Announcement

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Montolivo se konačno oporavio

    Montolivo je imao strašnu povredu prije Svjetskog prvenstva, pa nije putovao s reprezentacijom Italije na Mundijal, a povreda ga je udaljila i od početka sezone u klubu.

    Ipak, iz Milana su objavili lijepu vijest. Njihov veznjak se oporavio i spreman je za utakmice.

    Njegov povratak očekuje se narednog vikenda, u susretu Serije A protiv Udinesea.

    Comment


    • Milan ‘won’t buy in January’
      Last edited by Rossonero; 28-11-14, 14:11.

      Comment


      • Comment


        • Maldini Jr nets on Milan debut

          Comment




          • ovo je ok sastav samo se bojim da ce staviti Lorda na levog beka, ipak mu je ljubimac a nije se naigrao u poslednje vreme
            VALENTINO ROSSI #46

            Comment


            • ......

              Diego Lopez; Rami, Mexes, Bonera, Armero; Van Ginkel, Essien, Bonaventura; Honda, Menez, El Shaarawy
              Veliki Bonera opet u sastavu

              Comment


              • Originally posted by Rossonero View Post
                ......



                Veliki Bonera opet u sastavu
                KAPITEN
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • Napokon pobjeda.

                  Menez

                  Milan-Udinese 2-0



                  0:07 Ramiju cist gol nije priznat

                  Comment


                  • Kad sam video da neko iz Milana dobio crveni karton odmah sam pomislio da je Bonera,kad ono niti je dobio crveni niti je Milan primio gol,u usponu forme Bonera
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Moram da dodam da je Bonera nas kapiten ovu utakmicu dobro odigrao.

                      Bonera vlada zadnjom linijom.

                      Comment


                      • A ne znam zasto ne pustaju kapitenu da sutne penal,stvarno sramota...
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • I ovako nam je svaka utakmica za infarkt jos bi on trebao penale za izvodi.
                          Last edited by Rossonero; 30-11-14, 16:10.

                          Comment


                          • Crudeli u svom stilu!

                            Comment


                            • Galliani: "Ponisten gol Ramiu? Odmah sam pomislio na Muntarijev ponisten gol, mozda i zbog boje dresova protivnika." ‪#‎Milannews‬
                              Galliani: "Vec koliko sutra krenucu u borbu za uvodjenje gol-tehnologije u italijanski fudbal. Ne mozemo ovako da nastavimo." ‪#‎Milannews‬

                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment


                              • Originally posted by Miletić View Post
                                Galliani: "Ponisten gol Ramiu? Odmah sam pomislio na Muntarijev ponisten gol, mozda i zbog boje dresova protivnika." ‪#‎Milannews‬
                                Kako to Galliani kulturno uradi.

                                Comment

                                Working...
                                X