Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2019. godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Ma kakvi, hoce on i te kako hoce da bude mangup, vidi se kada mu mnogo toga zasmeta, krivo mu je sto nije vise shvacen, vidi se po izjavama...pogotovu kako mu nije vazno sta drugi misle i kako ce on po svome.. Mehhh

    S tim sto ja ne bih vrv ni rec napisla da ti Prle nisi sa ovolikom strascu branio nesto sto ne treba da se brani, a i po meni izokrenuo malo pricu. Naravno onako kako je ja vidim.

    Otresita sam uvek kada se u tom kontekstu pominju zene, ovde teniserka. I neka ti kazu svi da ne dozvoljavam da se tako pise. Previse je toga oko nas. To da znas zasto sam otresita.


    A to sto neko ne izigrava glupog Avgusta na terenu, ne znaci uopste da je fin, ne znam cemu ta zamena teza. Cak mislim da je finih jako malo.
    Nikoga ga je branim osim sebe, jer ja sam iznio svoj stav zašto je meni ono što on radi orginalno i osvježavajuće. Savršeno sam ok sa tim da nekome nije, da nekoga iritira i da mu je odvratan i ne tangira me to sekunde da bih mu izigravao advokata. Nit mi je rod niti prijatelj, a bogami niti sam njegov fanboyevac da mi je bitno kako je on percipiran u javnosti. Bitno mi je kako ga ja percipiram i upravo to i navodim. Kako rekoh ranije, u zavisnosti od situacije, mogu ga pljuvati ili ga mogu pohvaliti. No, kako god okrenem, poštovat ću ga jer svojim konstantnim djelima i ponašanjem daje onu dimenziju tenisu koju ja volim, pravi stvari drugačijim, posebnijim i zanimljivijim, te istraje u tome da bude svoj, a ne nešto što nije samo da bi se drugima svidio.

    Ja sam otresit kad se koriste dvostruki aršini zbog ovih ili onih razloga, zato ti opet kažem, ako nećeš kao moderator reagovati zato što jednog tenisera nazovem idiotom ili hajvanom, nemoj mi spočitavati i mnogo bezazlenije zajebancije i nešto što uopšte nije niti uvreda niti uvredljiva etiketa, samo zato što je je u pitanju žena ili teniserka, posebno kada nisam ništa uvredljivo ni napisao.

    Pa i ne znači, ali isto tako ne znači ni da će neko ko je smiren u glavi napraviti nešto veliko. Federer se morao smiriti da bi postao šampion, ako ne može kontrolisati emocije uglavnom ne može kontrolisati ni udarce. S Novakom je recimo drugačije, on će se izgalamiti na publiku, je*ati sudiji sve, slomiti reket, gestikulirati publici, a onda spucati forhend ritern dijagonalu, ili bekend paralelu jer će to 'divljanje' izvući najbolje iz njega. Nekome će donijeti dobro, nekome loše, jebiga, zavisi sve ko je kakav karakter.
    Last edited by Prle!; 01-03-19, 09:36.
    “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

    Comment


    • Samo me nemoj uciti kakav moderator treba da budem.
      Ako ti se ne svidja sori.
      Insinuacije koja ce da nastrada, zbog koga i zasto ostavi za druga mesta. Prosto.

      Niko ti ne spori da gotivis i postujes koga hoces. Napisao si kontroverzan post, iz vise uglova na koji sam reagovala, a cak i nemam nista protiv Kirjosa, osim kada nece da igra i uostalom da se ne ponavljam.
      Kazes da je tezak papak, idiot, debil....svasta jos nesto, ali eto on jadnicak bed gaj koji se u fensi svetu ne uklapa bas, ali ustrajava.. Mislim wtf?
      No, nebitno dalje.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Čim prestaneš da mi morališeš i spočitavaš nešto što nisam uradio, samo zato što si ti to shvatila kako si shvatila. Tako da, sorry i tebi. Poštedi me dvostrukih aršina i licemjerja. Ako smatram da će Wawrinka ili Dona, ili Rafa ili Ajla ili on ili ona nastradati, to ću i napisati sve dok ne kosi sa pravilima foruma. Tvoja lična pravila i kako ćeš ti to shvatati su tvoj, a ne moj problem i postupaj sa njima kako ti je volja.


        Jes, jako kontroverzan, mora da je zato što odstupa od nečijeg mišljenja? Garant sam tako loše objasnio šta mislim u prethodnim postovima da je to teško razumjeti? Da, sve je to navedeno i ustrajava da bude to što jeste, bez obzira šta će neka Olja, Prle ili neko treći, recimo, o njemu misliti. I to svakako jeste za poštovanja. Wtf je više kako neko to ne može shvatiti, te se još i čudi zbog toga.
        “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

        Comment


        • Iskuliraj malo, nisam ti nista strasno rekla da bi bio na granici licnog animoziteta, ne daj boze vredjanja.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Ja mislim da Kirijos uopste nije los lik, da nije kvaran nego je samo jednostavno kvalitetna budala koja sebi najvise skodi. Mene on iznervira kad nece da igra tenis, kad se vidi da ga bas briga, kad tankuje, ali kad igra na maksimumu, onda nemam nista protiv.
            A isto tako, on moze da se ponasa kao dobar decko narednih godinu dana i da onda napravi jednu, minimalnu glupost i mediji ce ga razapeti.
            Slicno mislim. Samodestruktivan je ponekad ali ima Nik svojih momenata. Mene je kupio sa ovim tvitom. Momak je van svih sablona i potreban je tenisu. Vremenom ce se uozbiljiti, valjda.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Bas je previse idiota u danasanjem svetu kao sto je Nik, normalnih sve manje.
              Upravo. I to si bas budala s namerom, onako gust ti je da nerviras ljude i da se ponasas kao kreten. A onda mi je najbolje kad to ne da se brani, nego jos i podstice, kao dobro je imati to. To mi je slicno kao kad bi neko rekao "dobro je imati malo rata, ne valja mir". Mislim, ne znam, verovatno neko i to kaze..

