Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2019. godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ala se Rocko sredio .. ko bebina guza lice
    A do juce kukuu...
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by NI View Post
      Kirjos je zastida!
      Postao sam Rafin navijac poslije onog pozdrava na mrezi.

      Ne moze se svaka pristojnost, decentnost, odmjerenost... nazivati moralisanjem. Da mogu odlucivati, zabrano bih mu pristup terenu poslije onog incidenta sa Vavrinkomprije nekoliko godina.

      Rekavsi sve to, on prodaje tenis svojim ponasanjem. Ljudi vole njegove eksces. Bilo je slicnih igraca u proslosti. Mekinro, Nastase, Ivanisevic... Bila je i jedna velika razlika, oni su znali za mjeru, Kirjos ne zna. Razmazeno deriste koje ocekuje da mu se aplaudira dok se piski po tepihu!
      Mislim da bi trebalo da obratis paznju na recnik, mislim da ovakav nije dozvoljen. Kirijos svakako ima problema sa ponasanjem, ali zaista se preteruje sto se njega tice.

      Inace sto se pozdrava tice, Nadal je taj koji se nije fer pozdravio. Ne samo u tom mecu, vec i u Australiji. Red je sacekati protivnika na mrezi, prvo se rukovati sa njim, pa onda sa sudijom. Nadal to i ne praktikuje u poslednje vreme kada gubi, odnosno i Novaka nije hteo da saceka na mrezi u Australiji.
      Last edited by 147; 01-03-19, 17:45.

      Comment


      • Originally posted by NI View Post
        Kirjos je zastida!
        Postao sam Rafin navijac poslije onog pozdrava na mrezi.

        Ne moze se svaka pristojnost, decentnost, odmjerenost... nazivati moralisanjem. Da mogu odlucivati, zabrano bih mu pristup terenu poslije onog incidenta sa Vavrinkomprije nekoliko godina.

        Rekavsi sve to, on prodaje tenis svojim ponasanjem. Ljudi vole njegove eksces. Bilo je slicnih igraca u proslosti. Mekinro, Nastase, Ivanisevic... Bila je i jedna velika razlika, oni su znali za mjeru, Kirjos ne zna. Razmazeno deriste koje ocekuje da mu se aplaudira dok se piski po tepihu!
        Hahaahahahah, pozdrav na mrezi mu zameras kao da mu je Nadal potrcao u susret a ovaj ga iskulirao
        ne zna se ko je vise preko one stvari pruzio ruku
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Da li sam ja jedini kome je Cicipas iritantan?
          Kirios je sa druge strane bezobrazni klipan.
          Borna me razočarao ali izgleda da je bio umoran.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Hahaahahahah, pozdrav na mrezi mu zameras [emoji23] kao da mu je Nadal potrcao u susret a ovaj ga iskulirao [emoji3]
            ne zna se ko je vise preko one stvari pruzio ruku
            Koje stvari

            Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Pa zato sto ako je Nadal primenjivao tu taktiku (a jeste), ne moze sad da mu smeta ako neko drugi primenjuje protiv njega.
              Rekla Bojana i Roger i zatrazio mto u finalu AO-a 2017 nakon cervrtog seta i onda trcio kao da ima 22 godine i kao da je 2005 godina u pitanju. Previse dvojnih arsina ima u tvoje komentare ponekad.
              Last edited by Stefan-kobe; 01-03-19, 19:29.
              OVAKO

              Comment


              • Meni i dalje nije jasno šta je to tako strašno uradio Kirjos pa da Nadal onako oplete po njemu.
                Ispada iz okvira fer pleja imali su obojica.
                Nadalovo 'čekaj nisam spreman za prijem servisa' je u istoj ravni kao i servis ispod ruke. Kirjosove 'burne' reakcije nakon nekih osvojenih poena je takođe u istoj ravni sa preteranim vamosiranjima u par situacija.
                Publika je sve vreme meča bila neprijateljski nastrojena prema Kirjosu. Zato je na kraju i bila 'čaščena' onim novakovskim - da vas sad čujem.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by NI View Post
                  Kirjos je zastida!
                  Postao sam Rafin navijac poslije onog pozdrava na mrezi.

