Announcement

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cutrone i Locatelli.

    Comment


    • Last edited by Rossonero; 04-08-17, 17:42.

      Comment


      • Roso, nije ni Makedonija daleko.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Originally posted by bici View Post
          Roso, nije ni Makedonija daleko.
          Znam, ali treba da vidim sa ovim mojim da li idu za Makedoniju.

          Dogovor je bio 100% za Srbiju i Hrvatsku.

          Nadam se da cu ih uspjeti nagovoriti.

          Ne znam jos nista..
          Last edited by Rossonero; 04-08-17, 12:40.

          Comment


          • OFFICIAL: Milan will play the first leg against Shkëndija at home on August 17. Return leg in Macedonia on August 24.

            Bonucci, Biglia to be in EL squad
            Last edited by Rossonero; 04-08-17, 17:43.

            Comment


            • Milan could still sign a midfielder along with a striker until the end of the transfer market. [Sky]

              Comment


              • Di Marzio also says that negotiating with BVB for Aubameyang won't be easy, especially after a performance like tonight's.

                Aubameyang still hopes to join Milan but the more time passes the more the deal gets complicated. [@DiMarzio]

                Sent from my SM-G900F using Tapatalk

                Comment


                • Dovesce Milan Belotija,moju najvecu zelju ovg leta sto se tice spiceva,samo je pitanje dal ovog leta.

                  Ja mislim sledeceg,al Milan ga ceka,on ne zeli iz Italije a navijac je Milana od malena

                  Comment


                  • Od ovog ljeta vjerovatno da nema nista. I meni je on velika zelja. Nadam se sljedeceg ljeta da dolazi. Andrea je navijac Milana od malena i to ne krije.

                    Problem je Cairo koji za njega trazi 100 miliona.

                    Sent from my SM-G900F using Tapatalk

                    Comment


                    • Znam sve i nudio Milan par igraca plus manje para,al nista .

                      Al pre ce ga pustiti u Milan nego u Juve sigurno,a da ima i slika video sam negde kao klinac u dresu Milana,doci ce on sledece leto,posle WC,a i ne zeli van Italije

                      Comment


                      • Pazi sta je Cairo trazio...

                        Paletta, Locatelli, Niang + 80 miliona.

                        Milan iz price izbacio naravno malog Locatellija, i Cairo rekao da nema onda nista od pregovaranja.

                        Sto je previse, previse je...

                        Sent from my SM-G900F using Tapatalk

                        Comment




                        • Sent from my SM-G900F using Tapatalk

                          Comment


                          • BVB CEO: "When we said that [Aubameyang is staying], the media wrote that he will leave in January. No, he will definitely stay.

                            BVB CEO: "Aubameyang? I think we've made clear that he will stay with us."

                            Sent from my SM-G900F using Tapatalk
                            Last edited by Rossonero; 06-08-17, 01:08.

                            Comment


                            • Ma da Auba ostaje sve se obrnulo posle prijateljske sa vama,dotle se spominjalo ili kod vas ili u CFC i posle meca receno ostaje.

                              A on sam je trazio da ode cim se zavrsila sezona,nejasno mi je on nece nista uraditi sa Dortmundom a vec ulazi u 28g idealna mu je bila prilika da ode

                              A da Kalinic je spreman,citao sam negde kod Hrvata oni ga vec preselili u Milano

                              Comment


                              • Fassone izjavio da ce se situacija sa Kalinicem sacekati, jer imaju par opcija prije njega.

                                Ajmo ovako...

                                Belotti i Auba ispadaju iz price.

                                Costa ili Falcao?

                                Kalinic.



                                Sent from my SM-G900F using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X