Announcement

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I to Milanu tek treba da uđe teška artiljerija
    sigpic

    Comment


    • Svakako podiže moral u Milanu. Jedva čekam sezonu. Seria A će izbiti za 2-3 god ako se nastavi ovim tempom pojačavanja, odmah iza PL po gledanosti.

      4-0 :o
      Last edited by Cassius Clay; 22-07-17, 12:23.

      Comment


      • Odličan Milan, odličan.

        Biće fina sezona.

        Comment


        • Dobro svi odigrali, jedino mi malo tanak Andre Silva ali valjda ce i on biti ok.
          Kutrone mora da dobije sansu u toku sezone, decko je opasan ali bojim se da nema neke minutaze za njega

          Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
          VALENTINO ROSSI #46

          Comment


          • Ali sjajno odradjen prelazni rok. Ruku dajem da će ovaj Milan za 2 godine da oduči u LŠ od fudbala neki Siti i Junajted koji bacaju milione. Mora fudbal da se vrati i u Italiju. Da Englezi bacaju pare, a da Italijani i Španci uzimaju.

            Comment


            • Originally posted by Miletić View Post
              Dobro svi odigrali, jedino mi malo tanak Andre Silva ali valjda ce i on biti ok.
              Kutrone mora da dobije sansu u toku sezone, decko je opasan ali bojim se da nema neke minutaze za njega

              Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
              Pa u planu vam je dovođenje špica, ako dođe špic onda je za njega najbolje da ode negde na pozajmicu. Mada sličan je igrač kao Petanja, Milanova škola....meni nekako nema neki ekstra kvalitet, običan italijanski špic.

              Comment


              • Bayern-Milan 0-4



                Sent from my Samsung using Tapatalk

                Comment


                • Montella o Bacci.

                  Milan Coach Vincenzo Montella confirms Marseille target Carlos Bacca won’t play on Thursday “due to future transfer market moves”.

                  The Colombian international appears likely to leave the club this summer, with André Silva already signed and another striker on the way.

                  Bacca didn’t feature at all during today’s 4-0 win over Bayern Munich, and the Coach explained why in his post-match Press conference.

                  “I didn’t play him because he won’t play on Thursday,” Montella said.

                  “We did it in harmony, but it’s clear that the choice is also due to future transfer market moves.”

                  Montella also gave his reflection on today’s win over the German champions in Shenzhen.

                  “It’s really difficult to prepare a game at this point of the season. Sometimes you can hurt, other times you do really well.

                  “I saw a big difference today compared to the first game [with Borussia Dortmund], but I’m not looking at the result.

                  “What I liked was how the team put into practice what we worked on in training.

                  “We were compact between the lines and we worked as a team without the ball. There’s still a lot of work to be done, but I’m sure we’ll do well against Craiova.”

                  Comment


                  • Pogledao sam sada malo sazetke utakmice protiv Bayerna. Dosta jak sastav je Karlo izveo.

                    Svidja mi ono sto sam vidio od Rodrigueza.

                    Svi su odigrali odlicno sto i rezultat govori, ali Rodriguez je malo ispred ostalih, barem sam ja tako vidio.

                    Nianga ne prepoznajem, ovo sto sam ja upravo vidio to nije onaj igrac iz proslih sezona. Ne znam ni sam vise sta da mislim o njemu...

                    Malog Cutronea bi spremio na pozajmicu jer nije realno ocekivati da ce dobiti minutazu. Iako on zeli da ostane i se bori za mjesto u timu.

                    Patrick Cutrone confirms “I hope to stay at Milan” after his brace against Bayern Munich today.

                    Carlos Bacca is set to leave the club imminently, so the 19-year-old started up-front in Shenzhen this morning.

                    The striker scored twice in a 4-0 win, and he’s hoping his pre-season form will win him an extended stay at San Siro.

                    “We all played a great game, from the first minute to the last,” Cutrone told reporters in the mixed zone after the match.

                    “Compared to Borussia [Dortmund] something changed. It’s a win which increases our confidence ahead of Craiova, and now we have to think only about that game because it’s crucial for our season.

                    “It’s a day I’ll never forget, on the first goal I didn’t even think I’d scored, while the second was a great team move.

                    “My future? I hope to stay at Milan.”
                    Last edited by Rossonero; 22-07-17, 17:31.

                    Comment


                    • Jack poslao Hummelsa u Njemacku.

                      Last edited by Rossonero; 22-07-17, 17:43.

                      Comment


                      • Očajnu utakmicu odigrao Humels, iskreno nisam ga video nikada u gorem izdanju.

                        Comment


                        • Jel se bas Bayern tako raspadao na terenu?

                          Nije bilo realno ocekivati bilo kakvu pobjedu Milana, a da ne pricam o rezultatu 4-0.

                          Last edited by Rossonero; 22-07-17, 17:49.

                          Comment


                          • Da ti kažem iskreno ni njih nisam gledao u lošijem izdanju odavno. Do 0:3 kao da su mrzeli što su živi, onda su malo zapeli jer se videlo da je đavo odneo šalu.

                            Milan baš lepu ekipu ima, od pojačanja Konti malo visi i Silva u napadu, ali sve u svemu na osnovu danas viđenog mišljenja sam da ćete se boriti za titulu.

                            Mada opet sve zavisi kako će da igrate, Romanjoli nije igrao danas, imate i Bonućija, Musakija.....diskutabilno baš da li će Vićenco igrati sa tri ili 2 štopera dole, ako je sa 3 onda nema mesta za sve ove vezne igrače.

                            Biće napokon fino prvenstvo.

                            Comment


                            • Mnogo me zanima ova danasnja utakmica.

                              Izgleda da cu morati da skinem citavu utakmicu da pogledam. Preko sazetaka ne mogu nikakav zakljucak da donesem.

                              Pusti tu pricu o tituli... Za pocetak cilj je povratak u LS.
                              Last edited by Rossonero; 22-07-17, 17:56.

                              Comment


                              • Ma hoćete, od naredne sezone Italija valjda ima opet 4 mesta u LŠ, ako ne budete bar 4. gasite klub.

                                Comment

                                Working...
                                X