                  Ne moze se svaka pristojnost, decentnost, odmjerenost... nazivati moralisanjem. Da mogu odlucivati, zabrano bih mu pristup terenu poslije onog incidenta sa Vavrinkomprije nekoliko godina
                  Je li za stida kad neko pošalje navijača u pi*ku materinu, kad pukne nogom u sat ili reklamu jer mu je protivnik zabio forhend viner ili kada sudiji je*e mater?

                  Je li korektno udariti nekoga ramenom prilikom razmjene strana jer ne možeš vraćati njegove bombe iz servisa, forhenda i bekenda?

                  Je li korektno roditeljima jednog od svojih najvećih rivala reći da začepe?

                  Na kraju, je li potrebno tjerati mak na konac i nabrajati imena ovih koji su gore navedene stvari radili, a od kojih neke ni sam Kyrgios nije radio?

                  Treba li im zabraniti tenis?
                  “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                  Comment


                  • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                    Rekla Bojana i Roger i zatrazio mto u finalu AO-a 2017 nakon cervrtog seta i onda trcio kao da ima 22 godine i kao da je 2005 godina u pitanju. Previse dvojnih arsina ima u tvoje komentare ponekad.
                    OVde nije stvar u samom MTOu, nego da je Kirijos pokazivao da ce da preda i da ne moze da nastavi, a koliko se ja secam Roger nije pokazivao da ce da preda...
                    tako da za Feda ne mozes da nadjes takav primer, jer on to nikad nije uradio
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Odlična pobjeda za Tsitsipasa. Ne samo što ga vodi u top 10, već način na koji je iščupao. Protiv igrača koji mu nikako ne leži, poslije više od tri ure, u više navrata blizu poraza. Nije ovo obična pobjeda za top 10, nikako.
                      Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                      Comment


                      • Al Cicipas i mjenjanje reketa hahah Da sam mu protivnik onim bi me izbacio iz takta samo tako. Coek ode do torbe, razgleda koji ce uzet pa jos malo gleda analizira pa polako zatvara torbu a covjek vamo ceka da servira.

                        Comment


                        • Uhvatili se ljudi za taj mec sa Rosolom kad mu je ono govno srusilo boce namjerno reketom,provocirao prilikom servisa Nadala,skakutao i srao nesto citavi mec.
                          Pa jebao mi mu majku,ne bi mi ziv sa terena izasao.
                          Marej je rekao sve za Rosola sto bi trebalo da se kaze.

                          Comment


                          • Федерер одмах направи брек против Борне...
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Zika View Post
                              Федерер одмах направи брек против Борне...
                              Javljaj kako se meč razvija i povremeno rezultat.

                              Comment


                              • Originally posted by Prle! View Post
                                1. Je li za stida kad neko pošalje navijača u pi*ku materinu, kad pukne nogom u sat ili reklamu jer mu je protivnik zabio forhend viner ili kada sudiji je*e mater?

                                2. Je li korektno udariti nekoga ramenom prilikom razmjene strana jer ne možeš vraćati njegove bombe iz servisa, forhenda i bekenda?

                                3. Je li korektno roditeljima jednog od svojih najvećih rivala reći da začepe?

                                4. Na kraju, je li potrebno tjerati mak na konac i nabrajati imena ovih koji su gore navedene stvari radili, a od kojih neke ni sam Kyrgios nije radio?

                                5. reba li im zabraniti tenis?
                                Numerisao sam pitanjau u tvom postu da lakse pratis odgovore.

                                1. To je daleko iza granice pristojnosti. Da, za stida je.

                                2. Nesportski, onaj koji je to uradio je trebao biti kaznjen.

                                3. Nije. I on je trebao biti kaznjen.

                                4. Ne vidim zasto ne bi nabrojio imena.

                                5. Ne treba im zabraniti tenis.

                                U cemu je razlika izmedju njih i Kirjosa? Sve gore pobrojano je receno ili napravljeno u afektu. Dio je ekcesa koji se desavaju na teniskom terenu a Kirjos je nesto drugo. Kod njega se ne radi o slucajnosti nego o namjeri. Incdent sa Vavrinkom i nedostatak bilo kakve zelje da se pokaje iza toga su me uvjerili da se radi o zloj namjeri.
                                Last edited by NI; 02-03-19, 10:30.

                                Comment

                                Working...
                                X