Announcement

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nikad ga nisam voleo.
    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

    Comment


    • Originally posted by Liverpool FC View Post
      Nikad ga nisam voleo.
      Takodje.Ni kad je igrao u Juventusu.A kad je otisao ne volim ga jos vise.Izdajnik.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Auuuu stoke majku mu je**m

        http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=502441
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Nisam bio tu par dana, pa se nakupilo kratkih vesti (imam ih još 20-tak, ali ostaviću ih za sutra). Ako ste za neke već čuli, izvinjavam se...



          Julio Cesar, za "Gazzetta dello Sport": "Posle onog udarca, bila bi sramota da su dozvolili Ibrahimoviću da nastupi u derbiju".

          Mario Yepes je bio kapiten reprezentacije Kolumbije, koja je pobedila Ekvador sa 2:1. Dobio je i žuti karton na toj utakmici.

          Milan-Inter: rasprodato! Još od subote nema više karata za "Derbi della Madonina".

          Marco Cassetti, levi bek Rome, za koga je i Milan bio zainteresovan, produžio je saradnju sa "žuto-crvenima". Novi ugovor ističe 30. juna 2012.

          Određeno je vreme igranja utakmica polufinala Kupa Italije. Roma-Inter: 19. april, Milan-Palermo: 20. april. Palermo-Milan: 10. maj, Inter-Roma: 11. maj. Svi mečevi počinju u 20:45.

          I Lisabonski Sporting i Benfica su zainteresovani za Taye Taiwo-a.

          Za mladi tim Milana, tzv. Primaveru ("primavera"znači proleće, prim. U.M.), u meču protiv Albinoleffea (rossoneri su pobedili sa 4:3), igrao je i Gianluca Zambrotta, koji se oporavio od operacije meniskusa. Utakmici su prisustvovali i Allegri i Tassotti, kao i sportski direktor Ariedo Braida.

          Program prvog tima A.C. Milana za ovu nedelju:
          Ponedeljak, 28. mart: trening u 16:00
          Utorak, 29. mart: trening u 11:00
          Sreda, 30. mart: trening u 16:00
          Četvrtak, 31. mart: trening u 11:00
          Petak, 1. april: trening u16:00
          Subota, 2. april: utakmica Milan-Inter u 20:45

          Uvrede za Clarence Seedorfa od strane navijača Monze. On je, kao član uprave tog kluba, prisustvovao jednom njihovom meču, ali je po završetku utakmice bio na meti nekoliko desetina navijača Monze, koji su bili ljuti zbog lošeg vođenja kluba, koji je trenutno na poslednjem mestu u Prvoj Diviziji, grupa A.

          Mark Van Bommel nije uspeo da se oporavi od povrede, pa je napustio svoju reprezentaciju i vratio se u Milanello. Njegov nastup u derbiju je pod znakom pitanja.

          Sokratis Papastathopoulos je u kvalifikacionoj utakmici za Euro 2012, u kojoj je Grčka je pobedila Maltu (golom Torosidisa u devedesetom minutu), dobio u drugom poluvremenu crveni karton, zbog preoštre igre (faul nad Mifsudom).

          Osim Taiwa, koji se auto-kandidovao za mesto levog beka u Milanu, klub iz ulice Turati je i dalje zainteresovan za Criscita, defanzivca Genoe.

          Pier Silvio Berlusconi, sin Premijera Italije: "Balotelli je vrhunski igrač i dobro bi došao MIlanu, ali još je rano o tome govoriti".

          Mario Balotelli, prema pisanju magazina "People", zatečen je dok je sa prozora sa sprata zgrade, koja se nalazi iznad terena, bacao strelice na mlade fudbalere City-ja. Nije bilo povređenih, ali se očekuje da za ovaj novi ispad klub kazni svog nestašnog napadača.

          Abbiati, Abate, Nesta, Thiago Silva, Antonini, Gattuso, Seedorf, Flamini, Boateng, Robinho i Pato. To je po Sportmediaset-u sastav u kome će Milan započeti meč u subotu protiv Intera.

