic svakako ceka

    Comment


    • Zasto mislis da Costa nema sanse?

      Sent from my SM-G900F using Tapatalk

      Comment


      • Mislim da se sve dogovorio on sa Colom da je to neko juce potvrdio iz Atletika,mada kad je on pitanju nista nije iskljuceno nebi me zacudlo i da odigra u CFC do januara

        Comment


        • Dolazak Morate je vise nego jasna poruka za Costu. Moje misljenje je da je on svoje odigrao u CFC.

          Da li je Atletico sljedeca destinacija? To cemo znati vrlo brzo.

          Sent from my SM-G900F using Tapatalk
          Last edited by Rossonero; 06-08-17, 01:48.

          Comment


          • Isto i ja mislim. U Milan do zime, posle u Atletiko.
            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
            До поновног сусрета, твој Швабо

            mala H2H 2018/19
            suicide
            2019
            velika H2H 2019/20

            Comment


            • Ma ako ode Milan ostace i dalje tamo nece Milan tako da se zeza,jer on gde ode postaje vodeci igrac,ja mislim da ce on da trenira ceka Januar i ode kod Cola ,ali videcemo

              Comment


              • Ceka se odlazak Bacce.

                Milan's primary objective now is to get Bacca sold as soon as possible so that they can add to their funds for the mercato. [@Gazzetta_it]

                Comment


                • Milan have included Leonardo Bonucci and Lucas Biglia in their squad for the Europa League playoff tie against Shkendija.

                  Outstanding bank guarantees prevented Bonucci and Biglia from participating in Milan’s third-round qualifier against CSU Craiova, but they have since arrived.

                  Consequently, the newly-signed pair can make their official debuts for the Rossoneri as of next Thursday, when the first leg is played in FYR Macedonia.
                  List A: Abate, Antonelli, Biglia, Bonaventura, Bonucci, Borini, Conti, Calhanoglu, A Donnarumma, Gomez, Kessie, Mauri, Montolivo, Musacchio, Niang, Paletta, Rodriguez, Romagnoli, Andre Silva, Sosa, Storari, Suso, Zapata

                  List B: Calabria, Cutrone, G Donnarumma, Gabbia, Guarnone, Locatelli, Zanellato

                  Comment




                  • Mirabelli: "We know that we need to make a big signing in the attack. We are evaluating several profiles, we will act at the right time."
                    Last edited by Rossonero; 09-08-17, 22:27.

                    Comment


                    • Comment


                      • Comment


                        • Pozvani za Crotone:

                          G. Donnarumma, A. Donnarumma, Storari

                          Abate, Antonelli, Bonucci, Calabria, Conti, Musacchio, Rodriguez, Zapata

                          Calhanoglu, Kessie, Locatelli, Mauri, Montolivo

                          Cutrone, Sillva, Suso, Borini

                          Comment


                          • Last edited by Rossonero; 20-08-17, 18:15.

                            Comment


                            • Crotone-Milan 0-3

                              Kessie, Cutrone, Suso

                              Comment


                              • A to da je dosao Kalinic? To neces da okacis
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X