Announcement

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Milan ce zaraditi nekih 10-ak miliona evra od plasmana u nok-aut fazu Lige Sampiona ali bi ozbiljniji novac mogli da dobiju od marketinskih i TV prava koja ce zbog ispadanja Juventusa i Napolija iz najelitnijeg takmicenja biti usmerena samo na Milan. To obecava nesto bolji zimski mercato...

    -pored Ramija i Honde koji su vec stigli, Milan je zainteresovan za jos neke fudbalere, pre svih Davide Santona iz Njukasla. Italijanski klub je vec poslao ponudu vrednu 6 miliona evra, medjutim Englezi traze 10, tako da se pregovori nastavljaju u nadi da ce doci do dogovora. Sto se tice realnijih meta pominju se mladi golman Perin, defanzivac Astori, mladi napadac Ajaxa Klasen, dok su nesto zvucnija imena koja se pominju Vidic, Xabi Alonso,Sagna i Alex Song...
    -sa druge strane, pored Kristantea (Atletiko Madrid zainteresovan), Saponare (Parma zainteresovana) i Nianga (Genoa zainteresovana) koji ce izvesno otici na pozajmice u januaru, Genoa je ozbiljno zainteresovana za pozajmicu El Saravija koji se muci sa povredama i nikako da pronadje formu... Lazio je navodno zainteresovan za Matrija
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • Alex Song već potpisao da pređe u Napoli na pozajmicu njega odmah precrtaj među tim nabrojanima.

      Madrid bi da kupi mladog Kristantea ne pričaju oni o pozajmicama, pa šta će im na pozajmici ? Da razigravaju Milanu klinca, teško

      Comment


      • Zato ga Madridjani i nece dobiti, iskreno se nadam, mada se nikad ne zna sa ovim pcelicama u upravi...
        da za Songa sam video malopre ali me mrzelo da ispravim dobar je on, univerzalac, radnik, mada takvih bar ima u Milanu, kreativnost je kriticna
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • Song za Muntarija Vijera lično. Ma ne treba vama vezni imate te igrače i destruktivne - De Jong i Muntari, a i onde zadužene da kreiraju - Montolivo, Poli i Kaka, vama treba golman i štoperi, jasno kao dan, sva ostala dovođenja su nepotrebna ukoliko se tu Milan ne pojača.

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Song za Muntarija Vijera lično. Ma ne treba vama vezni imate te igrače i destruktivne - De Jong i Muntari, a i onde zadužene da kreiraju - Montolivo, Poli i Kaka, vama treba golman i štoperi, jasno kao dan, sva ostala dovođenja su nepotrebna ukoliko se tu Milan ne pojača.
            jeste klasa nema sta, ali da je Alegri krsten pa da mu je Muntari back up za De Jonga a ne prilicno standardan levi vezni ne bi ni razmisljali o pojacanju na toj poziciji... mada su ionako uzeli Songa u obzir jer mu istice ugovor, nije to planski...
            treba prodati Matrija ako ikako budu uspeli i kada ode i Niang trebace tu bar 1 novi napadac, a sve ostalo baciti upravo na golmana i odbranu, jos jedan dobar stoper pored Ramija i jedan levi bek, eto recimo Santon ili Murru koji se isto pominje...
            i Honda je isto kreativac
            VALENTINO ROSSI #46

            Comment


            • Muru je isto mlad igrač, pitanje je da li bi se i on naigrao pored Alegrija, ne verujem ja u tu kupovinu, a sa druge strane isto tako ne verujem u prodaju Matrija, Alegrijev mezimac tek doveden i to kao najskuplje letnje pojačanje, neće Galijani dozvoliti sebi da na njemu za samo 6 meseci izgubi 5 miliona.