          Ibrahimović: "Ne smem da govorim o svojoj suspenziji, jer mi je dato takvo naređenje".

          S obzirom na to da od igrača koji će večeras početi meč protiv Ukrajine on ima najviše nastupa za državni tim, Alberto Gilardino će prvi put u karijeri biti kapiten italijanske reprezentacije.

          Bivša milanova sedmica, Andriy Shevchenko neće igrati za Ukrajinu u meču protiv azzurra. Razlog za njegov izostanak je manji familijarni problem.


          Cesare Prandelli, trener Italije, o večerašnjoj prijateljskoj utakmici protiv Ukrajine: "Cassano ovoga puta neće igrati. Niko trenutno nema obezbeđeno mesto. Mora više da igra u Milanu, da bi se vratio u top formu. I on sam je svestan toga".

          Calciomercato.it javlja da je Thiago Ferro, jedan od advokata koji zastupaju interese brazilca Gansa, juče boravio u Milanu i razgovarao sa predstavnicima Milana i Intera o budućnosti svog klijenta.

          Ibra: "Mislim da će Barsa osvojiti Champions, jer igra najbolji fudbal. Možda će nekome čudno da zvuči moj izbor favorita, ali ja uvek želim da najbolji tim pobedi, a Barcelona jeste trenutno najbolja".

          Balotelli dolazi u Milan za godinu dana. To je rezultat ispitivanja koje je "Corriere dello Sport" sproveo među "insajderima".

          Oscar Washington Tabarez, bivši trener Milana: "Milan previše zavistan od Ibrahimovića? Pa, koji tim to ne bi bio?"

          Gianni Rivera, legenda Milana, za "Radio Radio": "Ne mislim da je borba za scudetto ograničena samo na timove iz Milana. Napoli zaostaje samo tri boda. Naravno da nije lako kada su ispred tebe dva takva tima kao što su Milan i Inter, ali azzurri mogu i moraju da se nadaju, to je van svake sumnje".

          Rivaldo: "Ganso mora da napusti Santos u pravom trenutku. Ne znam da li je to sada ili posle mundijala 2014. Treba da odabere pravi klub, ne gledajući samo na novac. Kažu da nije brz? Pa, i ja nikada nisam bio brz igrač. Ganso je sličan meni. Možda će i da me nadmaši, jer je trenutno je jedan od najboljih brazilskih fudbalera".

          Gigi Simone, bivši trener Napolija i Intera, za "Radio Goal": "Što se tiče scudetta, jedino Napoli može da omete Inter u njegovom osvajanju".

          Fedele Confalonieri, predsednik Berlusconijeve kompanije Mediaset, za "Radio24": "Iznenađen sam što Ibrahimoviću nije skinuta suspenzija, ali to samo znači da ćemo bez njega da pobedimo Inter. Leonardo? On je fina osoba, ali me je svojim odlaskom u Inter vrlo negativno iznenadio".

          Zlatan Ibrahimović, za "Gazzetta dello Sport": "Ugovor sa Milanom mi ističe za 3 godine. Posle toga vidim kraj svoje karijere. Nemam snage da ponovo menjam tim". Međutim, na kraju ipak dodaje: "Ali, u fudbalu situacija može brzo da se promeni".

          Maurizio Zamparini, vlasnik Palerma: "Milan je najjači i moja želja je da on osvoji titulu, da bi se razbila monotonija, jer Inter pobeđuje već predugo, a to nije dobro za naš fudbal. Ali, ako bih morao do kraja da budem iskren, najviše bih voleo da Napoli osvoji scudetto. To bi bilo predivno: klub sa juga, koji nije bio među favoritima".

          Shevchenko o Leonardu: "Ja nikada ne bih otišao u Inter, ali svako radi onako kako misli da je najbolje za njega. Uostalom, biti igrač i trener nije isto, što se tiče emotivnog vezivanja za određeni klub".

          Francesco Guidolin, trener Udinesea: "Još uvek sam Interista. To mi je ostalo iz dečačkih godina.Ali, mislim da Milan ima najveće šanse da ove sezone bude prvak Italije".

