Announcement

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ....

    Bacca will only have a few days to recover ahead of #ChievoMilan, Montella is seriously considering to start Lapadula. [GdS]

    Comment


    • ....

      Gianluca Lapadula could start for Milan at Chievo on Sunday, as Carlos Bacca trained separately today.

      Comment


      • ....

        Milan have kept a clean sheet against Chievo in their last 5 meetings at Verona:

        15/16: 0-0
        14/15: 0-0
        13/14: 0-0
        12/13: 0-1
        11/12: 0-1

        Comment


        • Prati se Fabregas.

          Milan future CEO Marco Fassone and future sporting director Massimo Mirabelli have arrived in London to attend Chelsea-Leicester.

          Comment


          • Igraci na koje Montella racuna za utakmicu protiv Chieva:

            Donnarumma, Gabriel, Plizzari.

            Abate, De Sciglio, Ely, Gomez, Paletta, Romagnoli, Vangioni.

            Bonaventura, Kucka, Locatelli, Pasalic, Poli, Sosa.

            Bacca, Lapadula, Luiz Adriano, Niang, Suso.

            Comment


            • Milan subs: Gabriel, Plizzari, Ely, Gomez, Vangioni, Sosa, Poli, Pasalic, Luiz Adriano, Bacca.
              Locatelli

              Comment


              • Veče prelepih golova na ''Bentegodiju'', Milan u samom vrhu!

                Chievo-Milan 1-3







                Last edited by Rossonero; 16-10-16, 22:16.

                Comment


                • Milan je sinoc na utakmici protiv Chieva imao cak 8 domacih igraca (Italijana) u prvoj postavi.

                  Comment




                  • Scouts from Milan are attending the Club Brugge-Porto match [TMW].

                    Comment


                    • Ovi iz Porta mogu odmah da se otpisu, poznato je kako Porto posluje kada prodaje svoje igrace.

                      Sto se tice Denswila prvi put cujem za igraca.

                      Milan and Inter scouts were attending Club Brugge-Porto to observe Andrè Silva and Danilo from Porto and Denswil from Club Brugge.

                      Comment


                      • Ne znam koliko je istinito ovo sto pisu Celzi bi Romanjolija za 40miliona

                        Comment


                        • Odbijaju to Kinezi. Čuj samo 40 milki, potcenjivanje.

                          Comment


                          • Originally posted by Rossonero View Post
                            Ovi iz Porta mogu odmah da se otpisu, poznato je kako Porto posluje kada prodaje svoje igrace.

                            Sto se tice Denswila prvi put cujem za igraca.
                            Igra na poziciji stopera a moze i levog beka da igra. Ja ga imao na FM-u, igrao on u Ajaxu cini mi se, nista specijalno, po meni bi bilo nepotrebno dovoditi ga.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Ja sam citao juce i cini mi se da je suma bila 55 miliona, za te pare neka ga nose, nije uopste toliko impresivan a pare su bolesne narocito za stopera.

                              Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment


                              • Pa pazi ako se za Bonuća nudi 60 miliona, onda za Romanjolija danas valja uzeti 55....no opet ga neće Milan prodati, cenim da su Kinezi rešeni da zauzmu ozbiljan stav.

                                Comment

                                Working...
                                X