Announcement

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Proto jel bi uzeo nekog od pojacanja Milana u Juve? I da li bi neko imao mesta u prvih 11, ne racunam Donarumu?
    Slabo pratim talijane, pa mi je vecina od ovih 15 igraca nepoznanica, a veliki hype se napravio. Kao stari navijac Milana, bih voleo da se koliko toliko vrate na pravi put, ali sam skeptican.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Pa ja sto nisam navijac Milan pa bih voleo da se vrate, isto kao i Inter uz veci po meni prilicno jak Napoli, a i Romu moram spomenut, imaju dobar tim, ali prodavanje i ne nalazenje adekvatne zamene je bas lose.

      Jedino Bonuccia, jesta da ga ja licno ne gotivim, mngo su mu bolji Barza i Chiello ali imaju bas dosta godina i skloni povredama. Dok je Bonucci jos relativno u dobrim godinama, za stopera, a ispeko je zanat igrajuci pored ove dvojice. A kad je dosao seprtlja samo takva, zivce mi je pojeo.

      Comment


      • Stigao i Bilja

        www.facebook.com/MilanVesti sigpic

        Comment


        • www.facebook.com/MilanVesti sigpic

          Comment


          • Ponudili smo 7 miliona Bayernu za dvogodisnju pozajmicu Renata Sanceza uz obavezan otkup posle za 40 miliona

            Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
            VALENTINO ROSSI #46

            Comment


            • Šta rade, ne bi me čudilo da dovedu Ronalda sledeće godine. Deluje nerealno, ali život u Italiji, novi izazovi..

              Sad će i Inter morati da se pojača. Vraća se fudbal kući. Super je Španija, super je PL, ali ono, Italija je Italija. Najveće face su uvek igrale tamo i nadam se da će seria a povratiti imidž. Lično mislim da će ako ojača liga neki igrači pre birati Italiju nego Englesku za par milki više.

              Napoli i Roma jesu jaki ali nisu ime kao Milan. Milan ima pedigre da osvoji i napadne titulu odmah, isto kao Man Utd u Engleskoj. I svaka čast i Juventusu šta je radio nakon povratka u Seriu A, ne kažem, samo kažem neka budu jaki Inter, Milan i Juve, uz Napoli, Romu.. ima da bude uživanje.

              Comment


              • Originally posted by Miletić View Post
                Ponudili smo 7 miliona Bayernu za dvogodisnju pozajmicu Renata Sanceza uz obavezan otkup posle za 40 miliona

                Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                Evo i odgovora.

                Negotiations are currently blocked between Milan and Bayern for Renato Sanches. There is a big distance on the price, per Sky Italia.

                Comment


                • Comment


                  • www.facebook.com/MilanVesti sigpic

                    Comment


                    • Who is next?

                      Comment


                      • Ja se nadam samo radi vas da nije Belotti,vjerovatno najprecjenjenija pojava trenutno u svijetu fudbala...covjek odigrao dobru sezonu u ekipi koja je zavrsila Bog zna na kom mjestu i sad on nakav igrac

                        Aubu ne mirisem isto nikako previse mana ima,ali donio bi vise od ovog prvog...
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Nadam se da su u igri Belotti i Auba. Samo da na kraju ne bude Kalinic.

                          Florentino za Moratu trazi 90 miliona.

                          Comment


                          • Sigurno ne vredi 100m ali da će biti zver to stoji. Jak, brz, sa odličnim šutem i tehnikom, pritom odlično igra glavom.

                            Ne deluje mi kao novi Đilardino ili Pacini...
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • AC Milan are delighted to announce the signing of Lucas Biglia from SS Lazio. The player has penned a three-year contract through to 30 June 2020.
                              Last edited by Rossonero; 16-07-17, 19:21.

                              Comment


                              • Ide se po Renata.

                                Comment

                                Working...
                                X