Announcement

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gde je Tenis kad ti najviše treba odo da iskopam neki njegov post, sigurno je najbolji
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • Aaa brate gdje se njega sjeti. Bio je simpatican sa svojim komentarima o Hrvatima. Sve u superlativima.

      Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk
      Last edited by Rossonero; 24-08-16, 22:42.

      Comment


      • Postoje igraci u Milanu koji iskoriste svoju mizernu minutazu sasvim ok ali se ista ne povecava, kao da u klubu niko nema strpljenja i razumevanja za mlade igrace... I to je bilo ok dok je Milan imao previse konkurentnu ekipu i kada nisi mogao ni da pomislis na startnih 11 ako nisi WC igrac. Sada me vec opasno nervira poslednjih godina jer se ne ulaze novac a sa sruge strane ne pruza prilika mladima...
        Samo treba strpljenja, moze taj Pasalic biti vrlo interesantan u buducnosti, Niang kad je dosao kod nas isto bio smesan pa evo tek sad nakon 4 godine u klubu i 2 pozajmice dosao do startne postave i igra vrlo dobro

        Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • Pa da nije Tenisa ja nikad ne bih čuo za Brozovića il za Perišića više se ne sećam
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment




          • Ima dosta glupih kadrova gde bukvalno dodaje loptu prvom do sebe, najjednostavniji pas.

            Comment


            • Originally posted by saburo sakai View Post
              Pa da nije Tenisa ja nikad ne bih čuo za Brozovića il za Perišića više se ne sećam
              A Halilovic? On ga je hladno poredio sa Mesijem.

              Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk

              Comment


              • S jedne strane nerezonski potez gde dovodis Pasalica na pozajmicu a nista losijeg mladog Jose Maurija saljes na pozajmicu u najverovatnije Empoli, presipanje iz supljeg u prazno...
                Sa druge strane, odbijena ponuda Celsija od 35 miliona evra + 5 bonusa za Romanjolija, vrlo pozitivno iznenadjenje

                Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • Ja verujem da bi Milan prodao Romanjolija za 40m da je ta ponuda stigla ranije.

                  Ovako 7 dana do kraja prelaznog roka, stvarno bi bilo neozbiljno da se proda standardni štoper iz razloga jer bukvalno nemaš vremena da pronađeš ni približno adekvatnu zamenu, a na sve to dodaj kao nevolju da Milan sigurno ne bi svih 40 miliona reinvestirao u dovošenje novog štopera, već naprotiv, pola.

                  Verovatno bi zamena bila neki Nikola Maksimović npr. On mi se prvi crta za tih 20 milki.

                  Comment


                  • Mene samo zanima ko je lik koji je pustio "buvu" da Maksimovic kosta 20+ milki, jer decko stvarno ne vredi tih para...
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Originally posted by bice View Post
                      Mene samo zanima ko je lik koji je pustio "buvu" da Maksimovic kosta 20+ milki, jer decko stvarno ne vredi tih para...
                      Vredi ako je neko spreman da plati taj novac. A pisalo se par puta da je Napoli nudio čak i nešto preko 20 miliona cini mi se.

                      Comment


                      • Nije niko, pisao je DiMarzio da Torino tolko traži, čak i više, blizu 30 Napoli valjda sad ponudio dal 25, tako nešto, ima na sajtu dimarzija
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Originally posted by Miletić View Post
                          S jedne strane nerezonski potez gde dovodis Pasalica na pozajmicu a nista losijeg mladog Jose Maurija saljes na pozajmicu u najverovatnije Empoli, presipanje iz supljeg u prazno...
                          Sa druge strane, odbijena ponuda Celsija od 35 miliona evra + 5 bonusa za Romanjolija, vrlo pozitivno iznenadjenje

                          Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                          Pa i nije iznenadjenje kad se uzme u obzir da 20% od sledece prodaje ide Romi i da je placen 25 miliona prethodno leto. Nema tu neke zarade.

                          Comment


                          • Ma prodali bi oni njega 100% da je stigla ponuda pre ove prodaje kluba i svih desavanja, u pravu je Brajko. Ovako ne mogu da pronadju alternativu a cini mi se i da Kinezi ne zele bas odmah da ispadaju smesni i da navuku gnev navijaca na sebe tako sto ce prodati jednog od najboljih i najskupljih igraca odmah po dolasku u klub...

                            Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • To Kinezi i te priče ništa ne priznajem dok oni ne zasuku ruku u džep i ne iskeširaju bar 150 miliona za prelazni rok, jer ovom Milanu najmanje toliko treba.

                              Ovako je isto sranje, samo se gazda ne zove Berluskoni.

                              Comment


                              • Ima mnogo birokratije da se resi tako da ce ugovor postati vazeci u novembru a sredstva dostupna za januraski rok... Nekih 85 miliona evra... Svakako su u ugovornoj obavezi da uloze neke stotine miliona u narednih 3-4 godine, zaboravio sam vec, tako da nije frka sacekati, bar meni nije kad se vec mucim godinama
                                Sada je neki prelazni period, odluke donose Fininvest i Kinezi zajedno, mnogo je bitno da Romanjoli ostane kao i Baka ciji je uticaj vidjen vec na prvoj utakmici u sezoni.


                                Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                                VALENTINO ROSSI #46

                                Comment

                                Working...
                                X