Announcement

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
    prilicno sam siguran da ce pokusati pre sa Astorijem, Kabul je verovatno opcija ali sigurno ne prva, dok za Abatea stvarno ne znam sta da mislim, jeste reprezentativni bek ali je toliko los u Milanu da ne vidim kako moze losije od toga... Covek jedino sto zna jeste da trci, u odbrani ispada cesto a u napadu se otkrije lepo ali mu je centarsut ocajan. Ako je vec Sagna nerealna meta onda bi VdW bio mozda ok resenje

    Pojavile su se neke informacije gde je Seedorf vec vidjen kao novi trener Milana i njegov plan je da vrati Andreu Pirla u Milan gde bi odigrao poslednje sezone u karijeri... Navodno mu je Seedorf slao poruke a Andrea mu je odgovorio kako bi se vrlo rado odmah vratio u Milan pod uslovom da klub napuste Alegri i Galijani...

    Barbara Barluskoni zeli sto pre da otpocne sa revolucijom u Milanu i tako zeli da vec u novu godinu udje sa novim rukovodstvom ciji bi clanovi bili izmedju ostalih direktor Fiorentine Prade i Paolo Maldini koji bi delovali vec u januarskom prelaznom roku. Medjutim, Galijani odbija da napusti klub pre kraja sezone i trazi odstetu od 50 miliona evra kako bi otisao pre vremena. Milan je za sada ponudio 10 miliona i na potezu su advokati dve strane koji pregovaraju.
    Evo ga...

    Barbara Berlusconi is reportedly already lining up Milan’s replacement strategy for Adriano Galliani, pinning hopes on Demetrio Albertini and Paolo Maldini.

    Galliani’s exit from the San Siro side has not been confirmed, but it is believed that the veteran, who has also acted as Vice-President, will be out at the end of the season.

    The Gazzetta dello Sport suggest that director Berlusconi, daughter of President Silvio, is leading plans for the Rossoneri’s change of direction in Galliani’s exit.

    It is reported that Berlusconi is looking at former players Maldini and Albertini, although initial talks have not offered promise.

    Where Maldini is seen to be after an operational role and not that of technical director offered to him, an approach for a directorial role for Albertini is seen as even harder, due to his current contract with the Italian Football Federation.

    Milan are also seen to be looking at Roma director Claudio Fenucci to come in and work in collaboration with Michele Uva as CEO.

    Meanwhile, it is also seen that a replacement for sporting director Ariedo Braida is being sought, but that options between Fabio Paratici and Daniele Prade are looking unlikely, whilst Sean Sogliano and Pietro Leonardi are not high on the list.
    Paratici je desna ruka Marote u Juventusu, dok je Prade sportski dirketor Fiorentine ne znam koliko su oni realni da se postave na ta mesta, plus Barbara se hvata za tu kartu da privuče navijače, ne znam kako bi ovu dvojicu isti prihvatili, tj. jednog od njih, pa verovatno odatle i reč unlikley u tekstu.

    Comment


    • Nekako sam vise za strucnost nego za legende i privlacenje navijaca istim... verovatno Barbara mudro gleda da iznivelise stvari, nekoliko legendi i nekoliko pravih strucnjaka, surovih profesionalaca, dobijes i kvalitet i zadovoljne navijace...
      Prade je mozda i najrealniji jer je navodno odbio produzetak saradnje sa Fiorentinom rekavsi da ima novi cilj, novu ambiciju, svi pretpostavljaju da je to Milan
      VALENTINO ROSSI #46

      Comment


      • Ma moraju legende u upravu, svuda je tako, uglavnom bivše igrače guraju na funkcije, lojalnost kapiram da se to time postiže. Eto Nedved npr. u Juveu, ne sumnjam da će i Bufon dobiti forelju, za Del Pijera nzm jer sam pre čitao da se Anjeli plaši da njegova figura ne bude zasenjena Aleksovom.

        Obično to tako đuska....a i ok je ta generacija Milana, što da ne.

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Obično to tako đuska....a i ok je ta generacija Milana, što da ne.
          ozbiljni ljudi, dize im se kosa na glavi na ovu "kosu" sto fura Faraon, Niang i ostali
          salu na stranu, slazem se za legende ali nikako na mesto operativca zaduzenog za transfere, tu mora podjednako kvalitetan i iskusan covek kao Galijani, to je utopija, takvi se broje prstima jedne ruke, ali moraju bar sto pribliznijeg strucnjaka dovesti... lako je obavljati tu funkciju sa pozamasnim budzetom ali bez novca treba biti carobnjak sto je Galijani pokazao vise puta da jeste
          VALENTINO ROSSI #46

          Comment


          • Pa ja sam skapirao da će Prade, Paratici ili brat iz Palerma ili Parme na sportskog direktora, dok bi Albertini išao na mesto nekog direktorčića tipa kao Nedved u Juventusu, pita se, ali ono...Mada vama Galijani kako ja msm nije bio sportski, već neka vrsta generalnog direktora u klubu, glavni direktor ako tako može da se kaže, dok je ovaj brat Ariedo Braida igrao ulogu sportskog direktora.

            Sve samo nam ostavite Paraticija, mnogo jak skaut a i stalno se vukao sa zrikavim....