          "Milanov ratnik" je naslov knige koju je novinar Gino Franchetti napisao o Zlatanu Ibrahimoviću.


          ;)

          Comment


          • Još malo...


            Carlo Ancelotti, za "La Nuova Sardegna": "Imam poverenja u Allegrijev Milan. Povremeno se čujem sa svojim bivšim igračima, znam kako se osećaju i znam da će učiniti sve da na kraju budu ispred Intera, Napolija i Udinesea".

            Alberto Zaccheroni, trener Milana koji je u svojoj prvoj sezoni sa rossonerima osvojio scudetto (1998/99): "Sa Predsednikom Berlusconijem sam se dobro slagao, osim oko jedne stvari: ja sam postavljao odbranu sa tri igrača, dok je on smatrao da je bolje da imamo četiri igrača u zadnjoj liniji".

            Milan i Inter,disciplinska situacija: U Milanu su Bonera, Gattuso, Nesta i Pirlo "pod opomenom", što znači da eventualni žuti karton u derbiju znači neigranje na gostovanju u Firenci. U Interu su pred suspenzijom Eto'o, Pazzini i Nagatomo.

            "La Gazzetta dello Sport", danas piše da se rossoneri i Balotelli polako udaljavaju. U Milanu nisu nimalo oduševljeni njegovim ponašanjem, a uzima se i u obzir mišljenje "svlačionice". Neki igrači, kao na primer Gattuso ili Ibrahimović, nisu za njegov dolazak.

            Pato za "Vanity Fair": "Gležanj leve noge još uvek nije sasvim OK, ali nadam se i želim da bude u redu do derbija."Patak" kaže da je "život kao jedna kutija iz koje stalno izlaze nove iznenađenja", i na pitanje šta bi voleo da u ovom trenutku pronađe u njoj, odgovara: "Scudetto".

            Andrea Pirlo, Kevin Prince Boateng i Mark Van Bommel su odradili ceo trening sa drugovima iz tima. Poseban tretman (lakši trening) su imali Massimo Ambrosini, Filipp Inzaghi i Daniele Bonera.

            Allegri će protiv Intera da izvede na teren 18-tu verziju ofanzivnog dela tima. Počeo je sa triom Ronaldinho, Borriello i Pato u prvoj utakmici protiv Lecce-a. U međuvremenu su stigli Ibra, Robinho i Cassano. Otišli su Borriello i Ronaldinho. Povredio se Pippo...

            Fiorentina je takođe zainteresovana za 26-godišnjeg levog beka Taye Taiwo-a.

            Giovanni Trapattoni, u intervjuu za "Gazzetta dello Sport": "Ko će pobediti u derbiju? Ja kažem da Milan ima veće šanse, ali u procentima je to samo 51% prema 49%". Dodaje: "Toliko puta smo izgubili derbi kada smo ušli u meč kao favoriti. Ali, sada je Inter favorit..." Ko će osvojiti scudetto: "Ako Leonardo pređe u vođstvo, to je verovatno kraj priče".

            Pippo Inzaghi: "Ne volim da navijam ni protiv koga. Ako mi Raul odmakne, stići ću ga sledeće godine".

            Adriano Galliani: "Ne mislim da će derbi biti odlučujući, jer će posle te utakmice biti još 21 bod na raspolaganju. Ali, naravno da je to veoma važan meč".

            Massimo Moratti: "Tu pobedu od 3:1, aprila 1995. neću nikada da zaboravim.To je bila moja prva pobeda u derbiju, kao predsednika Intera".

            Filippo Inzaghi je, kako je i obećao posle osvajanja Mundijala sa Italijom 2006. juče poklonio teren za mali fudbal malom mestu San Nicolo', koje se nalazi nadomak Piacenze. Tu je Pippo, kao mali, započeo svoj fudbalski život.


