Announcement

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Igraci na koje Mihajlovic racuna za utakmicu protiv Empolija.

    Abbiati, Donnarumma, Livieri.

    Abate, Alex, Antonelli, Calabria, De Sciglio, Romagnoli, Zapata.

    Bertolacci, Bonaventura, De Jong, José Mauri, Kucka, Montolivo, Poli.

    Bacca, Balotelli, Boateng, Honda, Luiz Adriano, Niang.

    Comment


    • Milanu bod u Empoliju!


      Empoli-Milan 2-2


      Comment


      • Igraci na koje Mihajlovic racuna za utakmicu protiv Alessandrie.

        Abbiati, Donnarumma, Livieri.

        Abate, Antonelli, Calabria, De Sciglio, Romagnoli, Simic, Zapata.

        Bertolacci, De Jong, Josè Mauri, Kucka, Montolivo, Nocerino, Poli.

        Bacca, Balotelli, Boateng, Honda, Luiz Adriano, Niang.

        Comment


        • Milan iz jedanaesterca slomio trećeligaša u prvoj utakmici polufinala Kupa

          U prvoj utakmici polufinala Talijanskog kupa Milan je s 1:0 slavio protiv Alessandrije.

          Gostujuću pobjedu Milanu protiv trećeligaša i najvećeg iznenađenja Kupa donio je Mario Balotelli iz jedanaesterca u 43. minuti.

          Revanš utakmica igra se na San Siru prvog marta.

          [VINE]iitM3lT6mnI[/VINE]

          Comment




          • Comment


            • Comment


              • Вечерас дерби!
                На целом свету само Црвена звезда оооо..

                Comment


                • Milan razbio Inter i uključio se u borbu za Evropu

                  Ovo je sigurno najveći trenutak u mojoj dosadašnjoj trenerskoj karijeri. Pobediti u milanskom derbiju na ovakav ubedljiv način je predivno iskustvo.

                  Ovakve utakmice ulaze u istoriju'', rekao je Mihajlović i nastavio:

                  ''Posebno sam srećan zbog našeg predsednika Silvija Berluskonija koji je konačno mogao da uživa u pobedi nad Interom pred našim navijačima.

                  Nalazimo se u dobroj formi i kao što sam ranije rekao, u drugom delu sezone će nam se vratiti za nesrećno prosute bodove tokom jeseni.

                  Znali smo da je Inter fizički snažna ekipa i da će taktički igrati slično kao i mi, jer odlično poznajem Roberta Manćinija i zato je bilo jako važno da imamo više dobijenih direktnih duela, jedan na jedan'', rekao je Mihajlović.
                  A ovaj seljak nije vrijedan komentara.

                  "Vi samo tražite razlog da kreirate sukobe, pokazao sam srednji prst, ali ne svima, samo onima u blizini terena koji su me vređali", odbrusio je trener Intera posle meča.


                  Milan-Inter 3-0



                  Spoiler



                  Curva Sud kao da su znali kakvu koreografiju da pripreme.

                  Last edited by Rossonero; 01-02-16, 11:55.

                  Comment


                  • sigpic

                    Comment


                    • King Kong sve najbolje u nastavku karijere.

                      Comment


                      • Igraci na koje racuna Mihajlovic za vecerasnju utakmicu protiv Palerma.

                        Abbiati, Donnarumma, Livieri.

                        Abate, Alex, Antonelli, Calabria, De Sciglio, Romagnoli, Simic, Zapata.

                        Bertolacci, Bonaventura, José Mauri, Kucka, Montolivo, Poli.

                        Bacca, Balotelli, Boateng, Honda, Menez, Niang

                        Comment


                        • Milan se ne zaustavlja nakon slavlja u "Derbiju Madonine" osvojili su i Siciliju.

                          Karlos Baka je načeo Palermo da bi Niang sa bele tačke duplirao prednost.

                          Milan-Palermo 0-2



                          Donnarumma

                          Last edited by Rossonero; 04-02-16, 11:21.

                          Comment


                          • Igraci na koje racuna Mihajlovic za utakmicu protiv Udinesea:

                            Abbiati, Donnarumma, Livieri.

                            Abate, Alex, Antonelli, Calabria, De Sciglio, Romagnoli, Simic, Zapata.

                            Bertolacci, José Mauri, Kucka, Montolivo, Nocerino, Poli.

                            Bacca, Balotelli, Boateng, Honda, Menez, Niang.

                            Comment


                            • Ako ponovimo igru sa utakmice sa Palermom,ovo dobijamo bez problema,FORZA MILAN !!!
                              >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                              Comment


                              • Nastavlja Pils Lajt sa pobedama, idemo 1 na listić. Idemo Karlos Baka.

                                Comment

                                Working...
                                X