Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2019. godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Opelka ovim plasmanom u polufinale ušao u 40 najboljih.

    Ovo je tek početak, samo rokaj doktore!
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Šteta što je Andy preumoran za kvalitetniji otpor.

      A koliku pozadinu ima ovaj Thiem, a la Nadal
      Similis simili gaudet

      Comment


      • Vratio se Andy u set. Tačnije, Thiem ga vratio sa 3 duple u servis gemu za meč.
        Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

        Comment


        • Kako Kveri lupa
          OVAKO

          Comment


          • Sta uradi LC, Cicipas, Thiem i Zverev u SF Pekinga, davno nisu ovako igrali
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Zverev mislim da nije nikad ovako igrao, bez obzira na to sto je osvoijo dva Mastersa i prosle godine zavrsni turnir. Strasno igra nema sta, raznosi sa svakog krila.
              Opelka isto igra odlicno, gledao sam jutros njegov mec, moze drzati i preko 10+ razmena u igri, bas napreduje decko. Nolo i Gofan bi trebao biti interesantan mec, obojca igraju odlicno. Zverev dobija Cicipasa u to sam 100% siguran, a Thiem i Karen ne znam, nisam ih gledao ove nedelje osim malo Thiema protiv onog Kineza.
              OVAKO

              Comment


              • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                Zverev mislim da nije nikad ovako igrao, bez obzira na to sto je osvoijo dva Mastersa i prosle godine zavrsni turnir. Strasno igra nema sta, raznosi sa svakog krila.
                Opelka isto igra odlicno, gledao sam jutros njegov mec, moze drzati i preko 10+ razmena u igri, bas napreduje decko. Nolo i Gofan bi trebao biti interesantan mec, obojca igraju odlicno. Zverev dobija Cicipasa u to sam 100% siguran, a Thiem i Karen ne znam, nisam ih gledao ove nedelje osim malo Thiema protiv onog Kineza.
                Prvo nije Nolo nego Nole. Drugo, ako obojica igraju odlicno razbice ga Novak. Da li ce da bude tako ili ne ne znam, ali to je istina.
                To ti je isto kao da kazes i Nadal i Cuevas igraju fantasticno na sljaci i da ce da bude interesantan mec.

                Comment


                • Originally posted by 147 View Post
                  Prvo nije Nolo nego Nole. Drugo, ako obojica igraju odlicno razbice ga Novak. Da li ce da bude tako ili ne ne znam, ali to je istina.
                  To ti je isto kao da kazes i Nadal i Cuevas igraju fantasticno na sljaci i da ce da bude interesantan mec.
                  Ne vidim nista lose u Nolo, tako mi je lakse da ga zovem. Drugo, znao ga je Gofan muciti kad je bio u formi tako da ne bih se cudio da se to desi i sutra. Brza je podloga, ok igra Gofan, moze da bude mucenje jedan set, al videcemo.
                  OVAKO

                  Comment


                  • Originally posted by 147 View Post
                    Prvo nije Nolo nego Nole. Drugo, ako obojica igraju odlicno razbice ga Novak. Da li ce da bude tako ili ne ne znam, ali to je istina.
                    To ti je isto kao da kazes i Nadal i Cuevas igraju fantasticno na sljaci i da ce da bude interesantan mec.
                    Nije ni Nole nego Novak ako idemo tako

                    Comment


                    • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                      Zverev mislim da nije nikad ovako igrao, bez obzira na to sto je osvoijo dva Mastersa i prosle godine zavrsni turnir. Strasno igra nema sta, raznosi sa svakog krila.
                      Opelka isto igra odlicno, gledao sam jutros njegov mec, moze drzati i preko 10+ razmena u igri, bas napreduje decko. Nolo i Gofan bi trebao biti interesantan mec, obojca igraju odlicno. Zverev dobija Cicipasa u to sam 100% siguran, a Thiem i Karen ne znam, nisam ih gledao ove nedelje osim malo Thiema protiv onog Kineza.
                      sigurno i dalje ovo cuje

                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Lepe uglove pogadja Novak, bh bombona, iz fh vec ko zna koliko w, a tek 3 gema.
                        Na pocetku izgleda odlicno.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                          Ne vidim nista lose u Nolo, tako mi je lakse da ga zovem. Drugo, znao ga je Gofan muciti kad je bio u formi tako da ne bih se cudio da se to desi i sutra. Brza je podloga, ok igra Gofan, moze da bude mucenje jedan set, al videcemo.
                          Novak,Nole, Noksi kako god hoćeš razbiće ti miljenika u paramparčad sad kad je fit 100% i kad se igra na betonu. Ni Rafo ni Dedo nemaju šta da traže.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Postao agresivniji Gofan, dobar odgovor Novaka
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Zaista odličan Novak.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Steta za ovaj gem, izmaltretirao ga Novak, ali izvukao se servisima.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X