Announcement

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da ce ovo biti win-win razmena. Za Milan svakako dobar potez.

    Sent from my Lumia 920 using Tapatalk

    Comment


    • Milan je dobio pojacanje od 20 miliona eura za dzabe koje su zeljeli skoro svi klubovi na cizmi,a Atletico je dobio igraca kojeg niko na svijetu nazalost nije htio...prekucao igricu Adriano Galliani
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Po ko zna koji put ovaj covjek cini cuda sto se tice dovodjenja igraca u Milan!

        Comment


        • Atletiko je samo pogrijesio sto ga nije prodao, ali je jasno da je previse mek da igra kod Simeonea. No ima tu i sentimentalnih razloga. Ako Colo vrati u zivot Toresa bez premca broj jedan na svijetu.
          sigpic

          Comment


          • Mnogo bi mi bilo drago kada bi Cholo vratio majstora u zivot , nije moguce zaboraviti ono sto je on nekada radio u dresu Atletica i Liverpula.



            Fernando Torres - Atletico Madrid




            Fernando Torres - Liverpool

            Last edited by Rossonero; 24-12-14, 22:43.

            Comment


            • Bonera u najgorem sastavu Italijanske lige.Mora da je nkea greska,lik igra u zvotnoj formi
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Menez i Ćerći u istom timu? Neće to da izađe na dobro.

                Comment


                • Po svemu sudeci radi se o pozajmici od 18 meseci za oba fudbalera i to bez prava kupovine na kraju sto je lose, mora Tores bas da se dokaze tamo jer je meni izvesno da Cerci hoce ovde, da bi ipak ljudi u Atlektiku pristali na neki dogovor po isteku pozajmica a ne da nam vrate Ninja koji ce tad biti sve samo ne Ninjo... Odlican potez zaista kao sto sam i obrazlozio na prethodnoj stranici ali bicu potpuno zadovoljan tek kada Cerci bude 100% Milanov igrac.
                  @HeadBurn3r, jel mozes da obrazlozis tvrdnju?

                  Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatalka
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • Dva dosta slična igrača koji vole da je lopta stalno kod njih. Mnogo su sebični i jedan i drugi, pogotovu Menez. Ne znači da su loši igrači, ali Menez koliko donese toliko odnese. Često ga uhvati kurcobolje, međutim vidim da mu trenutno dobro ide u Milanu. Majstor je on, ali ima te padove.

                    Ćerći može da bude pun pogodak, pravi Serija A igrač. Brz, predobar šut. Ali i on voli da se igra gradi oko njega. Raj je za njega bio taj Torino, tu je cvetao. Sve išlo preko njega. Videćemo kakav će da bude u Milanu.

                    Dobro da ste se rešili Balotelija. Zamisli trio:
                    Baloteli
                    Ćerći Menez

                    Broj dodavanja 0.
                    Last edited by HeadBurn3r; 25-12-14, 01:08.

                    Comment


                    • Mislim da je ova nova prinudna uloga Meneza kao spica pun pogodak i stvarno se sjajno snalazi za sad tako da ne verujem da ce mnogo smetati jedan drugom, mada da vole loptu u nogama to stoji, valjda ce uskladiti potrosnju...
                      Sa Cercijem iz jednacine ispada Honda na tom desnom krilu, nece ga biti svakako pocetkom godine zbog obaveza u reprezentaciji tako da ocekujem da dok se vrati odande Cerci bude ustaljen vec u 11. Realno bolji je igrac mada je nezahvalno porediti jer je Honda ofanzivni vezni i trebalo bi da igra u sredini ali zbog Inzagijeve formacije gde nema te pozicije igra nekakvo desno krilo, dok je Cerciu to prirodna pozicija i naravno da se bolje snalazi... Tako da je to upgrade sigurno na toj poziciji, ostaje pitanje spica, mislim da je neodrzivo da Menez non stop igra tu poziciju a alternative u vidu Pazzinija ili ne znam, Nianga mozda su neadekvatne. Zato ponavljam, pretpostavljam da planiraju dovodjenje klasicnog napadaca, sad pominju se Diamanti, Imobile, svakako je ova druga opcija bolja ali mislim da je dovodjenjem Cercia Galijani potrosio dobar deo svoje magije za ovaj prelazni rok

                      Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatalka
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • Pominjala se razmena Šaravi-Destro. To bi možda rešilo muke obojici igrača, a i klubovima bi odgovaralo. Destro najkasnije do juna ide, možda i sad ode ako se nađe kupac.

                        Comment


                        • Tu bi Roma debelo profitirala tako da mislim da od toga nema nista, prosto je El Saravi kvalitetniji igrac i mislim vise na ceni od Destra iako je u losoj formi vec duze vreme... trebalo bi da idu na razmenu za nekog kvalitetnijeg igraca definitivno

                          Citao sam negde da je Mamic pristao na ponudu Milana za Brozovica, ne verujem da je to tacno poznajuci kako on ceni svoje talente i za kakve cifre ih prodaje, tesko da ga je skromna ponuda Milana zadovoljila, pogotovo ako se zna da ga trazi jos nekoliko mocnih klubova, sigurno finansijski jacih od Milana
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • www.facebook.com/MilanVesti sigpic

                            Comment


                            • http://www1.skysports.com/football/n...tletico-madrid

                              El Nino nek' je sa srecom!

                              Comment


                              • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                                Menez i Ćerći u istom timu? Neće to da izađe na dobro.
                                Odakle tebi to da je Ćerći "problematične" naravi ?

                                Comment

                                Working...
                                X