Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2019. godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa da , ni meni taj CH nije bio sporan. Generalno na turniru dosta sudiskih gresaka, pa je mozda i tenzija veca u smislu da igraci kada izgube poen misle da su osteceni

    Ali ima generalno varnica izmedju ova dva mladica na terenu. Nego nisam videla danas nesto sto bi okarakterisala kao nesportsko ponasanje .
    Similis simili gaudet

    Comment


    • Idemo Nole.. Pripremamo se za zlato sledeće godine..

      Comment


      • Oduvek mi se dopadao ovaj trofej.

        Svaka cast i Johnu za plasman i borbu u finalu koju je mogao da pruzi, veoma pozitivan i simpatican momak, da nije Novaka sigurno bih navijala da osvoji titulu.
        Similis simili gaudet

        Comment


        • Ulaze u mec nezagrejani, trema ili sta?
          Razmenise po brejk onako iz cista mira. Thiem sa DF onako bas ruznom duplom
          Last edited by Maxx-a; 06-10-19, 12:54.
          Similis simili gaudet

          Comment


          • Lep tenis u finalu Pekinga
            Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

            Comment


            • Evo i Dominic podize pubiku
              Similis simili gaudet

              Comment


              • Sada navijam za jos jedan brejk
                Similis simili gaudet

                Comment


                • Tim nakon sto je nekako zavrsio Mareja, ni sam ne zna kako je prosao Hacanova
                  u tom stilu nastavlja i danas pa ne sumnjam da ce podici pehar na kraju, iako bi grku trijumf vise znacio

                  Comment


                  • 5 puta brejkut u SF

                    Kad Sfeanos ne zavrsi u dva.
                    Dominic izgleda fizicki jak kao glavni snagator. Ne svidja se meni ta igra sa tribina. Ali popravio se na ,mrezi navise, ume sada slajs lepo da odigra sto ranije nije bio slucaj.
                    Similis simili gaudet

                    Comment


                    • Aj bukvalno sam se iznervirao gledajuci kako ce covjek izgleda uzeti titulu, bas me uzrujao hahahah Zestoko navijam za Ciconea al izgleda ovaj ce uzet na neke trikove i čakre

                      Comment


                      • Fantastican je Tim. Nije ni Cicipas los, mada se doduse raspao u trecem setu.

                        Comment


                        • Timoti u claymodu na hardu,ne znam ni dal bi se i Novak dobro proveo protiv ovoga

                          Grk nije los uopste

                          Comment


                          • Cicipas ko Zverko juče, bolje otvorio meč ali Tim ne da...
                            Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                            Comment






                            • I jedna samo za Ziku

                              Spoiler
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Haha u srce direkt 👍

                                Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X