            Comment


            • Novosti sa milannews.it


              Mauro Bellugi, koji je nekada igrao za Inter, a sada radi na TV, kaže: "Nerazzurri su favoriti, gledano sa psihološkog aspekta. Međutim, odbrana Intera je nešto slabija, dok je Milanova vrlo solidna. Ali, i napad nerazzurra je superiorniji od napada roosonera. Ako me pitate za prognozu, ja kažem da će završiti nerešeno i borba za scudetto će se nastaviti sve do poslednjeg kola".

              Gianluca Zambrotta: "Dobro se osećam. Utakmica sa 'Primaverom' mi je poslužila da se malo vratim u ritam, pošto ne igram od decembra. Ne znam da li ću igrati u subotu. Između mene i Antoninija postoji zdrava konkurencija i međusobno se pomažemo da bi onaj ko igra dao 100%. U subotu igramo kao domaćini i nadamo se da ćemo imati veliku pomoć od naše publike".

              Thiago Silva: "Ganso mi je dobar prijatelj i svaki dan se čujem sa njim, da bih ga sprečio da ode u Inter".

              Paulo Henrique Ganso: "Još od početka karijere sanjam da igram u Italiji i nadam se da ću otići tamo kad-tad. Čuo sam se sa Leonardom. On je veliki trener i dao mi je dobre savete. Ali, razgovarao sam i sa Thiago Silvom. Derbi? Obe ekipe su veliki timovi i ne znam kako će meč završiti, tako da se nadam remiju".

              Carlo Petrini, bivši defanzivac Milana, izneo je svoj stav u vezi sa epitetom "izdajnik", koji navijači Milana dodeljuju Leonardu: "Naravno da Leo nije izdajnik. Izdajnici su oni koji su ga oterali. Da je on ove godine bio na Milanovoj klupi, bez problema bi osvojio scudetto".

              Rui Manuel Cesar Costa, srećan ti 39. rođendan!

              Philippe Mexes je osim italijanskih, na meti i mnogih klubova iz Engleske. Za Canal+ kaže: "Želim da ostanem u Serie A što duže. Tamo mi je dobro, poznajem njihov fudbal i ne bih da odem iz Italije".

              Diego Milito se oporavio od povrede i spreman je za derbi.

              Christian Abbiati: "Leonardo mi nikada ništa nije učinio i ne mogu o njemu da kažem ništa loše, ali njegov izbor da ode u Inter je razočarao mnoge igrače Milana".

              Curva Sud za subotu uveče priprema transparente "u čast" Velikog Izdajnika (Leonardo).

              Bivši Milanov fudbaler Sergio Claudiodos Santos, poznatiji kao Seginho, posetio je juče Milanello.

              Oficijalni video u čast 25 godina Berlusconijevog Milana možete pogledati na ovoj stranici sajta milannews.it:
              http://www.milannews.it/?action=read&idnotizia=48888

              Stefano Borghi, novinar: "Ganso podseća na Zidana. Njegov najveći kvalitet su asistencije. U Interu bi mogao da zauzme Snejderovo mesto".

              Joseph Blatter, predsednik FIFA-e: "Mislim da ćemo u 2012. imati jedan sistem koji će nam omogućiti da sa sigurnošću znamo da li je bilo gola ili ne, a zvanično će biti u upotrebi na Mundijalu 2014."

              Fedele Confalonieri, predsednik Berlusconijevog Mediaseta, o dolasku Balotellija u Milan: "Imamo već četiri vrhunska napadača, računajući i Inzaghija, koji se trenutno na 'restauraciji'". O njegovom problematičnom ponašanju: "Pa, ni Sivori nije bio svetac... velikim talentima se mora dozvoliti ponešto, zar ne?"

              Zico:
              -Defanzivaca kao što je Thiago Silva ima malo.
              -Robinho će tek pokazati svoje prave vrednosti.
              -Pato je veoma brz i ima dobru tehniku. Kada je fizički o.k. niko ne može da ga markira.

              Palermo sanja osvajanje Kupa Italije, koji bi im omogućio i učešće u Europa League naredne sezone. Utakmice polufinala italijanskog kupa između Milana i Palerma, igraju se 20. aprila i 10. maja.

