Announcement

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jaoooo perverzija na nivou,eto jos veci motiv igracima da budu bolji
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment




    • gori Klaudija mada je jedna Federica Nargi ciji je decko ko drugi nego rasni golgeter Matri
      VALENTINO ROSSI #46

      Comment


      • Igraci na koje Inzaghi racuna za utakmicu protiv Sampdorie:

        Abbiati, Agazzi, Diego Lopez, Albertazzi, Armero, Bonera, De Sciglio, Mexes, Rami, Zaccardo, Zapata, Essien, De Jong, Poli, Saponara, Van Ginkel, Bonaventura, El Shaarawy, Honda, Menez, Niang, Pazzini, Torres.
        Last edited by Rossonero; 07-11-14, 16:57.

        Comment


        • Bolduj Zapatu Rosso to mu kompanjon
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Trebao bi da boldujem pola tima , ali Bonera no1.

            Comment


            • Ma Bonera i Zapata kao dva brata.Drvo bio drvo ost'o 100%
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Odličan susret na Luigi Ferrarisu završen bez pobjednika

                Milan je iz prve prilike došao do vodstva, a strijelac je Stephan El Shaarawy. Domaćin je zaprijetio u 22. minuti susreta preko Edera, ali ostalo je bez promjene rezultata.

                Novu priliku Inzaghijeva ekipa imala je u 28. minuti susreta, ali je udarac Bonaventure odlično odbranio golman Sampdorije.

                Domaćin je u samoj završnici prvog poluvremena došao do izjednačenja, a mrežu Milana zatresao je Gabbiadini.

                Sampdorija prijeti u 51. minuti susreta preko Stefana Okake, ali njegov udarac pogađa stativu.

                Ono što nije uspio u pogodak pretvoriti Okaka jeste Eder koji donosi vodstvo Sampdoriji.

                Milan do izjednačenja dolazi u 65. minuti susreta. Djamel Mesbah je igrao rukom u šesnaestercu, a precizan sa bijele tačke bio je Jeremy Menez.

                Milan je u 85. minuti susreta ostao sa deset igrača na terenu. Crveni karton dobio je Daniele Bonera. Ostalo je do kraja susreta 2:2 na Luigi Ferrarisu.

                Sampdoria-Milan 2-2

                Comment


                • Otvaram sofascore na telefonu i gledam 2-2 završeno i crveni.

                  Tačno sam znao ko ga je dobio.

                  Comment


                  • Inzaghi: "Bonera je danas bio najbolji na terenu. Odigrao je odlican mec, bas kao i Essien." ‪#‎Milannews‬
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • Bio je fantastican pravo kapitenski je odigrao + crveni karton.

                      Comment




                      • Comment


                        • Originally posted by Miletić View Post
                          Inzaghi: "Bonera je danas bio najbolji na terenu. Odigrao je odlican mec, bas kao i Essien." ‪#‎Milannews‬
                          Hhahah kakav car Inzagi..
                          Pre ce se zavrsiti mala nevesta nego sto ce Bonera otici u penziju
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • ja ne znam dal lik troluje jer ako je ozbiljan onda nek ide i on sa Bonerom u paketu
                            a taj kad ode iz Milana slavicu taj datum kao drugu slavu
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • Originally posted by Miletić View Post
                              ja ne znam dal lik troluje jer ako je ozbiljan onda nek ide i on sa Bonerom u paketu
                              a taj kad ode iz Milana slavicu taj datum kao drugu slavu
                              On moze da ode samo na direktorsko mesto,ostace on u Milanu do kraja zivota
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Geis confirms Milan talks

                                Da budem iskren prvi put ja cujem za ovog igraca.

                                Comment

                                Working...
                                X