Announcement

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako Milan igra danas uglavnom 4-3-2-1 ako bi u istom trenutku na terenu bili Honda, Kaka, Montolivo i eventualno Hernaneš (iako je to glupost) to bi bila preofanzivan vezni red, duvalo bi u odbrani na sve strane, pod 1, pod 2 nema šanse da Alegri ziheraš tako nešto proba osim ako juri rezultat.

    Comment


    • Pa kako god da okrenes Milanu duva u odbrani. I nisam mislio sva cetvorica da igraju, vec trojica, plus De Jong kao zadnji vezni.

      Comment




      • Buon Compleanno Milan!

        mala simbolika, 114-ti rodjendan naseg Milana slavimo na 114-toj stranici posvecenoj ovom gigantu...
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • Milan - Atletico Madrid

          Mario Balotelli - Diego Costa! Bit će ovo veliki dvoboj dvojice sjajnih napadača, a ostaje vidjeti u kakvom će stanju njihove momčadi dočekati ove utakmice budući da Milan u Seriji A mora loviti treće mjesto koje vodi u Ligu prvaka, a da se Atletico upustio u borbu s Barcelonom i Realom za naslov španjolskog prvaka.

          Comment


          • Originally posted by Rossonero View Post
            Milan - Atletico Madrid

            Mario Balotelli - Diego Costa! Bit će ovo veliki dvoboj dvojice sjajnih napadača, a ostaje vidjeti u kakvom će stanju njihove momčadi dočekati ove utakmice budući da Milan u Seriji A mora loviti treće mjesto koje vodi u Ligu prvaka, a da se Atletico upustio u borbu s Barcelonom i Realom za naslov španjolskog prvaka.
            Kakav Balotelli prevara najveca.
            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

            Comment


            • Tvoje misljenje.

              Comment


              • Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
                mala simbolika, 114-ti rodjendan naseg Milana slavimo na 114-toj stranici posvecenoj ovom gigantu...
                Meni 86, ali sam namestio da mi otvara više postova po strnai

                Srećan rođendan.

                Što se Balotelija tiče budala u glavi sigurno, ali je fudbalski najkompletniji napadač lige.

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post

                  Srećan rođendan.

                  Što se Balotelija tiče budala u glavi sigurno, ali je fudbalski najkompletniji napadač lige.
                  Hvala

                  Isto misljenje imam o Baloteliju.

                  Comment


                  • http://www.sportske.net/vest/medjuna...an-158665.html

                    Comment


                    • Interesantno iako su to samo sportske.net....

                      Comment


                      • Ma kakav Mario Balotelli,smijesan lik
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • mnogo dobra stvar ovo za prodaju Milana, ovako bi klub bio prodat Italijanu, pritom, ako je verovati stampi velikom simpatizeru Milana, ljubitelju sporta i coveku koji se razume u fudbal i sport i coveku koji ocigledno ima novac koji je spreman da ulozi

                          sto se tice Balotelija, cini mi se kao da se smirio malo u poslednje vreme, tacnije od gostovanja Seltiku i primecujem nesto vece zalaganje i zainteresovanost za igru kod njega... takodje, najavio je da ce se uozbiljiti i na prvi pogled izgleda kao da se nesto menja... mada je to verovatno samo zatisje pred buru
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • Sasuolo pomoću ovog brata koji je njihov vlasnik ima jedan od jačih ugovora sa generalnim sponzorom u ligi, nzm tačno koje mesto, nisam siguran ali je u vrhu. Firma ovog Skvinćija je im je inače i generalni sponzor.

                            Teško da će on da zagrize, velike su pare u pitanju, nzm, videćemo...

                            Comment


                            • http://sportsport.ba/ino_fudbal/romi...an-siru/120338

                              Milan-Roma 2-2

                              Comment


                              • Odavno losiju ekipu od Milana nisam gled'o a nagled'o sam se svega ove godine.
                                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                                Comment

                                Working...
                                X