              Posle 3 godine David Beckham je ponovo bio kapiten Los Angeles Galaxy-ja. Trener Bruce Arena mu je poverio kapitensku traku u meču protiv Salt Lake City-ja.

              Emil Dantchev, agent napadača Manchester Uniteda Berbatova, u vezi glasina da su za njegovog klijenta zainteresovani neki klubovi iz Italije: "Ko u Italiji ima para za njega?"

              Seedorf je dobio ponudu od Leistera, koji trenira Eriksson, bivši selektor Engleske reprezentacije. Leister, koji je u trci za playoff, ponudio je pola miliona evra za otkup njegovog ugovora. Međutim, radi se o vezisti Monze Stefanu Seedorfu, rođaku Clarence Seedorfa.

              Comment


              • Novosti sa milannews.it



                Cesare Maldini (kapiten Milana iz 60-ih, bivši trener Italije i otac Paola Maldinija), za "Radio Sportiva": "Derbi je uvek bila posebna utakmica, a ovoga puta je još i više, s obzirom na to šta je u igri. Biće to veliki fudbalski dan za Milano. Ako završi nerešeno ili Milan pobedi, rossoneri će biti u prednosti, a ako pobedi Inter, onda ćemo imati tri tima u trci za titulu prvaka".

                Fabio Capello, u vezi izjave Mourinha da je 2007. odbio da preuzme englesku reprezentaciju: "Tom izjavom je samo pokazao nepoštovanje. Ja ne volim da govorim o svojim pregovorima sa drugim ekipama, jer poštujem svoje kolege. Ovim sam sve rekao. Mislim da je najnormalnije da jedan klub ili reprezentacija konsultiju više kandidata pre nego što donesu odluku koga će da angažuju. Ničega čudnog nema u tome". Engleski fudbalski savez je takođe reagovao: "Capello je od početka bio naš prvi izbor".

                Gino Corioni, predsednik Brescia-e, za dnevni list "La Repubblica": "Derbi između Milana i Intera će završiti nerešeno. Ove godine imamo veoma interesantno prvenstvo".

                Paulo Roberto Falcao, zvezda Brazila i Rome iz osamdesetih godina: "Svi očekuju da ovakve utakmice odluče fudbaleri tehničari, ali meč može da reši i neki defanzivac. Fudbal se promenio: mnogo se trči, a malo se razmišlja. Ne mislim da je teže igrati u današnje vreme. Naprotiv, ako uz dobru fizičku pripremljenost imaš i kvalitet, onda je čak i lakše, jer je tehnika uvek pravila razliku među fudbalerima".

                Derbi će, prema jednom istraživanju, gradu Milanu doneti oko 11 miliona eura. Turizam, šoping, restorani, hoteli...

                Amauri, koji trenutno igra u Parmi, mogao bi na kraju sezone da pređe u Milan. Galliani razmišlja da ga angažuje kao alternativu za Ibrahimovića, koji dobije priliku za odmor jedino u slučaju povrede ili suspenzije.

                Kladioničari ne sumnjaju da će Mario Balotelli sledeće sezone igrati za klub za koji navija od malih nogu. Njegov dolazak u Milan ima kvotu 3,50. Ostali klubovi su po kvotama daleko iza: Manchester United i Real Madrid su na 20,00, a Barcelona i Inter na 30,00.

                Sportmediaset je napravio anketu o tome koji bi igrač Milana mogao da bude odlučujući u predstojećem derbiju. Čitaoci su ovako odgovorili: Pato 41%, Boateng 20%, Abbiati 14%, Robinho 10%. Cassano 8%, Seedorf 7%. Najveće iznenađenje je nedovoljno poverenje u Cassana.

                Preziosi, vlasnik Genoa-e, za Skysport: "Boateng ostaje u Milanu, nema nikakvih problema. Cena njegovog otkupa je još na početku određena, tako da nema nikakvih pregovora". Nije poznato o kojoj se sumi tačno radi, ali se priča da polovina njegovog ugovora, koja je u vlasništvu "crveno-plavih" iz Đenove, ima vrednost 7 miliona eura.

