Announcement

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • moguci transferi Milana u januarskom prelaznom roku (Rami i Honda vec gotovi transferi)

    jos Santon od svih neki upgrade, ostalo samo da se menja...
    Gabriel, Vergara, Saponara, Cristante
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • Krul ti je odličan golman, pojačanje u svakom slučaju kada vidiš ko vam stoji među stativama.

      Comment


      • Sta je sve odbranio protiv Totenhema, zlo sta uradi covek
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • ne sporim talenat ali primaju dosta golova ove sezone, cini mi se da nije mnogo napredovao... mozda je to i do odbrane mada Milanova sigurno nije jaca od Njukaslove ja bi forsirao Gabriela ali ko mene pita
          VALENTINO ROSSI #46

          Comment


          • A ja brate upravo razmišljam i cenim da bi on bio lako treći golman lige kada bi došao, možda ne treći to je sada stvar ukusa, ali top5, mislim da ne maši.

            Comment


            • tesko je uporedjivati zaista, kao sto kazes subjektivno... definitivno Gigi i Samir ispred, e sad Pepe, Marketi i Perin bio bi u vrhu, u pravu si + Milan ima sjajna iskustva sa Holandjanima u velikoj vecini slucajeva



              jedna od zaista retkih svetlih tacaka u Milanu trenutno...
              VALENTINO ROSSI #46

              Comment


              • Reina je ove sezone po formi bolji od Sarme i Buffona sigurno,odlicno brani
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Forma je nesto drugo recimo Hart je bolji golman od De Sanktisa ali covek u kanalu a ovaj primio 2 gola od pocetka sezone govorim o kvalitetu ali samo neka on dodje lako cemo onda
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • Pojacanje bi bio on za Milan,ali meni on nikad nije bolji od Reine to sam htio da kazem.Pepe je fantastican golman osim kad mu nisu sve na broju
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • odlican je ali zna da kiksne a i nekako vise preferiram visoke golmane tipa Cech, Neuer pa eto i Krul... nekako mi ulivaju sigurnost
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • Pa dobro nije mnogo veci

                        Znaci ne bi ti jednog od najboljih golmana ikada volio na golu Milana kad vec volis visoke,Iker nista
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • oprostio bi mu tih 10-ak cm sto mu fali, Iker je to, legenda
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment




                          • zaduzio dres sa brojem 13, neka bude upola uspesan kao Nesta i ja cu biti prezadovoljan
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • Bufon i Samir ispred Krula, Reina neka bude egal, svi ostali ispod ove pomenute četvorke.

                              Pomenuste Perina, uopšte nisam njegov fan, a vidim ni ovi selektorčići u Italiji uvek pre njega poziv dobijaju Bardi i Leali.

                              Comment


                              • Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
                                Spoiler


                                zaduzio dres sa brojem 13, neka bude upola uspesan kao Nesta i ja cu biti prezadovoljan
                                Jbt zivot kakvo mu je ovo desno koleno isto kao meni a operisao sam meniskus pre 3 nedelje :/
                                Kao da mu je oteceno.
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X