Announcement

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Тo što su veterani utiče na cenu, tako da....razumemo se.

    Videćemo šta će biti, da l će uopšte Mongol da kupi klub, pa tek posle ovo dalje...

    Comment


    • Comment


      • Milan objavio velike gubitke!

        Italijanski velikan Milan objavio je velike gubitke u ovoj sezoni.

        Pored velikih problema na terenu, gdje su Rossoneri već sezonama neprepoznatljivi, stvari i u rukovodstvu kluba nisu u najboljem redu.

        Zbog očajne sezone Milan je u velikim gubicima. Samo ove sezone su u minusu od 60 miliona eura, a sve češće se spominje da bi vlasnik Milana Silvio Berlusconi mogao prodati klub.

        Tajlanđanin Bee Taechaubol je vjerovatno novi vlasnik kluba, a Berlusconi bi nakon višedecenijskog vodstva konačno mogao da se povuče.

        Comment


        • #‎Mediaset‬ prenosi da Berlusconi ozbiljno razmislja da uspori prodaju kluba i ne proda ga odmah, kako bi proverio pouzdanost potencijalnih kupaca.

          to je to, znao sam da je previse dobro da bi bilo istinito
          VALENTINO ROSSI #46

          Comment


          • Tačno ne mogu da se setim da li sam od tog Mediaseta nešto pročitao i da se isto na kraju ispostavilo i kao tačno....tako da i dalje imaš osnova da veruješ u eventualnu prodaju AC-a.

            Comment


            • To su sve nagadjanja ali sve mi lici na ovaj scenario,ogroman je to posao i to se dogovara mesecima,mediji su krenuli od gotovo kompletnog takeover-a odnosno oko 75% akcija pa onda ipak 51% da bi prethodnih dana vec zavrsili na 20-25% akcija koje treba da preuzme na kraju sezone ovaj Bee Taechaubol... I dalje verujem da se definitivno nesto desava ali doziveo sam toliko neprijatnih iznenadjenja od uprave kao i ostali simpatizeri u proteklom periodu da me nista ne bi i ne moze iznenaditi
              VALENTINO ROSSI #46

              Comment


              • Igraci na koje Inzaghi racuna za utakmicu protiv Sampdorije:

                GOALKEEPERS: Abbiati, Diego Lopez, Donnarumma (99).

                DEFENDERS: Abate, Antonelli, Alex, Bocchetti, Bonera, De Sciglio, Mexes, Paletta, Rami, Zapata.

                MIDFIELDERS: De Jong, Mastalli (36), Poli, Suso, Van Ginkel, Bonaventura.

                FORWARDS: Cerci, Destro, Menez, Pazzini.
                Last edited by Rossonero; 11-04-15, 23:42.

                Comment


                • Fu Yixiang: "Zasto je Kina odabrala bas Milan? Prvenstveno jer je to veliki klub. Sve kompanije u konzorcijumu su povezane sa fudbalom. Svaka kompanija ima opciju kupovine kluba, ali niko ne zeli da to uradi pojedinacno. Milan pod vodjstvom Kineza moze zasijati za tili cas. Milan bi mogao zasesti na celo Italije sa malo "stvarnog" potrosenog novca. Oni su slavni klub kom trebaju veliki igraci. Kako bi se vratili na stare staze slave potreban je kontinuitet u dovodjenju igraca, ali igraca svetske klase, i to svake godine." ‪#‎Milannews‬
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • Miha srećno do boda u Milanu!

                    Milan-Sampdoria 1-1

                    Comment


                    • Faraon se vraca.

                      Comment


                      • HAHAHAHAHA

                        Comment


                        • Comment


                          • Comment


                            • Bonera u startnoj kvota 1.20
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Derby della Madonnina: Inter - Milan 0:0

                                Comment

                                Working...
                                X