                Nastavlja se loš period Zlatana Ibrahimovića, koji je u kvalifikacijama za Euro 2012, u utakmici protiv Moldavije, pri rezultatu 1:0 za Švedsku, dozvolio da mu protivnički golman odbrani penal. Krajnju rezultat meča je bio 2:1 za Šveđane.

                Tomaso Ghirardi, vlasnik fudbalskog kluba Parma: "Eto'o, Pato ili Cavani? Biram Kamerunca. Ali, Pato je budućnost, a i Cavani je odličan. Milanski derbi će biti odlučujući samo u slučaju da pobedi onaj ko je već u prednosti, tj. Milan."

                Srećan 21. rođendan Rodney Strasseru, koji je na svet došao 30. marta 1990-e.

                Daily Mirror piše da je Milan ponudio City-ju 12 miliona evra za Aleksandra Kolarova (oni su ga pre samo godinu dana platili 18 miliona).

                Andrea Della Valle, predsednik Fiorentine, nije oduševljen smanjenjem kazne Ibrahimoviću, koji je najpre dobio tri utakmice zabrane igranja, a kasnije je suspenzija ublažena i on će propustiti još samo derbi, a onda se vraća u tim upravo za meč protiv "ljubičastih".

                Edison Cavani će u subotu navijati za nerazzurre: "Voleo bih da Inter pobedi u derbiju. Tako bi oni prešli u malo vođstvo, a mi bi smo mogli da ih prestignemo u direktnom obračunu na San Paolu".

                Andriy Shevchenkov najuzbudljiviji gradski derbi bio je onaj iz polufinala Lige Šampiona 2003.

                Milannews.it je napravio anketu o tome kog fudbalera bi ste želeli da gledate u Milanu naredne sezone. Evo rezultata: Balotelli 6,51%, Kaka' 10,70%, Ganso 43,44% i Robben 39,36%. Do sada je u anketi učestvovalo 6563 posetilaca sajta. Još uvek možete dati glas svom favoritu.

                Dejan Stanković odgovara Ibrahimoviću, koji je izjavio da ako rossoneri izgube scudetto, oni sami će biti krivi za to: "Ako izgube scudetto, valjda će i Inter imati neke zasluge u tome. Nismo izgubili veru u njegovo osvajanje ni kada smo bili na -13. Utakmica u subotu će biti predivna. Vlada ogromno interesovanje za taj meč i mogla bi i dva San Sira da se napune. Gledajući poslednje performanse oba tima, favoriti bi trebalo da budemo mi, iako u derbiju nikada zapravo i nema pravog favorita. Igrao sam derbije u Beogradu, Rimu i Milanu i ne pobeđuje uvek onaj u čiju su korist prognoze pre meča. Ako bih postigao gol, posvetio bih ga svim nerazzurrima, mojim saigračima i Predsedniku Morattiju".

                Sky Sport javlja da je sinoć bilo razgovora između Gallianija i Braide, sa jedne strane, i predstavnika agencije DIS (koja je vlasnik 45%Gansovog ugovora) i brata-menadžera mladog brazilskog fudbalera. Razgovori su trajali oko jedan i po sat. Galliani je bio nasmejan po izlasku iz klupskih prostorija i rekao je: "Nije bilo nikakvih razgovora, Mnogi ljudi ulaze u ovu zgradu, ali to je samo zbog ulaznica za derbi, ništa naročito..."
                Međutim, kada je ulazio u Milansko sedište Lige Serie A, na pitanje novinara da li će biti pregovora sa Gansovim predstavnicima, on je samo tajanstveno odgovorio: "Ko zna..."

                Pato je za Vanity Fair priznao da ima ljubavnu romansu sa Barbarom Berlusconi: "Tek smo na početku, ali sam veoma srećan".



                čita li neko ovo, ili ne, da znam... ?

                Last edited by Ulični Muzičar; 31-03-11, 08:57.