              Inace, ja nisam gledala mec s Rafom, ali koliko sam citala, problem je bio i to sto je Kirijos trazio vise medicinskih tretmana, i sve vreme je odmahivao glavom govoreci svom timu kako ne moze vise da igra, kako zna da ce publika da mu zvizdi al' sta da radi kad ne moze itd. Sve dok onda nije proigrao na kraju drugog seta, pa se isto tako prenemagao do pred kraj treceg.

              Inace, kad se ovde vec tako iznose tvrdnje, volela bih i ja da mi neko pokaze neki slucaj gde je Rafa psovao publiku ili protivnika, moguce da mi je promaklo za svih ovih 13 godina koliko ga pratim.
              13/13!

              Comment


              • Originally posted by Sarafa View Post
                Upravo. I to si bas budala s namerom, onako gust ti je da nerviras ljude i da se ponasas kao kreten. A onda mi je najbolje kad to ne da se brani, nego jos i podstice, kao dobro je imati to. To mi je slicno kao kad bi neko rekao "dobro je imati malo rata, ne valja mir". Mislim, ne znam, verovatno neko i to kaze..

                Inace, ja nisam gledala mec s Rafom, ali koliko sam citala, problem je bio i to sto je Kirijos trazio vise medicinskih tretmana, i sve vreme je odmahivao glavom govoreci svom timu kako ne moze vise da igra, kako zna da ce publika da mu zvizdi al' sta da radi kad ne moze itd. Sve dok onda nije proigrao na kraju drugog seta, pa se isto tako prenemagao do pred kraj treceg.

                Inace, kad se ovde vec tako iznose tvrdnje, volela bih i ja da mi neko pokaze neki slucaj gde je Rafa psovao publiku ili protivnika, moguce da mi je promaklo za svih ovih 13 godina koliko ga pratim.
                I Nadal je znao da trazi MTO, da odmahuje glavom kako ne moze vise, pa posle da trci kao zec
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  I Nadal je znao da trazi MTO, da odmahuje glavom kako ne moze vise, pa posle da trci kao zec
                  Ne secam se da je nekad govorio da ce da preda mec, pa onda na kraju pobedio. Al' aj, moguce je. Inace, ne branim njega, govorim samo sta sam ja citala da je takodje bio problem kod Kirijosovog ponasanja, nema potrebe da se odmah govori sta je ovaj drugi radio, ne znam koja je to fora.
                  13/13!

                  Comment


                  • Originally posted by Sarafa View Post
                    Upravo. I to si bas budala s namerom, onako gust ti je da nerviras ljude i da se ponasas kao kreten. A onda mi je najbolje kad to ne da se brani, nego jos i podstice, kao dobro je imati to. To mi je slicno kao kad bi neko rekao "dobro je imati malo rata, ne valja mir". Mislim, ne znam, verovatno neko i to kaze..
                    Mnogima na ovom nasem svetu malo rata nije dovoljno. Treba im malo vise rata.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Ništa, u treći svjetski sa Kyrgiosom kao komadantom, a nama, kojima se sviđa malo (više) sportske ludosti, bezobrazluka i orginalnosti, kao njegovom ratnom brigadom.

                      Elem, voli lik protiv Wawrinke rokati ovakve forhende, jedan ovakav je u Torontu pogodio.

                      Last edited by Prle!; 01-03-19, 10:56.
                      “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Mnogima na ovom nasem svetu malo rata nije dovoljno. Treba im malo vise rata.
                        Jel misliš onih rata za kredit

                        @Sarafa Nadala publika prosto obožava onomad mu je u Australiji neki lik i brak nudio
                        Last edited by Dekson; 01-03-19, 11:41.
                        Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                        Comment


                        • Niče, ja ti kličem

                          Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Meni je Kirjosov tenis uglavnom dosadan. Servis , trik udarci i izrazito ružan FH..

                            Ponašanje - provokant sa svrhom, odaje mi utisak iskompleksirane ličnosti.." Vidite ja uglavnom neću , mrzi me.. a kada hoću... ".. zamorna je ta priča i samo je reciklira..
                            Similis simili gaudet

                            Comment


                            • Zamorna, ali istinita.

                              Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Originally posted by Sarafa View Post
                                Ne secam se da je nekad govorio da ce da preda mec, pa onda na kraju pobedio. Al' aj, moguce je. Inace, ne branim njega, govorim samo sta sam ja citala da je takodje bio problem kod Kirijosovog ponasanja, nema potrebe da se odmah govori sta je ovaj drugi radio, ne znam koja je to fora.
                                Pa zato sto ako je Nadal primenjivao tu taktiku (a jeste), ne moze sad da mu smeta ako neko drugi primenjuje protiv njega.
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X