Announcement

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma to ga Konte trazi, on voli te mlade Italijane da dovodi i razvija, ne treba ga prodavati nikako.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Naravno da ga ne treba prodavati.

      Chelsea will submit tomorrow a €35m+bonuses for Romagnoli but Milan don't want to sell [Sky].
      Milan have rejected Chelsea's second offer for Romagnoli. They have no intention to sell the player [Gazzetta dello Sport].

      Comment


      • Stigla ponuda za Romagnolija od 42 miliona eura plus bonusi. Na potezu uprava Milana.

        Next AC Milan owners (Chinese group) at the moment don't seem convinced to sell Romagnoli. Let's see the final decision.
        Last edited by Rossonero; 24-08-16, 15:48.

        Comment


        • Ponuda odbijena. Romane produzi dalje..



          Fininvest and the Chinese consortium do not want to sell Romagnoli. The player is not for sale.

          Comment


          • WTF?

            Mario Pasalic is expected in Milano tomorrow to undergo a medical. Milan will pay €1M for the dry loan. [@DiMarzio]
            Mario Pasalic will arrive in Italy in the next hours. He is close to signing his contract. [@MilanNewsit]
            Mario Pasalic:

            2015/16 (Monaco): 21 apps, 3 goals and 0 assists

            2014/15 (Elche): 31 apps, 3 goals and 0 assists.

            Comment


            • To je valjda Čelzijev igrač (ili Mančester Sitija, nisam siguran).

              Hahah....ne znam gde ih samo kopaju

              Comment


              • Mozda kontaju da ce ovako lakse doci do Romagnolija.

                Igrac Chelsea.

                Ja veze nemam koju poziciju igra, niti me zanima.
                Last edited by Rossonero; 24-08-16, 20:23.

                Comment


                • Momak centralni vezni, visok, jak, nesto poput Matica recimo... Ne znam zasto ne bi ubacili neku otkupnu klauzulu ako vec Celsi ne racuna na njega... Mislim da ima potencijala, u svakom slucaju gore od Polija i ekipe tesko da moze.

                  Samo da ne bude ovo jeftin mamac za Romanjolija, nadam se da ga nece prodati

                  Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • Ako postoji gori igrac od Polija taj je definitivno promasio svoju profesiju kao sto je doticni svoju promasio.

                    Pasalic is very close to joining Milan on a dry loan (meaning no option to buy). [Sky Italia]
                    Last edited by Rossonero; 24-08-16, 20:55.

                    Comment


                    • Originally posted by Miletić View Post
                      Momak centralni vezni, visok, jak, nesto poput Matica recimo... Ne znam zasto ne bi ubacili neku otkupnu klauzulu ako vec Celsi ne racuna na njega... Mislim da ima potencijala, u svakom slucaju gore od Polija i ekipe tesko da moze.

                      Samo da ne bude ovo jeftin mamac za Romanjolija, nadam se da ga nece prodati

                      Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                      Kakav god da je nije pojačanje za Milan, to je igrač da bude u klubu poput Milana samo da popuni roster.

                      Jedino ako idu na kartu da će da klikne i da bude to to.....

                      Comment


                      • Mialim da ga i ne dovode da ima veliki uticaj odmah, vec upravo da popuni roster pa ako napreduje ili cak eksplodira (nadam se) onda super

                        Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • Dobro je igrao jedno vreme pa je imao tešku povredu ledja, to je onaj nivo MVG(bio isto kod vas na pozajmicu)......ma fantastičan igrač
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Neka bude sretan ako i klupu vidi.

                            Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk

                            Comment


                            • a ne znam stvarno zašto ga tamo šalju osim ako on to sam ne traži, još dolazi posle teške povrede, on je kao stvoren za tamo neki osrednji klub iz Bundesa pa da ga posle prodamo Volsburgu il šta ti ja znam

                              eto i taj MVG je bio kod u Milanu na pozajmicu pa čini mi se da je jedva terena video

                              a baš se sećam te priče, kad je Toresa zvao da dodje u Milan, ja mislim da smo mu spomenik podigli zbog toga
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Slazem se. Za neki srednji klub bubam Torino bi mozda bio u startnoj postavi ili bi bio na klupi, ali bi dobijao sansu za igru. U Milanu ne vjerujem da ce dobiti sansu. Mozda grijesim, ali to je moje misljenje.

                                Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X