                Comment


                • Lothar Matthaus, ex nerazzurro: "Ko će pobeditiu derbiju? Pa, naravno Inter. Ali, ne kažem to kao navijač, već kao trener. U boljoj su formi. Pobediće u derbiju i osvojiće scudetto".


                  Alain Migliaccio, menadžer Jeramy Meneza, izjavio je da će njegov klijent produžiti ugovor sa "žuto-crvenima", osim u slučaju da oni žele da ga prodaju. Naime, posle preuzimanja 60% deonica Rome od strane Amerikanaca niko od igrača nije siguran da će ostati u klubu.


                  Još jedna "ljubaznost" Leonarda prema svom bivšem klubu: želi da vrati u Inter SuperMaria. Međutim, to su za sada samo nepotvrđene priče...

                  Boateng: "Leonardov odlazak u Inter je stvar biznisa, ali ja to ne bih uradio, bar ne tako već naredne sezone. U subotu hoću da ga pobedim, da se vrati kući posle utakmice razmišljajući o svom porazu".

                  Ilario Castagner, bivši trener Milana i Intera iz osamdesetih godina: "U derbiju nema favorita. Možda zvuči kao fraza, ali zaista je tako. Milan je jači u odbrani, a Inter u napadu. Biće to pravi rat".

                  Giorgio Parretti, menadžer Adema Ljajića negira interesovanje oba kluba iz Milana za mladog i talentovanog fudbalera Fiorentine i dodaje da i kada bi bilo ponuda, one ne bi bile uzete u razmatranje.

                  Adriano Galliani je, kako piše Sportmediaset, morao da razdvaja vlasnike Napolija i Lazia, koji su se sukobili na sastanku "Lega Calcio". Povod je bio dodeljivanje novca od TV prava klubovima, na bazi broja potencijalnih navijača, to jest TV gledalaca. Claudio Lotito, predsednik Lazia, tvrdio je da njegov klub ima više navijača nego Napoli, sa čime se Aurelio De Laurentis, vlasnik Napolija, nije složio, pa je posle razmene tečkih reči, pokušao i da udari svog kolegu. Galliani i Lo Monaco (sportski direktor Catanije) su, navodno, sprečili njihov fizički obračun.

                  Massimiliano Allegri, u intervjuu za današnju "La Gazzetta dello Sport", kaže: "Iako sam ovde tek osam meseci, mogu da kažem da je ne bih prešao u Inter. Nije važan samo posao. Postoji i svakodnevni život. A, ja se osećam kao Milanista".
                  Pato? "Mora malo da popravi saradnju sa ostalim igračima".
                  Kaka'? "Naravno da bih bio zadovoljan da stigne. Uvek je dobro dovesti kvalitetnog fudbalera".
                  Derbi? "Ako su u Interu optimisti, mi smo još više. Ako pobedimo idemo na +5 i bolji međusobni skor, a ako izgubimo, Inter ide na +1, sa još 7 utakmica koje treba odigrati".

                  Comment


                  • Originally posted by Ulični Muzičar View Post


                    čita li neko ovo, ili ne, da znam... ?


                    Ja citam samo nastavi ovako ima dosta zanimljivih stvari ;)

                    Comment


                    • Citam i ja,samo nastavi ;)
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • I ja citam. ;)

                        Comment


                        • OK...
                          Ovo sve pišem za jedan blog (nema reklame ;) ), pa mi neće biti teško da samo iskopiram i ovde...
                          Ali, ako se us....o u derbiju , ne znam da l' ću imati volje da nastavim.


                          U vezi onog poslednjeg posta:
                          istina je da Napoli ima posle Juve, Milana i Intera, najviše navijača (više i od Rome) i u Italiji, a naročito po svetu, jer je sa siromašnog juga Italije oduvek mnogo ljudi odlazilo "trbuhom za kruhom" u svet...
                          Last edited by Ulični Muzičar; 31-03-11, 15:23.

