Announcement

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Igraci na koje Mihajlovic racuna za danasnju utakmicu protiv Sassuolo-a.

      Abbiati, Donnarumma, Diego Lopez.

      Abate, Alex, Antonelli, Calabria, De Sciglio, Rodrigo Ely, Mexes, Romagnoli, Zapata.

      Bertolacci, Bonaventura, De Jong, Josè Mauri, Kucka, Montolivo, Poli, Suso.

      Bacca, Cerci, Honda, Luiz Adriano.
      Mali Donnarumma

      Comment


      • Miha jedva preživeo!

        Na "San Siru" depresivna atmosfera, poruke navijača Milana protiv Berluskonija, nije pošteđen ni Mihajlović, "Rosoneri" su ipak načeli Sasuolo u prvom delu.

        Posle pola sata Konsilji je srušio Baku, dobio crveni karton, a Kolumbijac je preuzeo odgovornost i savladao rezervnog golmana Pegola.

        Ipak u nastavku, za neke šok, za druge očekivano. Domeniko Berardi je zla kob Milana, daje im golove gde ih vidi. Majstorski je izveo slobodni udarac i savladao mlađanog Donarumu, 1:1!

        Iako brojčano jači Milan nije uspevao da napravi neke zrele prilike, jednu su propustili u istom napadu Luiz Adrijano i Bertolaći.

        Ipak, spasilac je Brazilac koji je stigao iz Šahtjora, u 86. minutu je uspeo da pogodi mrežu gostiju i tako najverovatnije spasi posao Siniši Mihajloviću.

        Milan-Sassuolo 2-1



        Gianluigi Donnarumma

        Comment


        • Comment


          • Gledao sam sve utakmice od Mihe u Samdoriji, tako i u Milanu, manji pritisak i bolji roster imao u Samdoriji(ne po kvaliteti nego po stilu igra koji forsira, borbenosti i trci).
            Sramotna je sredina Milana, ljudi nisu tehnicki potkovani i nisu kadri da igraju presing niti se ko otvara kada krene napad, onaj invalid Kucka i u prijasnjim mecevima japanac(zaveza mi mozak kako se zove), onda Bonevantura kada cemu neko reci da nema sut da dzaba suta, a grota je onako odsjeci Baku, covjek uz malo podrsku pravi sansu.
            Juce me prijatno iznenadio Cerci odlicno je odigrao, stalno pravio razliku na krilu(a na startu sam se pitao gdje njega stavi), i zadjedno sa Bakom 2-3puta izradio odbranu, a kljucan trenutak pored penala i crvenog izvodjenje Kucke i ulazak Baltroacija(kako se vec zove) tacno procepila malo sredina.
            Protiv Kijeva za koji dan ce ponovo biti povuci i potegni, ali volio bi da uzmu da se malo dignu, podpritiskom niko ne moze da igra.
            Lud je Mihajlovic uvodjenjem mladog golmana, i jos kada primi pacerski go u svoj ugao, sigurno je prokuvao Berluskoni i Galijani, ali vratilo se na kraju.
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment




            • Donnarumma je drugi najmlađi igrač koji nastupa u ligaškoj utakmici u Milanovom dresu.

              Mlađi je bio samo legendarni kapetan kluba Paolo Maldini u trenucima debija za momčad 20. januara 1985. godine. Imao je u toj utakmici protiv Udinesea 16 godina i 208 dana.

              Comment


              • Igraci na koje Mihajlovic racuna za vecerasnju utakmicu protiv Chieva:

                Abbiati, Donnarumma, Diego Lopez.

                Abate, Alex, Antonelli, Calabria, De Sciglio, Rodrigo Ely, Mexes, Romagnoli, Zapata.

                Bertolacci, Bonaventura, De Jong, Josè Mauri, Kucka, Montolivo, Poli, Suso.

                Bacca, Cerci, Honda, Luiz Adriano.

                Comment


                • Miha lakše diše

                  Milan je vezao dve pobede, vatra pod Mihinim nogama delimično je ugašena.

                  Rosoneri su ostvarili drugi vezani trijumf u ligi, a protiv Kijeva po prvi put ove sezone uspeli da sačuvaju svoju mrežu.

                  Siniša Mihajlović ističe nadu da će sedam bodova iz tri utakmice pomoći njegovim fudbalerima da odagnaju strah. Kod njega, ipak, straha nema.

                  "Ne brinem za sebe."

                  "Imam podršku rukovodstva, navikao sam na ovakav pritisak.

                  Možda je teže fudbalerima, ali nadamo se da će uspeti da odbace strah i da ćemo kada nam se vrate povređeni fudbaleri početi malo i da se zabavljamo na terenu.", rekao je Miha.
                  Inače, u Italiji i dalje kolaju priče o Mihinoj smeni, naredni derbi meč protiv Lacija u Rimu će dati odgovor na mnogo pitanja.

                  Milan-Chievo 1-0



                  Comment


                  • Igraci na koje Mihajlovic racuna za utakmicu protiv Lazia.

                    Abbiati, Donnarumma, Diego Lopez.

                    Alex, Antonelli, Calabria, De Sciglio, Rodrigo Ely, Mexes, Romagnoli, Zapata.

                    Bertolacci, Bonaventura, De Jong, Josè Mauri, Kucka, Montolivo, Poli, Suso.

                    Bacca, Cerci, Honda, Luiz Adriano, Niang.

                    Comment


                    • Konačno pravi Milan!

                      Stadion Olimpiko bio je neosvojiva tvrđava za sve ekipe ove sezone, ali su se «Rossoneri» u nedjelju uveče prošetali Rimom i nanijeli Laciju težak poraz pred gradski derbi sa Romom.

                      Milan je ovom pobjedom preuzeo upravo od Lacija šesto mjesto na tabeli i sada zaostaje pet bodova za vodećom Fiorentinom.


                      Last edited by Rossonero; 01-11-15, 23:24.

                      Comment


                      • Gigi



                        Last edited by Rossonero; 02-11-15, 14:53.

                        Comment


                        • Samo naprijed djecace!

                          Comment


                          • Igraci na koje Mihajlovic racuna za vecerasnju utakmicu protiv Atalante.

                            Abbiati, Donnarumma, Livieri (97).

                            Antonelli, Calabria, De Sciglio, Rodrigo Ely, Mexes, Romagnoli, Zapata.

                            De Jong, Josè Mauri, Kucka, Montolivo, Nocerino, Poli, Suso.

                            Bacca, Cerci, Honda, Luiz Adriano, Niang.

                            Comment


                            • Dečak spasio Milan poraza!



                              Last edited by Rossonero; 07-11-15, 22:04.

                              Comment


                              • Zbog ovoga je Mihajlović dobio crveni!

                                [VINE]eLVePJrmPba[/VINE]

                                "Pogrešio sam što sam uopšte šutnuo flašicu.

                                Bio sam besan na svoje igrače a ne na sudiju.

                                Da sam želeo da ga pogodim flašicom ne bih promašio" rekao je Miha.

                                Comment

                                Working...
                                X