Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2019. godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Blaga Novakova nervoza nakon brejka.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Odlican ispit
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Fino, lepo, sutra u F protiv Milmana u 8:30
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Problemcici u drugom , od svega po malo ,servis, koncentracija reflektovana u nekoliko veoma cudnih odluka, mozda i sprema malo skripi, ili se stedi ipak za Sh gde je predvidljivo izvukao Medvedeva u polovini . U sustinni , solidan mec.Imao je neke sanse u drugom David , da se makar vrati u mec

          Premestaju se nade na Milmana
          Similis simili gaudet

          Comment


          • Ova dvojica Takticki mec, ko moze jace da odvali lopticu

            Ipak mrtvilo u publici a polufinale je ..
            Similis simili gaudet

            Comment


            • Sto visti ovaj Sasha
              Similis simili gaudet

              Comment


              • Samo čekam kad će se raspasti mladi švabo

                Comment


                • Dosta brejkova , svi nesto stoje po par metara iza linije
                  Similis simili gaudet

                  Comment


                  • Kakvu gresku napravi sad na SP
                    Similis simili gaudet

                    Comment


                    • Eeee moj Sasaaa...[emoji445]
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • dugo se i držo
                        a što me nerviraju ovi komentatori što čitaju a koriste fraze -ako se dobro sećam i sl.

                        Comment


                        • Kako je samo prljav irac Cicipas se danas opet pokazalo. Neveroatno da je opet uspeo da udje u glavu Zverevu.
                          Nadam se da ce igraci poceti javno da govore protiv mladog Grka, jer ja ne znam prvljavijeg igraca od njega koji je u samom vrhu.

                          Comment


                          • Originally posted by 147 View Post
                            Kako je samo prljav irac Cicipas se danas opet pokazalo. Neveroatno da je opet uspeo da udje u glavu Zverevu.
                            Nadam se da ce igraci poceti javno da govore protiv mladog Grka, jer ja ne znam prvljavijeg igraca od njega koji je u samom vrhu.
                            Cek, cek da li to sto govoris se odnosi na neku situaciju u 1.setu posto sam to samo gledao a i nesto je Zverev pizdio i generalno smatram Cicipasa igracem koji se svacim sluzi ali ja nisam vidio zbog cega je Zverev toliko iznerviran bio i ne treba covjeku sad zvono stavljat da mu je svaki potez supacki svi ovi iz next genera su supci na neki nacin i zbog toga mi je sve to zanimljivije iskreno. Dosta mi ovih fake odnosa Djoke Rafe i Feda
                            Last edited by DinoFC; 05-10-19, 19:23.

                            Comment


                            • Bio je neki CH koji je sudija dozvolio Stef. po Zverevu kasno . Zato je sizeo. Nisam ni ja danas primetila nesto posebno, da je vezivo/menjao patike, reket.. jeste cupkao na reuturnu, ali nista sto bi ometalo Sashu

                              Srecom Novak i Federer nemaju nikakav odnos. Uglavnom je RF-of trash talk sada -pase. Razmena curtoaznih reci na ceremonijama .
                              Sa Rafom i Novakom je drugacije, korektan odnos uglavnom od pocetka ,ali nista vise od toga. Po meni , kako bi i trebao da bude izmedju dva velika rivala. Postovanje i to je to.

                              A za Fed/Nadal. Zajedno trenirani/obucavani u marketingu Nikea godinama da budu vidjeni kao protivteza jedan drugom . Mozda su se ljudi zblizili i pored rivalstva
                              LC- reality show gde je sve prenagaseno, meni deluje kao poslovni potez obojice.Manipulacija osecanjima
                              Similis simili gaudet

                              Comment


                              • Taj CH je glavni razlog Zverevog nerviranja zbog cinjenice sto je znao da ce pokazati da je loptica u autu i onda se okomio na Cicipasa da je kasno trazio a covjek je momentalno trazio CH i na kraju su se njegovi strahovi obistinili i loptica je bila u outu

                                A sa sa ostalim se djelom posta slazem, to je generalno to

                                Comment

                                Working...
                                X