                          Comment


                          • Barbara Berlusconi, ćerka italijanskog Premijera i vlasnika Milana, Silvija Berlusconija, sazvala je sinoć kasno konferenciju za novinare, na kojoj je vidno uzbuđena rekla okupljenim novinarima da je te iste večeri, kada je stigla u nenajavljenu posetu svom prijatelju, fudbaleru Milana Alexandre Patu, zatekla njega sa još jednim muškarcem, razgolićene u krevetu. Nju je, kako je kazala, najviše šokiralo to što je taj muškarac u Patovom krevetu bio Genaro Gattuso, takođe igrač Milana.

                            Odmah nakon njene konferencije za štampu, oglasila se i disciplinska komisija Serie A, i saopštila da je jednoglasno donela odluku da se derbi utakmica između Milana i Intera, koja je trebalo da se odigra u subotu uveče, neće igrati, već će se registrovati službenim rezultatom 3:0 za nerazzurre. Portparol "Lega Serie A", Roberto Minetti je u specijalnoj emisiji, uživo na državnom kanalu RAIUNO, istakao da je "to prvi put da se u Italiji dokaže da su neki fudbaleri homoseksualnih sklonosti, pa će, prema hitno donesenom novom pravilniku udruženja klubova prve italijanske lige (Serie A), klub kome oni pripadaju, u ovom slučaju A.C. Milan, biti degradiran, tako da će sledeće sezone igrati u drugoj italijanskoj ligi, a takođe će biti i kažnjen u bodovima, pa će šampionat u Serie B započeti sa minusom od 10 bodova".

                            Adriano Galliani, potpredsednik Milana, najavio je žalbu na ovu odluku disciplinske komisije, ali malo je verovatno da će ona uopšte i biti razmatrana, jer je pravilnik vrlo jasan, tako da navijačima najtrofejnijeg kluba na svetu ostaje samo nada da će svoj tim gledati ponovo u Serie A u sezoni 2012/2013. Aprili-li-li...

                            Comment


                            • Originally posted by Ulični Muzičar View Post
                              Barbara Berlusconi, ćerka italijanskog Premijera i vlasnika Milana, Silvija Berlusconija, sazvala je sinoć kasno konferenciju za novinare, na kojoj je vidno uzbuđena rekla okupljenim novinarima da je te iste večeri, kada je stigla u nenajavljenu posetu svom prijatelju, fudbaleru Milana Alexandre Patu, zatekla njega sa još jednim muškarcem, razgolićene u krevetu. Nju je, kako je kazala, najviše šokiralo to što je taj muškarac u Patovom krevetu bio Genaro Gattuso, takođe igrač Milana.

                              Odmah nakon njene konferencije za štampu, oglasila se i disciplinska komisija Serie A, i saopštila da je jednoglasno donela odluku da se derbi utakmica između Milana i Intera, koja je trebalo da se odigra u subotu uveče, neće igrati, već će se registrovati službenim rezultatom 3:0 za nerazzurre. Portparol "Lega Serie A", Roberto Minetti je u specijalnoj emisiji, uživo na državnom kanalu RAIUNO, istakao da je "to prvi put da se u Italiji dokaže da su neki fudbaleri homoseksualnih sklonosti, pa će, prema hitno donesenom novom pravilniku udruženja klubova prve italijanske lige (Serie A), klub kome oni pripadaju, u ovom slučaju A.C. Milan, biti degradiran, tako da će sledeće sezone igrati u drugoj italijanskoj ligi, a takođe će biti i kažnjen u bodovima, pa će šampionat u Serie B započeti sa minusom od 10 bodova".

                              Adriano Galliani, potpredsednik Milana, najavio je žalbu na ovu odluku disciplinske komisije, ali malo je verovatno da će ona uopšte i biti razmatrana, jer je pravilnik vrlo jasan, tako da navijačima najtrofejnijeg kluba na svetu ostaje samo nada da će svoj tim gledati ponovo u Serie A u sezoni 2012/2013. Aprili-li-li...

                              Znaci citam i nevjerujem sta citam,al kad sam dosao do kraja ono svaka cast

                              Comment


                              • Prejako
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X