            Comment


            • tako nekako, kakav kapacitet covek, sad moraju njih nekoliko da zaposle da obavljaju ono sto je Adriano sam radio

              mozda covek kapira da je vreme da izadje iz senke zrikavog

              edit: Adriano i dalje radi
              VALENTINO ROSSI #46

              Comment


              • Kaka neće da se povlači nazad

                Brazilac istakao da nema nameru da menja poziciju i da želi da igra samo kao ofanzivni vezista.

                Prirodno mesto Rikarda Kake je odmah iza napadača, Alegri je imao nameru da ga isproba nešto defanzivnije na prijetaljskom meču protiv Jang Bojsa, ali brazilskom fudbaleru ne leži ta uloga.

                "Pričao sam sa trenerom pre meča, predložio mi je da bismo mogli da probamo jer je mnogo igrača bilo sa reprezentacijama.

                To je bila samo proba, a ja nemam nameru da igram tu poziciju u takmičarskim mečevima. Ja sam ofanzivni vezni - 'trequartista', moje mesto je iza napadača." rekao je Kaka.

                On je dodao da je problem u Real Madridu bio taj što nije igrao na svojoj prirodnoj poziciji, već je morao da glumi uloge koje mu je namenjivao Murinjo.

                Comment


                • Leonardi precrtan ako bude promena

                  Parma chief Tommaso Ghirardi says he will do all he can to keep director Pietro Leonardi at the club after links with Milan.

                  There are suggestions that the director general could be one of the new faces at San Siro from next season.

                  “Leonardi is not just a simple director for me,” the Gialloblu President told TMW on Thursday. “He’s more of a friend.

                  “I’m honoured that he is being linked with big clubs, but I will always do the maximum in order to keep him here with us.”

                  Leonardi, who will be 50 in December, has a contract at Parma until 2017.

                  He’s worked for clubs such as Empoli, Juventus, Udinese and Cisco Roma in the past. He has also been linked with Roma and Lazio in recent years.

                  Comment


                  • Zaccardo i Amelia povređeni.
                    Zaccardo je povredio levi zglob i narednih dana će se znati koliko će odsustvovati sa terena.
                    Amelia sutra ide na operaciju meniskusa levog kolena. Operaciju će izvršiti doktor Massimo Michelotti.

                    Faraonov agent Roberto La Florio je potvrdio interesovanje Galatasaraya za njegovog igrača. Kaže da je Galata veliki klub, ambiciozan, klub koji igra Ligu Sampiona. Kaže da mu je čast da ga trener kao Mancini traži, i da su spremni u slučaju da Galata želi ispuniti njihove zahteve razgovarati o transferu, iako El Shaarawy želi ostati u Milanu..
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • Nezadovoljni navijaci Milana izasli na ulice.. vicu "sramota, sramota!" i to tako.. Vala ako i ovo Allegri prezivi.. Mada kapiram da bi oni najvise voleli da ode Berlusconi

                      Spoiler

                      Comment


                      • Genoa pokvarila Kakin jubilej

                        Ekipa Milana remizirala je večeras na svom San Siru u 13. kolu Serie A sa Genovom 1:1.

                        Prvo poluvrijeme utakmice na San Siru donijelo je dosta uzbuđenja. Već u četvrtoj minuti Rossoneri su stigli do vodstva. De Jong je sjajno uposlio Kaku, koji je u svom 200. nastupu za Milan pogodio za prednost od 1:0.

                        Radost domaćih navijača trajala je samo četiri minute. U osmoj minuti dosuđen je penal za Genou, a nekadašnji igrač Milana Alberto Gilardino je precizan za izjednačenje rezultata na 1:1.

                        Nije tu bio kraj uzbuđenjima u prvom dijelu. Genoa je u 35. minuti ostala s igračem manje nakon što je isključen Manfredini, a zbog njegovog prekršaja dosuđen je penal za Rossonere. Mario Balotelli je preuzeo odgovornost, ali je golman gostiju Perin odbranio njegov šut.

                        Napadali su izabranici Masimilliana Allegrija u drugom poluvremenu. Ipak, iako su stvorili veliki broj prilika, mreža Perina se nije tresla, te je Genoa ostala neporažena u Milanu.

                        Milan-Genoa 1-1



                        Comment


                        • Baloteli je procitan, svaki golman sa izuzetno brzim refleksima moze sebi da dozvoli da saceka mirno tu njegovu zadrsku pre suta i onda se baci u pravu stranu... Iskreno se nadam da ce otici, ako dobiju isti novac za koji su ga kupili bice premija
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • ....

                            "Ovo je kraj", kratko je napisao Balotelli na svom Twitter profilu.

                            Comment


                            • Debil,najgluplja kupovina Milana...
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Izbacuje Tvitove ranom zorom i onda zakasni na trening, nedopustivo ponasanje, samo kada bi Alegri imao cojones da ga posalje na klupu i uprava sluha da ga proda sto pre i dovede stabilnu licnost za promenu

                                Alegri besan, napadači nisu stigli na vreme jutros u Milanelo. Seltik iza ugla.Baloteli je tvitovao u pola šest ujutru, nije uspeo izgleda da se probudi, zakasnio je deset minuta. To će pojačati gnev navijača koji su držali noćas fudbalere u opsadi posle remija protiv Đenove u kome je Milan imao igrača više od 36. minuta, a Super Mario promašio penal. Gori od Balotelija je Robinjo, on je zakasnio 40 minuta, pa je jasno da u ekipi vlada rasulo.
                                Last edited by Miletić; 24-11-13, 13:20.
                                VALENTINO ROSSI #46

                                Comment

                                Working...
                                X