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Muru je isto mlad igrač, pitanje je da li bi se i on naigrao pored Alegrija, ne verujem ja u tu kupovinu, a sa druge strane isto tako ne verujem u prodaju Matrija, Alegrijev mezimac tek doveden i to kao najskuplje letnje pojačanje, neće Galijani dozvoliti sebi da na njemu za samo 6 meseci izgubi 5 miliona.
                ja ne verujem ni u sta dok ne vidim Official, tako sam naucio u poslednjih par godina, ali najavili su da ce biti dosta aktivnosti u januaru, nadam se samo da nece Galijani na kraju prelaznog roka da kaze doveli smo Ramija i Hondu i otisli su nam mladi na pozajmice, to je aktivnost

                El Saravi je dobio udarac u stopalo u kom je imao frakturu i pozalio se na bol u toku utakmice sa Ajaxom, to je razlog zbog kog je Alegri bas njega izveo sa terena nakon crvenog kartona Montoliva. Odsustvovace 2 do 3 nedelje i sigurno propustiti duele sa Romom i Interom u ligi
                Last edited by Miletić; 12-12-13, 20:28.
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • Za El Shaarawyja godina završena!

                  Napadač Milana Stephan El Shaarawy zbog obnovljene povrede stopala propustit će mečeve u 2013. godini, uključujući gradski derbi sa Interom, kao i sudar sa Romom.

                  Ovaj italijanski reprezentativac odsustvovat će sa terena najmanje mjesec dana.

                  El Shaarawy je ove sezone za ‘Rossonere’ odigrao svega sedam utakmica, a 90 minuta na terenu je proveo samo jednom. Podsjetimo, napadač Milana započeo je utakmicu protiv Ajaxa koja je odigrana u srijedu, ali je nakon crvenog kartona Montoliva strateg Milana odlučio žrtvovati El Shaarawyja.

                  Comment


                  • Samo da ga ne uniste doktori kao Pata

                    Comment


                    • Puno srece Milanu na zrebu za LS pa da doguraju daleko,posto je jedini Italijanski predstavnik u LS navijam da prodju sto dalje iako se zna da ih ne gotivim ali zelim im sve najbolje u daljem takmicenju pa da izvuku najlaksu ekipu(ako je to u opste moguce,posto su svi jaki).
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Pozvani igraci za sutrasnji derbi:

                        Abbiati, Coppola, Gabriel,Bonera, De Sciglio, Mexes, Zaccardo, Zapata,Cristante, Emanuelson, De Jong, Kakà, Montolivo, Muntari, Nocerino, Poli, Saponara,Balotelli, Matri, Niang, Pazzini




                        -Calcomercato:'' United želi Zapatu.''
                        -Tuttosport izveštava o mogućoj razmeni igrača Milana i Lazia. Put Rima bi Pazzini ili Matri, a u Milano bi došao Hernaneš.
                        -Allegri:'' Saponara, Niang ili Matri će početi u napadu sutra.'' (zajedno sa Balotelijem i Kakom)
                        -Lippi:“Srećan sam zbog plasmana Milana u narednu fazu. Pitanje je vremena kada će kod njih sve krenuti na bolje. Pazzini i El Shaarawy se uskoro vraćaju, stižu odlični Rami i Honda a za to vreme Kaka može da postane pravi vođa i lider. Siguran sam da će od narednog meseca biti vrlo snažni”, zaključio je Lippi.
                        -Corriere: "Milan opet želi Jorginha."
                        Last edited by Miletić; 15-12-13, 14:06.
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • Meni je nerealno ovo za Zapatu i Hernanesa, ali dobro zvuci

                          Comment


                          • Prvo koji će vam sada pa Hernaneš pored Kake i Honde i pored njih Saponare i Birse. Glupost...

                            Comment


                            • Spekulacije... mada ako se vec posluje sa Lacijalima i to sistemom razmene bolje Lulica da posalju ovamo za Matrija ili Pazza, bolje Matrija
                              ne kazem da je bolji igrac ali je Milan dobro popunjen na poziciji Hernanesa a i realnija je meta Lulic
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment


                              • Pa bolje Hernanes nego li Birsa. Tipujem da ce Honda zajedno sa Montolivom igrati iza Kake, tako da ovaj moze da se rotira sa svom trojicom.

                                Comment

                                Working...
                                X