Announcement

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo za 20 miliona

    Kradja veka.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

    Comment


    • Msm da je bio u poslednjoj godini ugovora.

      Comment


      • #ACMilan still keeping contacts alive with #Aubameyang's agent and the player is still waiting for #ACMilan. [@FabrizioRomano]

        #Chelsea want to close a deal for #DiegoCosta as soon as possible with #ACMilan and don't want to wait until January. [@FabrizioRomano]

        Comment


        • There will be 60.000 fans at San Siro for #MilanCraiova, according to @Gazzetta_it

          Comment


          • Kazu da smo jos u igri za Keitu Baldea, zvao Fasone Lotita i ponudio 30 miliona eura
            To bi bilo vrh pojacanje
            VALENTINO ROSSI #46

            Comment


            • Lotito nema izbora i mislim da ce ova ponuda biti prihvacena.

              Keiti ugovor istice na ljeto 2018. godine.

              Odlican igrac, a tek su mu 22 godine.

              Comment


              • Je l dolaze sigurno Kosta ili Obamejang?

                Comment


                • Zbog ovog je moguce da nista ne bude od Keite.

                  Prema hrvatskim medijima Kalinic je dogovoren. Sa igracem je sve dogovoreno, ostalo je jos samo da se oko cijene dogovore sa Fiorentinom.

                  Fiorentina trazi 30 miliona, a Milan nudi 25 miliona. Vjerovatno ce se naci na 27 miliona, ostalo ce kroz bonuse da isplate.

                  Comment


                  • Znači Kalinić vam zatvara i Kostu i Keitu I Obamejanga?

                    Comment


                    • Ne mogu da tvrdim 100%, ali vrlo moguce da ce tako da bude.

                      Aubu mozes da izabacis iz price... Mnogo je skup, plata mu je ogromna.

                      Comment


                      • Ovo mi se svidja.

                        @AntoVitiello confirms that Mirabelli and Lucci met at Casa Milan to discuss Suso's extension. The player is integral to Montella's plans.

                        Comment


                        • Nije Kalinic los igrac, ali ako su dostupni Kosta ili Obamejang onda ipak ides po jednog od njih.

                          Comment


                          • Originally posted by Ognjen View Post
                            Nije Kalinic los igrac, ali ako su dostupni Kosta ili Obamejang onda ipak ides po jednog od njih.
                            Znam ja da nije los, ali mi vec imamo Baccu koji je bolji od Kalinica.

                            Kalinic ubrzo ulazi u tridesetu.

                            Comment


                            • Milan have informed Chelsea that any move they make for Diego Costa will involve an outright transfer, no loans.

                              Sent from my SM-G900F using Tapatalk

                              Comment


                              • Paletta, Sosa i Bacca mogu da traze novi klub.

                                Comment

                                Working...
                                X